511 Shares 1847 views

Novinka Hotel, Kazań: opis, udogodnienia, usługi i opinie podróżnych

Kazań jest jednym z najbardziej interesujących miast nie tylko w Tatarstan, ale w całej Federacji Rosyjskiej. Infrastruktura miasta jest na doskonałym poziomie, co ma już pozytywny wpływ na rozwój gospodarczy. Biznes w stolicy Tatarstan przynosi dobre zyski, dlatego dość często odbywają się różne spotkania biznesowe i konferencje, z którymi przyjeżdżają ludzie z różnych części Rosji i świata. Dziś omówimy szczegółowo kompleks hotelowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla zakwaterowania.

Novinka Hotel (Kazan) to nowoczesny projekt turystyczny, który działa od ponad stu dni w stolicy Tatarstan i oferuje swoim gościom wysoki poziom obsługi, komfortowe pokoje i rozsądne ceny wynajmu. Tutaj każdy gość może skorzystać z ogromnej liczby dodatkowych usług i zatrzymać się w najlepszych pokojach. W tym artykule omówimy hotel, recenzje na ten temat, liczbę pokoi itd. Mamy wiele informacji, więc zacznijmy teraz!

Opis

Na tym etapie rozwoju jest to nowoczesny budynek, który doskonale łączy komfortowe pokoje, przytulną restaurację, dużą salę konferencyjną, doskonałe centrum fitness i wiele innych obiektów infrastruktury. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko zostało tu stworzone, aby goście takiego projektu jak hotel Novinka (Kazan), którego komentarze omówimy szczegółowo później, poczują się jak w domu.

Ten kompleks hotelowy położony jest bardzo blisko ogromnej lody i zaledwie 15 minut jazdy od centrum biznesowego i dworca kolejowego. Gościem projektu turystycznego jest najważniejsza wartość dla gościnnych i zawsze gotowych do pomocy personelu. Administrator i inni przedstawiciele hotelu zadbają, aby goście obiektu znajdowali się w swobodnej atmosferze, bezpiecznej i wygodnej.

Nawiasem mówiąc, "Nowość" urządzony jest w nowoczesnym stylu. Wnętrze zdominowane jest przez jasne kolory, w tym białe i niebieskie. Ponadto pokoje urządzone są w kolorze beżowym, które wygląda bardzo ciekawie.

Trochę o wynajmowaniu

Na oficjalnej stronie tego kompleksu turystycznego w sekcji, w której prezentowane są numery, wskazano, że administrowanie projektem ma na celu zapewnienie maksymalnego komfortu pobytu gości, dlatego w hotelu znajduje się 90 doskonałych pokoi różnych kategorii, które znajdują się w dwóch budynkach. Przy okazji, jako komplement z zarządzania projektem, każdy gość instytucji wynajmującej to lub ten pokój dostaje śniadanie na prezent, bezpłatną wizytę w centrum fitness i dostęp do szybkiego bezprzewodowego internetu.

Jak wiadomo, hotel "Novinka" (Kazan) oferuje duży wybór pokoi, ponieważ ta instytucja ma status klasy biznesowej i trzy gwiazdki, chociaż klienci szacują projekt na co najmniej 4 *. W tym przypadku nie jest jasne, dlaczego niektóre kompleksy turystyczne, które oferują minimum swoich usług, mają 4 *, a ten interesujący hotel to tylko 3 *. Ogólnie rzecz ujmując, nie będziemy wchodzić na większą skalę, ale lepiej omówimy bardziej szczegółowe informacje dotyczące wynajmu.

Zameldowanie w hotelu zaczyna się o 14:00, ale sprawdź dwie godziny wcześniej. Płatność za pokoje odbywa się codziennie. Jeśli pozostaniesz w hotelu na okres nie przekraczający 22 godzin, płatność zostanie dokonana w dowolnym momencie na dzień pobytu. Dla wygody klientów "Novinka" oferuje wczesną check-in bez rezerwacji (w tym przypadku zakwaterowanie odbywa się w oparciu o dostępność wolnych pokoi).

Ponadto przyjazd od północy do czwartej jest możliwy tylko wtedy, gdy zarezerwowałeś pokój z wyprzedzeniem, a jednocześnie wskazał czas wczesnego przyjazdu. Z kolei w godzinach od 4:00 do 14:00 zameldowanie możliwe jest również po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dodatkowo zauważamy, że w każdym z pokoi hotelowych można korzystać z telefonu, telewizji satelitarnej, klimatyzacji, bezprzewodowego internetu, minibaru i sejfu.

Zakwaterowanie i inne niuanse

Hotel Novinka (Kazań, Rosja) ma kary dla osób, które przekroczyły okres pobytu w wynajętym pokoju. Jeśli przebywasz w pokoju od 12:00 do 18:00, musisz zapłacić dodatkową opłatą w wysokości 5% dziennego czynszu za każdą dodatkową godzinę pobytu. Jeśli odejdziesz od 18:00 do 24:00, musisz dokonać dodatku pięćdziesiąt procent. Ponadto, jeśli wyjdziesz po północy, klient będzie musiał zapłacić za wynajem pokoi na cały dzień.

Warto zauważyć, że jeśli chodzi o komplement, hotel Novinka 3 * (Kazań) może udzielić Gościom 1-2 godzin dodatkowych miejsc noclegowych, jeśli dostępne są pokoje.

Dla rodziców dzieci, które nie ukończyły jeszcze 7 lat, zauważamy, że ich dzieci są zakwaterowane w hotelu bezpłatnie bez dodatkowej przestrzeni. W wieku 7-14 lat pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 700 rubli na zakwaterowanie dziecka, które obejmuje śniadanie.

A teraz omówimy każdy z pokoi hotelowych bardziej szczegółowo!

Jeden w drugim budynku

Koszt wynajmu tego pokoju to 2 i pół tysiąca rubli, a tylko jedna osoba może tam pozostać. Pokój jest urządzony w beżowym kolorze. W pokoju można korzystać z klimatyzacji, bezprzewodowego internetu, minibaru, telewizji satelitarnej, sejfu, pół-podwójnego łóżka, biurka, a także suszarki do włosów i kabiny prysznicowej, które znajdują się w oddzielnej łazience.

Warto również zauważyć, że za dopłatą w wysokości 600 rubli można kupić nie podstawową stawkę, ale niepełne wyżywienie, więc dodatkowo otrzymasz darmową kolację.

Pojedyncza norma

Ten pokój ma bardziej interesujące wnętrza: podłogę niebieskiego koloru doskonale uzupełniają ściany beżowego odcienia. W takim przypadku może pomieścić jedną lub dwie osoby. Koszt wynajmu zależy bezpośrednio od liczby osób: jednej osoby (główna stawka) – 3100 rubli, dwóch osób (podstawowa taryfa) – 3800 rubli., Jedna osoba (półpensjonat) – 3 tys 700 rubli, dwie osoby (półpensjonat) – 5 tys. Ruble. Ponadto warto odwiedzić basen, w którym można się dobrze bawić.

W pokoju można korzystać z klimatyzacji, bezprzewodowego Internetu, telewizji satelitarnej i telewizora plazmowego, telefonu, mini-baru, podwójnego łóżka, fotela, stolika, biurka i innych udogodnień, w tym łazienki z suszarką do włosów, bidetem i prysznicem.

Double standard

Pokój tej kategorii jest bardzo podobny do wcześniej omówionego standardu, ale w tym przypadku powierzchnia jest nieco większa, a konstrukcja jest taka sama. Jedna osoba może zostać w takim pokoju w dwóch cenach: główna – 3 tys. Rubli, półpensjonat – 3 tys. 700 rubli. Ponadto, dwie osoby mają możliwość wynajmu pokoju na jeden dzień, również, zgodnie z dwóch obecnych taryf: główny – 4 tys 100 rubli, półpensjonat – 5 tysięcy 300 rubli.

W każdym pokoju tej kategorii hotel Novinka 3 * (Rosja, Kazań), którego ocena wynosi 8,3 punktu na 10 możliwych, zapewnia swoim gościom klimatyzację, telewizor plazmowy z telewizją satelitarną, bezprzewodowy Internet, minibar, telefon, sejf, Dwa oddzielne łóżka, jak również biurko. Należy zauważyć, że dodatkowo w podwójnej normie znajduje się oddzielna jednostka sanitarna, w której znajduje się prysznic, suszarkę do włosów i bidet.

Dwupokojowy standard

W tym pokoju może mieszkać maksymalnie dwoje osób. Koszt czynszu będzie wahał się od 3 tysięcy 100 rubli do 5000. Dwupokojowe mieszkanie składa się z salonu z miękkimi meblami i sypialni z dwoma oddzielnymi łóżkami lub jednym łóżkiem podwójnym.

W pokoju można korzystać z telewizora z telewizją satelitarną, bezprzewodowym dostępem do Internetu, telefonem, klimatyzacją, mini-barem, biurkiem. Ponadto w apartamencie znajduje się oddzielna łazienka z bidetem, prysznicem i suszarką do włosów.

Studio

Zakwaterowanie w tej kategorii jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią nowoczesne wnętrza i duże przestrzenie. Tutaj, podobnie jak we wszystkich poprzednio omawianych salach, może pomieścić 1-2 osoby, co zależy bezpośrednio od kosztów.

Na przykład dwóch osób może mieszkać tu tylko 4200 rubli. Za podstawową stawkę lub za 5400 za półpodziankę. Jednocześnie jedna osoba może pozostać w pokoju: główna – 3 000 500 rubli, półpensjonat – 4 tys. Rubli.

Należy zauważyć, że w apartamencie znajduje się telewizor z telewizją satelitarną, telefonem, klimatyzacją, mini barem, dwoma wygodnymi krzesłami, biurkiem, łóżkiem podwójnym, stolikiem i oddzielną łazienką, gdzie jest wszystko, czego potrzebujesz. Cały pokój działa dobrze bezprzewodowy szybki internet.

De Luxe z prysznicem

Ten pokój składa się z dwóch dużych pokoi: salonu z wygodnymi meblami tapicerowanymi, sypialni z dużym łóżkiem i innymi udogodnieniami. Koszt wynajęcia w tym przypadku różni się od 4 i pół tysiąca rubli do 6700.

W apartamencie znajduje się duże łóżko podwójne, klimatyzacja, telefon, biurko z lampką, stół z lustrem, mini-sejf, telewizor i inne udogodnienia. W łazience znajduje się prysznic i bidet, a także suszarka do włosów.

De Luxe z jacuzzi

Hotel Novinka w Kazaniu oferuje ogromną liczbę pokoi dla gości miasta i mieszkańców, ale jest to ostatni, który można tutaj wynająć. Jeśli myślisz o tym, możesz zrozumieć, że ten pokój prawie nie różni się od tej omówionej w poprzedniej sekcji pakietu.

Różnica polega na obecności Jacuzzi, więc koszt jest nieco zwiększony. W takim przypadku można wycofać ten numer za 5000 rubli. (Jedna osoba, główna), 5600 rubli. (Jedna osoba, półpensjonat), 6000 rub. (Dwie osoby, główna) i 7200 rubli (dwie osoby, półpensjonat). W tym apartamencie można korzystać z tego, co było w przeszłości, ale zamiast kabiny prysznicowej zainstalowano jacuzzi.

Opinie i informacje kontaktowe

Hotel Novinka (Kazań), opinie o tym wyjątkowo pozytywne, znajduje się pod adresem: Korolenko Street, 30. dom. Skontaktuj się z administratorem pod numerem telefonu (843) 520-99-11.

Jeśli chodzi o komentarze odwiedzających ten projekt, wskazują na wysoki poziom obsługi, nowoczesny wnętrze i towarzyski personel. Wszystkie problemy wynikające z gości są rozwiązane w najkrótszym czasie, co naprawdę podoba. Ceny w hotelu są do zaakceptowania, a jakość pokoi jest zawsze doskonała. Pokojówki sprzątane są regularnie i bardzo starannie, a dodatkowo zauważamy, że często w przeglądach klienci kompleksu turystycznego świętują doskonałą restaurację o tej samej nazwie i innych ważnych infrastrukturach.

Więc omówiliśmy popularny hotel "Novinka" 3 * (Kazań, Rosja). Opinie, opisy są przedstawione w tym artykule, więc zapoznaj się i zadecyduj, czy jesteś gotowy na wielki odpoczynek w stolicy Tatarstan.