148 Shares 2164 views

Kompatybilność Lwowa i Skorpiona: różne opcje

Lew i Skorpion … Znaki te są podobne, ponieważ dążą do stabilności, trwałości. Są trudne do zmiany w życiu i wolą zawsze trzymać się swoich zasad. Obydwa znaki są mocne, pewny siebie, samocentryczne. Już teraz na ten krótki opis możesz zrozumieć, że w takim tandemie będzie trwała walka o władzę i pożądane jest, aby nie wygrać ani jeden z partnerów, ale miłość. Przecież w tym pięknym uczuciu nie ma przegranych. Należy rozważyć zgodność Lwowa i Scorpios w zależności od płci przedstawiciela każdego z tych oznaczeń. Zacznijmy więc.

Zgodność: samiec-lew i skorpion-samica

Taki sojusz od samego początku jest wybuchową, pełną frustracji pasją. W tym tandemu człowiek jest jasnym liderem, a kobieta jest tajnym liderem. On, podobnie jak prawdziwy Leo, pojmuje jego pewność siebie i egocentryzm, nawet nie zauważa, jak tajemnica skandynawska i intrygant manipulują nim. Ogólnie rzecz ujmując, taki sojusz w pierwszej kolejności polega jedynie na atrakcyjności seksualnej, ale później atrakcyjność fizyczną można zastąpić współzależnością. Zarówno Leo, jak i Scorpio często emocjonalnie "trzymają się" publicznie. Ta para spieszy się z ekstremalnych do ekstremalnych. Zgodność Lwowa i Skorpiona w takim sojuszu jest bardziej korzystna niż przy zmianie kolejności ról. Wszyscy w tej parze wykonują swoją tradycyjną rolę. Lew jest naprawdę męskim znakiem, a Scorpio jest kobiecy. Ciągle potrzebują kogoś, kto się oporu, z kimś walczyć. Jeśli "przekraczają drogę" przez obcych, obaj atakują go, a Lew zerwie przestępcę, a Scorpio będzie ostrzec swojego wroga. Jeśli nie mają nikogo, aby zmienić swoje negatywne uczucia, będą walczyć ze sobą. Najprawdopodobniej, po takich kłótniach, pojednanie odbędzie się w sypialni, gdzie nigdy nie mają nieporozumień i domagają się wzajemnie. Kompatybilność Lwowa i Scorpio sugeruje, że ta para jest jasna, chwytliwa, odważna, to tandem silnych osobowości, gdzie każdy pozostaje indywidualnie, ale część się daje swojemu kochankowi.

Kompatybilność: Scorpio mężczyzna – dziewczyna Leo

W tej parze, histeryczna pewność siebie i arogancja damy powstrzymują ukrytą dominację i zewnętrzny spokój wybranego. Sprytny i dziwaczny człowiek Scorpio ma wielki wpływ na jego partnera. Ich związek nie ma być romantyczny. Często ich wzajemna interakcja jest bardziej dochodowym tandemem, ponieważ potrafią osiągnąć większe szczyt niż sam. Tutaj jest bardziej żywy antagonizm partnerów, ponieważ znak kobiety – Lew – sam w sobie jest odważny. Człowiek nie daje swojej damy pierwszeństwa i przywództwa w związku i sprawia, że zmienia się. Kompatybilność Lwowa i Skorpiona w tym tandemie jest mniej korzystna niż w przeciwieństwie. Obaj partnerzy w stałej walce ze sobą zaczynają stopniowo wnosić swoje interesy, co w końcu prowadzi do załamania stosunków. Jeśli uda im się zachować swoją parę, najprawdopodobniej będą ze sobą od wzajemnie korzystnych interesów i seksualnego zainteresowania.