794 Shares 9186 views

Serce z kulek z Twoich rękach? Proste!

W bardzo popularnej Rosja Aerodesign wszystkie uroczystości – od wesel i koncertów matinees w przedszkolach i szkołach. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – balony jasne i piękne, ponieważ mogą one zrobić wiele opcji dla świątecznej dekoracji, a cena za takie usługi jest niska. Na weselach jako dekoracje do sali bankietowej, nowożeńcy samochodowych, ich pokoju hotelowym lub uruchomić w niebo nad kabiną zdjęciowej często wykorzystywane sercu kulek. Wygląda to bardzo ładne i może być zarówno małe i wielkie, tradycyjnie czerwony lub inny albo wielobarwne. Czy trudno jest dokonać sercu kulkami z rąk, czy można to zrobić tylko Kreator Aerodesign?

W rzeczywistości, to element wystroju mogą wszyscy. Co trzeba zrobić, aby serce kulek z rąk?

1. Kulki z dużych rozmiarów, których łańcuch zostanie wykonane z „ogonem” po obu stronach.

2. małe wielkości piłek do dekoracji Girlandy skoczków.

3. Folia dekoracji.

Więc zacznij sercu kulek z rąk.

1. Opracowanie podstaw przez które nasze serce nie odlecieć. W tym wlewania wody do jednej kuli, wiązania i przechowywać ogonem do góry, przy określonym rozłożone arkusz folii do pakowania (środku). Zamknąć Balon foliowy, wiążąc końce. Powinien dostać kilka w centrum, które będzie trzymać piłkę ogon.

2. wiążą dużą, już nadmuchanego balonika końskiego ogona z wodą w folii. Kolejny duży nadmuchany balon przywiązany do kucyk poprzedniego i tak dalej. Ostatni wielki nadmuchany balon przywiązany do kucyk taką samą miskę z wodą.

3. Take 2 małe napompowane piłki wiążą je ze sobą. Tak jak dwa. Teraz centra tych dwóch więzadeł połączyć Mezhuyev jest – będziesz miał kilka czterech małych kulek. Liczba przejść pomiędzy dużymi kulkami równe żądaną ilość-czwórki więzadeł. Dołączyć je do stawów, skręcenia wokół dużych kulek.

4. Tak, masz łańcuch lub owalny łańcucha dużych i małych kulek. Teraz trzeba dać tym wzorem kształt serca. Umieścić dwie części łuku czynnych mogą być ozdobione folii lub innego materiału.

Więc zrobiliśmy sercu kulek z rąk. W jaki sposób można umieścić go na ścianie? Słońce jest prosty – użyj dwustronnej taśmy. Jeżeli po obchodach ty powieść serca, a na ścianie było ślady taśmy klejącej, mogą one pochodzić naftę.

Sprawiają, że serce lepiej niż dwa lub trzy, to ten projekt może być utworzony w zaledwie godzinę i pół pracy zespołowej.

Jeśli serce z kulek z rękami zrobić, aby uruchomić w niebo, wszystkie kulki (lub większość) wypełniony helem z balonu. Można to zrobić tylko na oddziałach wyspecjalizowanych w Aerodesign, ani w żaden park rozrywki podczas cieplejszych miesięcy. Dolna balon woda nie jest napełniony.

Jak sprawić, by serce z kulkami? Opisaliśmy tylko jeden sposób, ale bardzo wiele – to jest możliwe, aby ramę wykonaną z drutu lub kartonu i sznurka lub kleju kulki na nich, można dokonać wiele małych serc kul o podłużnym kształcie (do ich inflacji wymaga specjalnej pompy). Jak widać, aby serce balonów nie jest tak trudne do dekoracji sali, jednak myślę, że warto ryzykować? Jeśli chodzi o przygotowania do tak ważnego wydarzenia jak ślub, lepiej jest zastosować do specjalnej agencji.