402 Shares 8900 views

Wycieczki do Disneylandu, żywe bajkę

Wycieczki do Disneylandu zrobić tylko tyle. Park ten znajduje się w 45 min. od Paryża i jest otwarty przez cały rok.

kompleks rozrywki Disneyland Paris ciągnie się 35 km od Paryża. Na jego terenie znajdują się dwa park rozrywki – Walt Disney Studios Park i Disneyland Park. Ponadto, istnieje również Disneylandvillage (Disney Village) – non-stop centrum rozrywki z nocnych klubów, restauracji, dyskotek.

Disneyland Paris – to wspaniały świat rozrywki i zdumieniem. On otwarty w 1992 roku i kopiowane z USA. Wycieczki do Disneylandu nie pozostawia obojętnym ani dorosłych, ani dzieci.

Paryski kompleks rozrywkowy ma pięć części tematycznych, z których każdy jest pełniej odtworzył świat kreskówek Disneya. Największym centralna część parku – Main Street – tworzone w duchu wieków XIX-XX Tutaj sygnał dźwiękowy sygnał dźwiękowy retro samochodów i hałas starych silników. Jest to jeden z najbardziej spektakularnych i zabawy obszary parku. Tu każdy dzień przechodzi Disney parada z udziałem wszystkich, bez wyjątku, postacie z kreskówek Disneya.

park rozrywki Paryż oferuje wiele możliwości rozrywki, które podjęliśmy na wycieczkę do Disneylandu, może chcesz „zgrać na chasti2 Wszędzie chcę złapać. I odwiedzić Dziki Zachód, i spełniać swoje ulubione Disney cartoon znaków i pływać kajakiem po rzece Robinson Crusoe!

Fantastyczny Disney pociągi kolejowe zabierze Cię do krainy fantazji. Dla dzieci do Disneylandu wycieczki obejmuje zabawny spektakl teatralny Pinokia, genialny karuzeli dzielny rycerz Lancelot, lecąc na grzbiecie słoniątka – baby Dumbo, idąc do galerii Beauty and the Beast oraz w maleńkiej chatce Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków.

Ponadto można odwiedzić wspaniały sklep w zamku Śpiącej Królewny, aby odwiedzić statek z piratami Peter Pan i niesamowite galerii Jasmine i Aladyn, a także podziwiać zamek i Alladyna – jeden z najpiękniejszych pereł Disneylandu.

Dla trzech mostów linowych doprowadza cię do wyspie Adventures, legowiska piratów, gdzie można dołączyć je w walce lub „staje się” Captain Hook. A najbardziej atrakcyjny punkt zainteresowania tutaj – Robinson drzewo na szczycie której znajduje się drewniana chatka.

Wycieczki do Disneylandu można dostać się do kraju otwarty i dać możliwość wylecieć z armaty do księżyca, aby podróż do innej galaktyki, by dotrzeć do gwiazdy, jeździć na maszynie czasu. Słynny okręt podwodny Kapitana Nemo umożliwi wgląd w tajemniczej głębi oceanu.

I wreszcie, dziwne przygody, które odtwarza pierwszych dniach Ameryki, kowbojów, Indian i atmosferą Dzikiego Zachodu.

W parku można wspiąć się 100 metrów w balonie, który jest przeznaczony dla 30 pasażerów, a także podziwiać widoki otwarcie w promieniu 20 km.

W 2002 roku, obszar parku jest prawie podwojona dzięki Walt Disney Studios otwarty. Tutaj zwiedzający zapoznają się z produkcją filmów animowanych, filmów i programów telewizyjnych.

Najbardziej popularne atrakcje, takie jak Manor Ducha, Indiana Jones, Risk wieży.

Wycieczki do Paryża, Disneylandu – bajka, w której przyjemność zanurzyć zarówno dorosłych jak i dzieci!