386 Shares 5121 views

"12 do 1" – eliksir do włosów Constant Delight. opinie

W celu mieć piękne włosy, kobiety są skłonni wydawać pieniądze na kosmetyki i zabiegi w salonie. Często poszukiwanie doskonałych środków końcowych już gdy zamki są uszczuplone i półek wypełnionych produktami różnych marek. Włoska firma Stała Delight postanowił pomóc kobietom z problemem włosy i opracował uniwersalne środki – 12 do 1. Eliksir do pielęgnacji włosów dla loki i intensywnie odbudowuje ich strukturę.

Co to jest eliksir do włosów

Jest to kosmetyk, mające na celu wzmocnić cebulki włosów i ich moc. Eliksir zawiera ważne składniki niezbędne do wzrostu zdrowych włosów. Oznacza to pozytywny wpływ na zniszczonych, łamliwych i suchych włosów i nadaje im zadbany wygląd.

Stała badania przyczyniają się do poprawy kosmetyków do włosów. Skład nowoczesnych eliksiry można rozwiązać wiele problemów z włosów i skóry głowy. Ostatnie środki złożonych działań posiadają specyficzną na opakowaniu – 12 do 1. Eliksir włosy tak nazwy jest nie tylko poprawia strukturę włosów, a także tworzy barierę ochronną przed wpływami środowiska.

Nowoczesne marek kosmetycznych produkują kosmetyki do pielęgnacji włosów o różnym składzie i formie. Jednym z najlepszych produktów z tej serii jest uważane za eliksir produkcji włoskiej Constant Delight. Oznacza marki koncentruje się na uwodnienia, żywieniu, odzysku i tonowania włosów.

cechy eliksir

Eliksir Stała Delight to maska z naturalnego składu. Zawiera substancji naturalnych i substancji czynnych, pozytywny wpływ na typów włosów. Eliksir z „stałe” daje gładkość puszyste głowy włosów, dzięki czemu włosy łatwiejsze. Włosy są czesane i łatwo stylizowany przez efekt łagodnego utrwalenia.

W ramach eliksiru zawiera korzystne oleje, które odżywiają włosy na końcach. Z każdym wzbogacona o keratynę włosa aplikacji – elementu budowlanego włosy.

Właściwości ochronne – ważną zaletą „stała Delight” 12 do 1. Napój włosów chroni włosy z niekorzystnych warunków pogodowych i sprawia, że są bardziej odporne na czynniki chemiczne i mechaniczne. Natychmiast po zastosowaniu włosy uzyskać dodatkową ochronę od ultrafioletu poprzez specjalne filtry.

Akcja eliksir Stała Delight

 1. Zapewnia nawilżenie i intensywnej pielęgnacji różnych rodzajów włosów.
 2. Zmiękcza włosy i ułatwia rozczesywanie.
 3. Wygładza kręcone włosy.
 4. To daje włosom olśniewający połysk.
 5. Przywraca strukturę włosów suchych i zniszczonych.
 6. To zapobiega występowaniu problemu rozdwajaniu.
 7. Wzmacnia każdy włos od korzeni i na całej długości.
 8. To daje zdrowy wygląd.
 9. To sprawia, puszyste włosy i nadaje mu większą objętość.
 10. Może być stosowany do stylizacji.
 11. Bądź wytrwały w kolorze włosów.
 12. Chroni włosy przed działaniem czynników temperaturowych.

Nawet najbardziej kapryśny włosy stopi bardziej posłuszni pomocą 12 do 1. Eliksir do włosów jest idealny dla dziewczyn, które chcą mieć długie włosy luksusowe.

Stosowanie eliksiru

środki efektywności dużej mierze zależy od właściwego użytkowania. Eliksir do włosów „Constant Delight” powinny być wykorzystywane do zaleceń producenta.

Przed użyciem należy dokładnie wstrząsnąć fiolkę. Zastosuj produkt musi jedynie umyte mokre włosy. Zaczynają się od korzeni i stopniowo przejść na końcach. W trakcie zabiegu, to zaleca się, aby rozłożyć środki grzebienia na materiał dostaje się na dolnych blokad. Po eliksiru aplikacji można przystąpić do układania. Spłukać urządzenie nie jest konieczne.

Aby dać loki dodatkowy połysk można stosować eliksir na czystą suche włosy. Aby to zrobić znaczy posypać na dłoni, natrzeć trochę i trzymać ręce na zamki.

Aby zapisać wyniki to zaleca się stosować eliksir co najmniej raz w tygodniu.

Tekstura i pakowania

Eliksir „stały” jest wydawane w fiolce objętości 200 ml. Pojemność to lekki plastikowy słoik fioletowy kolor z małym kroplomierzem. Za prasie udaje się wycisnąć niewielką ilość pieniędzy. Dozownik jest zamknięty przezroczysta pokrywa, która chroni przed przypadkowym charakterze operacyjnym.

Eliksir konsystencja przypomina maskę do włosów. Oznacza to dość gruba i jest w kolorze białym. Eliksir jest łatwo wchłaniany do włosów i nie pozostawia tłustej połysk. Po zabiegu włosy wyglądają naturalnie.

Butelka eliksir kompaktowy i wystarczająco dużo światła. Zajmuje mało miejsca na półce z kosmetykami i jest łatwy do przenoszenia w torebce.

Koszt eliksiru

Włoskie kosmetyki marki „Stała Delight” została przedstawiona w pełnym asortymentem na rynku rosyjskim. Wiele sklepów internetowych i butiki kosmetyczne rozprzestrzeniać Stała Delight oznacza 12 do 1. Eliksir do włosów, których cena jest dostępna dla każdej kobiety, jest dość popularne i jest duże zapotrzebowanie wśród fryzjerów. Koszt tej usługi to 330-500 rubli. Większość sklepów cena eliksiru „stały” nie przekracza 350 rubli.

Niskie koszty to jedna z głównych zalet eliksir, z powodu której zyskał popularność.

opinie

W internecie można zobaczyć wiele komentarzy na temat skuteczności Stała eliksiru. Większość kobiet doceniła działania leku. Prawie wszystkie zauważyć bezpieczny preparat i natychmiastową poprawę kondycji włosów. Już po pierwszym użyciu zamków nabytych blask i stać się posłusznym.

Szczególnie podobał się właścicielom eliksir kręcone włosy i bujna. Nazywali go cud lekarstwo. Dzięki eliksir o wiele łatwiejsze do pielęgnacji kręcone loki. Można je łatwo czesane i stylem.

Ponadto, kupujący zauważyli eliksir lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu, który utrzymuje się na włosach po leczeniu. Środki łatwo wchłania się każdy włos bez pozostawiania tłustej połysk.

Więcej wyników z eliksiru udało się kobiety, które były używane przez dłuższy czas. Według opinii, włosy stały się mniej podzielone i zaczęła rosnąć zdrowo.

Wielu mistrzów wykorzystywać w codziennej pracy eliksir do włosów 12 1. Stała sprawdził się lepiej niż w innych znanych producentów kosmetyków. Elixir zapewnia profesjonalną opiekę, która może być w porównaniu z leczeniem salonie.

Negatywne opinie prawie żaden. Tylko niektórzy klienci twierdzą, że eliksir „Constant Delight” nie przywraca włosy. Ich zdaniem, oznacza tylko nawilża suche włosy, ale nie poprawiło ich uszkodzoną strukturę.

Wszyscy nabywcy zauważyli przystępnej cenie. Pomimo małej ilości, jedna butelka wystarcza na długi czas. Eliksir z „stała” – idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć zadbane włosy i nie wydawać dużo pieniędzy.