164 Shares 5655 views

Rite usuwanie welony – delikatne i wzruszające tradycja wesele

Każdy naród ma swoje własne specjalne ceremonie ślubne, które są przekazywane z pokolenia są przechowywane i przeczytać. Oczywiście, współczesny świat wprowadził innowacje w modzie w ceremonii ślubnej. Jeszcze starożytne rytuały ślubne różnią się szczerość i wzruszające. Jeden taki rytuał jest piękny welony usuwania tradycji.

Historia wystąpienia

Przez cały czas ludzie ożenił i miał wesele w ostatnim stuleciu, wielką wagę przywiązywano do rytuałów weselnych. Rite usuwanie welony z korzeniami panny młodej w odległych epok. Następnie mężatki nie poszedł gołą głową i należy nosić chusty. Po ceremonii ślubnej z wieńcem oblubienicy i welon usunięte. To nosił szalik, symbolizujący przejście od Maiden do życia małżeńskiego.

Rite usuwanie welon ślubny

Zasłona symbolizuje kruchość i czystość, czystość młodej jest obowiązkowy atrybut na ślubie. Pod koniec wesela przychodzi czas wzruszającej zwyczaju. Rite usunięcia welony z oblubienicy oznacza, że dziewczyna była mężatką. Ludzie, istnieje kilka wariantów tej tradycji. Na przykład, matka pana młodego usuwa zasłonę z oblubienicy, a następnie wiązana głowę chustką, która jest symbolem przyjęcia nowej rodziny. Po upływie tego rytuału staje się Mother-in-law do córki, a ona z kolei dla córki. Cała tradycja usunięciu biżuterii ślubnej z głowy towarzystwie pięknych słów, rozstanie słowa i życzenia szczęśliwego życia rodzinnego.
A jednak istnieje taka opcja, gdy matka panny młodej wykonuje rytuał, ale nie przed grając małą scenę, w której córka oferuje usunąć zasłonę, ale ona odmawia. Odzwierciedla to, że delikatny welon jest symbolem młodości, radości i beztroski, a chusteczka charakteryzuje życie rodzinne z wszystkich trudności i cierpień. W tym Skit młodej trzy razy nie usunie zasłonę, ale potem jego matka namawia córkę, a jej głowa pokryta chusteczką. Gdy te działania odgrywa piękną i smutną melodię, która sprawia, że rytuał, nawet dotykanie, przetarg i imponujące. W niektórych krajów, do tej tradycji, istnieją specjalne piosenki. Usuwanie zasłonę – symbol przejścia panny młodej do stanu zgodnego z prawem żony. Piękny taniec panny młodej (i już w chusty) stanowi początek życia małżeńskiego. Rite usunięcia welony korzystnie prowadzi się już w trakcie realizacji uroczystości ślubnych, zanim młody eskortą. W niektórych wsiach rytuału wykonuje młodego człowieka, który, biorąc szpilki z włosów, za każdym razem całuje pannę młodą. Ponadto istnieje szereg zabawnych i śmiesznych zwyczajów, gdzie zasłona przywiązane do oczu pana młodego, że nie patrzą na innych dziewcząt. Ponadto, po ceremonii panna młoda taniec z welonem usunięte otoczony niezamężnych dziewcząt. W tańcu, ona próbuje każdą zasłonę, a więc chce szybko znaleźć swoje ulubione i pobrać. Niektóre przekonania stwierdzić, że suknia jest talizmanem szczęśliwego życia rodzinnego, opiekun panny młodej od złych duchów i od złego oka, więc nie można sprzedać i podarować.

Idee co dać znajomemu ślub
114 shares 4350 views
Przepisy kanapki na wesele
342 shares 2657 views
633 shares 7010 views