598 Shares 1164 views

Co karmić jeża w domu, aby podnieść zdrowego zwierzęcia?

Niewiele osób może pozostać obojętny po obejrzeniu mały jeż, wzdłuż drogi leśnej. Niektórzy nawet wyraźnej chęci rozwiązania tego uroku w domu. Lub pragnące długo oczekiwany prezent dla dziecka, jeszcze nabyć takie słodkie małe zawiniątko z cierni. Oczywiście, trzeba najpierw wyposażyć przestrzeń, gdzie będzie mieszkać jeża. Warto kupić dom dla zwierząt. Wygodne wymiary obudowy takiej małych zwierząt można uznać w przybliżeniu jeden metr kwadratowy. Jako że dom może wzrosnąć dużą klatkę, dno, które powinny utorować słomy. Zastosowanie trociny nie jest pożądane, ponieważ mają tendencję do przywierania do jeża i pociągać za sobą pewne nieprzyjemne konsekwencje. Lokalizacja domu powinien rozważyć wcześniej, ponieważ nie można tolerować obecność przeciągów. Optymalna temperatura dla skutecznego utrzymania w – 20 do 27 stopni. Może to być także kwestia jak karmić jeża w domu.

W swoim naturalnym środowisku, te śliczne małe zwierzęta dość wszystkożerne, ich dieta nie są owady, małe bezkręgowce, mogą również jeść myszy, aby niszczyć gniazd ptasich, łapać żaby. Ale także z warzywami nie zrezygnować. Jeże mogą preferować przysmaki, takie jak marchew i dynia. Pamiętaj, aby śledzić, tak, że zwierzę ma zawsze świeżą wodę w pijących.

Warto też wiedzieć, co karmić jeża dom jest niepożądany. Być może każdy z nas przekonany, że oni naprawdę lubią jeść galaretkę. Ale to nie jest tak, ponieważ stosowanie tego produktu może spowodować rozstrój żołądka psa. Nie możemy dać słodkich przypraw, ryb z kości.

Należy również zauważyć, że ze względu na popularność treści takich zwierząt w sklepach zoologicznych Sprzedaż dom może zaoferować, może wszystko, co karmić jeża w domu, jak to możliwe. Jeśli miasto jest trudno znaleźć potrzebne specjalne posiłki, można łatwo korzystać z żywności dla kociąt, ale należy zwrócić uwagę na wysoką jakość. Głównym kryterium wyboru jest żywność o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka. Gotowane mięso może być również zawarte w menu. Ale nie zapominaj, że jak owoce, warzywa i produkty mięsne nie mogą być pozostawione w korycie więcej niż pół godziny.

Dlatego, aby zrozumieć, co karmić jeża w domu, powinien zadbać o rozrywkę swojego zwierzaka. Na ekscytującą rozrywką wykorzystywania zwierząt kole różni bieganie, które można znaleźć w sklepach zoologicznych, tuneli. Niektórzy nawet cieszyć się grając z kulkami kota. Nie należy zapominać, że jeże wolą nocne życie w środowisku naturalnym w ciemnym okresie polują. Ich nogi są ułożone w taki sposób, że podczas chodzenia depcząc emitują dźwięki, które mogą być bardzo niewygodne. Inną cechą życia tych zwierząt jest to, że hibernacja oni w zimnych porach roku, jest to dość naturalny proces. Ale niektórzy właściciele, zapewniając konsekwentnie komfortową temperaturę dla Twojego pupila mogą korzystać ze zwierzętami towarzyskich, nawet w zimie.
Poprzez ten artykuł, będziesz wiedzieć, co karmić jeża w domu, jak zdywersyfikować swoje hobby. Podsumowując, warto zauważyć, że nie można na niego krzyczeć i tupać nogami, zwierzęta te mściwy. Ponadto, w przypadku, gdy chcesz schronu raz para, należy przechowywać je w różnych domach, jak jeże są zwierzętami bardzo terytorialne.