456 Shares 6514 views

Jak „ożywić” wnętrze, lub coś bardziej opłaca się kupić papier

Przyjemność trzymać w rękach coś niezwykłego, tych samych rękach i stworzony, nieporównywalny. Nadal potrzebują zdolność do pracy z papierem pojawia się, gdy wiesz, jak może pomóc wznieść dom. Jesteś już uzbrojony klej, nożyczki? Tak, a następnie uruchomić do sklepu, aby kupić papieru i kolorowych kartonów. Plan dzisiaj wieczór nic – będziemy pracować z Twoich rękach!

origami

Papier – jeden z najlepszych materiałów dostępnych dla człowieka, a zatem istnieje tak wiele technik pracy z nim. Obecnie działania te zyskały jeszcze bardziej powszechne, ponieważ rzemieślnicy mogą korzystać z najbardziej niezwykłych rodzajów papieru i kartonu, które wcześniej nie mogły być dostat.Chto rant jest obecnie wystarczająca, aby zamówić kartonu lub papieru w Internecie i w możliwie najkrótszym czasie, a pierwszy i drugi zostanie dostarczona.

Origami – "składany papier". Ta japońska sztuka stała się popularna w naszym kraju jest prawie jak w domu. Jednak zanim zostanie pobrany skomplikowane i dokładne dane, konieczne jest, aby cierpieć.

Quilling

Konkurencja jest japońską techniką origami, które pochodziły z Europy. Quilling urodziła się na Zachodzie na przełomie 14-15 th stulecia. Nazywa się to również bumagokrucheniem – produkcja skręconych w spiralę wąskie i długie paski kompozycji sypkich papieru lub płaska. Nawiasem mówiąc, z wyjątkiem papieru i tektury autora trzeba szydło, pęsety, nożyczek i kleju. W tej technice wspólne zabawne pudełka, figurki, podstawki, magnesy itp

papier mache

Przetłumaczony z francuskiego jako „poszarpane papieru”. Masy papierowej na dwa sposoby: klejenia na warstwie próbki po warstwie papieru poszarpane i formowanie z masy papierniczej, zmieszane z klejem. Efektem jest oryginalne wyposażenie wnętrza: pudełka z biżuterią, pudełka na monety, maski, lalki, figurki i wiele innych.

Model papier

Nie wystarczy kupić papieru lub tektury – trochę. Dla modelu papieru potrzebne są specjalne wzory i skanowanie, które można teraz pobrać z Internetu lub, tak jak poprzednio, aby kupić zestawy w sklepach – to podstawa dla modelu papieru. Wraz z nim stworzył dużych modeli 3D naśladowanie różnych środków transportu (powietrze, W pojazdach / d, a, floty morskiej, sprzętu wojskowego, etc.) i rodzajów broni, roboty, figurki, repliki zabytkowych budynków, trójwymiarowy wzór, zabawki noworocznych , kwiaty i tak dalej.

papierowe kwiaty

Kwiaty z papieru – popularną rozrywką. Z pomocą papierowych kwiatów mogą ozdobić pudełko, ramki, kartki, albumy fotograficzne, dekoracji stołów bankietowych, etc. Kwiaty są tworzone w różnych technikach, szeroka gama modeli jest przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych artystów rzemieślników.

Zamiast epilogu

Należy zauważyć, że papier jest w dobrych rękach potrafi wiele. A to jest tylko krótki przegląd najpopularniejszych technik. Dodaj do tego, że nawet początkujący w tej branży wie, jak je połączyć, mieszczących się za każdym razem nowy styl pracy z papierem. I nawet jeśli mają wstręt do bliższych stosunków z klejem i wyciąć paznokcie prawej dłoni – zadaniem niewykonalnym, eksperymentować z papierem stoi. Nikt nie wie, nawet niezwykłego dzieje …