839 Shares 6238 views

Highscreen Zera F: opinie klientów, zdjęcia i ceny

Obecnie najbardziej powszechną praktyką jest, aby sprzedać nasz krajowy rynek Chiny wykonane smartfony krajowych marek. Kilka osób uważa, że te gadżety są tworzone w istniejącym projekcie, a wykwalifikowani rzemieślnicy zmienić tylko formę panelu tylnym lub koloru. Jednym z niewielu producentów, którzy odmawiają takiej strategii jest firma Highscreen. Tutaj wszystko od rozwoju do zbierania gotowych produktów z linii montażowej, spróbuj to zrobić w Rosji. To nie był wyjątkiem i niedrogi smartfon Zera F z firmy. Okazało się całkiem atrakcyjny wygląd, nie bardzo mocny w wydajności i kosztuje tylko 3990 rubli. Highscreen Zera F, przeglądu i my teraz trzymać, nie najjaśniejszy przedstawiciela niszy budżetu, ale równie dobrze może stać się ich. Weźmy pierwsze rzeczy pierwsze.

parametry techniczne

Generalnie, telefon Highscreen Zera F wykonane ze średnimi wymaganiami. Ale jeśli spojrzeć na cenę, wtedy wszystko staje się jasne, bo takie pieniądze mogą być podejmowane tylko słaby „chiński”. Poniższa tabela zawiera najważniejsze dane z tego gadżetu jest to, że mały zarys duży obraz.

pokaz

4,0 „IPS, gęstość 233 ppi punktem

zezwolenie

480 x 800 pikseli

System operacyjny

Android 4.2

edytor

MTK MT6572 o częstotliwości 1,3 GHz, Cortex-A7, dwurdzeniowy

procesor graficzny

Mali-400MP, na rdzeń

Pamięć RAM, GB

1

Pamięć flash, GB

4

Wsparcie dla kart pamięci, GB

MicroSD, do 32

Kamera, MP

Podstawowe 5, przód 0,3

bateria mAh

1.600

Wymiary, mm

123,8 x 63,1 x 9,9

Waga, g

136

Sloty SIM szt. / Typ

2 SIM

Sugerowana cena, rubli

3990

W zalecanych wartości określonej cenie, która jest średnia. Oczywiście po jakimś czasie to wciąż ma iść w dół, ale użytkownicy mówią i tak wielką wartość.

Opcje

Smartphone jest w standardowym opakowaniu, które jest wykonane z tektury recyklingu. Podnoszenia pokrywki, można zobaczyć leżące w smartfonie kołyski Highscreen Zera F Czarnego. Starannie zapakowane w ceratą. Dodatkowo zestaw zawiera standardowe elementy w postaci kabel USB, ładowarka, zestaw słuchawkowy, podręczniki i gwarancji na smartphone.

Na ekran filmowy gadżet jest przyklejona do charakterystyki napisane na nim. W zasadzie wszystko, co jest standardem dla opcji budżetu. Warto zauważyć, że pochodzi ze słuchawek Recenzje Highscreen Zera F. z nich nie bardzo dobre. Pomimo faktu, że są one niemal identyczne z zestawu słuchawkowego do telefonu iPhone, użytkownicy często mówią o ich dyskomfortu i złego brzmienia. Ale najważniejsze tutaj – a nie słuchawki i smartphone.

wygląd

Osiągnięte urządzenia w stylu klasycznym. To wszystko jest znajome cukierek z ekranem dotykowym czterech cali. Należy zauważyć, że górna wklejone folię ochronną, zgodnie z którym nie jest bańka.

Boków ramy sita ma wielkość 5 mm. Dzięki tym smartfonie można łatwo trzymać w dłoni bez użycia czujnika. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego z powłoką poślizgu. Trzymaj swój telefon, od razu czuję, że tylko dlatego, że nie ześlizguje się z niego.

W ogóle, smartfon wygląda całkiem przyzwoicie. Widać, że nad jego konstrukcji pracował ładna. Jeśli jesteś fanem innych modeli, można zobaczyć wiele pożyczonych przedmiotów.

Smartphone Highscreen Zera F na przedniej stronie, w górnej części wyświetlacza, głośnik przemówił, przednią kamerę i czujnik światła. Poniżej, za wyjątkiem trzech funkcjonalnych przycisków dotykowych, nie ma nic innego.

Za nie jest głównym aparatu i lampy błyskowej. producent środkowy panel pyszni napis. Poniżej – wezwanie głośnik. Ma specjalne uchwyty na krawędziach, dzięki czemu dźwięk wyjściowy nic zapobiec.

Lewa krawędź jest wyposażona w objętości „zaworowej”. Po prawej stronie, w splendid isolation, jest to gniazdo microUSB-podłączyć smartfon do komputera i ładowania. producent mikrofonu umieszczone na dole i na górze – OFF / lock i wyjście słuchawkowe. Aby włożyć kartę SIM, trzeba delikatnie podważyć pokrywę tylną. Tutaj można świadkiem dwie szczeliny, akumulator oraz miejsce, w którym jest włożona dysku flash.

Smartphone Highscreen Zera F chociaż umieszczony jako opcja budżet, ale biorąc pod uwagę jakość montażu, można łatwo zabrać go do klasy średniej.

pokaz

Większość linii budżetowych smartfonów ma mały ekran, ale jest HIGHSCREEN Zera F 4 cali. Rozdzielczość IPS matryca z 480×800 (WVGA). Liczba ta nie jest najwyższa w punkcie bliższym badaniu jest widoczna. Ale na to wystarczy.

Powielanie kolorowy wyświetlacz jest normalny. Oczywiście, można oczekiwać od takiego wyświetlania „na żywo” obraz nie jest konieczne, ale musimy zrozumieć, że wszystkie gadżety budżetowe nie są już w stanie.

Kontrast jest na tyle mało, aby zobaczyć obraz w świetle słonecznym. Ale bardzo zadowoleni z kątami widzenia, które jest prawie maksymalna.

Czujnik obsługuje do dwóch punktów. Ma średnią czułość. W niektórych przypadkach, nawet odpowiednio reagować na naciśnięcie. Ten kłopot zwrócił uwagi na bardzo grubej folii ochronnej. Jeśli go usunąć, to jest o wiele bardziej wygodne do sterowania gadżet.

Highscreen Zera F sprzężenie zwrotne jest bardzo dobry. Ludzie nie są zadowoleni z ekranu tylko dwie rzeczy: niskiej jasności i bez oleofobowej.

Wydajność i sprzęt

Smartphone Highscreen Zera F jest oparty na procesorze MT6572 MTK. Ma dwa rdzenie o maksymalnej częstotliwości przetwarzania danych w paśmie 1,3 GHz. Standard dla GPU państwa na jednym rdzeniu radzi sobie z prostych gier trójwymiarowych. RAM 1 GB – jest to niezbędne minimum, bez którego smartphone to po prostu długi czas „myśleć”. Bardzo szczęśliwy, że to wszystko zostało spełnione w niniejszym urządzeniu.

Stosunkowo stary procesor graficzny ma średnią wydajność. Naturalnie, „ciężka” gry nie będzie ciągnąć, ale bezpretensjonalny, z grafiką 3D, łatwo.

W rezultacie badania popularnych benchmarków nie dostał bardzo wysokie jak na dzisiejsze standardy wskaźników. Ale to jest bardzo dobre dla takiego urządzenia. Highscreen Zera F Black był w stanie przetestować pewne standardy, bo po prostu nie została uruchomiona z powodu jego „grawitacji”.

Jeśli smartfon jest używany w życiu codziennym, nie ma żadnych konkretnych skarg od użytkowników. Sądząc po opiniach, nawet dostałem więcej niż się spodziewali. Sam interfejs działa dobrze, a tylko w niektórych przypadkach pozostają. Instalacja aplikacji odbywa się bez żadnych problemów.

Oprogramowanie i firmware

Powered HIGHSCREEN Zera F czarny z ustanowionym systemów operacyjnych Android w wersji 4.2.2. W pierwszych transportów został przypadkowo szyte wirusa, który wysłał SMS i pobieraj aplikacje bez pytania właściciela o tym. Oczywiście, taka sytuacja zebrał wiele złych opinii. Ale z kolei, praca operacyjna spółki na aktualizację, aby poprawić sytuację.

Sam interfejs jest standardem i nie jest oryginalny. W rzeczywistości jest to po prostu „nagi” Android. Jak aktualizacji użytkownicy mogą być wykonywane za pośrednictwem sieci bezprzewodowej. Ale producenci naszego kraju wybrać, aby wydać nowy gadżet, niż wspierać starego.

multimedialny

Możliwości multimedialne smartphone są standardowe. Wszystko tu jest proste i jasne. Dostępny jest standardowy odtwarzacz audio. On, podobnie jak wszystkich pracowników państwowych, nie różni się wiele opcji, ale to wystarczy, aby słuchać muzyki. gracz słaby film. Zaleca się natychmiast zastąpiony przez innego wolnego odtwarzacza. Cóż, radio FM jest również dostępna. Wszystko dobrze grał i grał głośno. Nawet filmy mogą być oglądane w trybie HD, tylko ekran ma bardzo niską rozdzielczość.

kamera

W gadżecie Highscreen Zera F Opinie wszystko jest względne. W szczególności odnosi się to do kamery. Są one dostępne tutaj dwa. Po pierwsze – główny, drugi – z przodu (dla wideo). Dla zapalonych użytkowników, oczywiście, ich jakość jest bardzo niska. Ale to, co można chcieć od urządzenia kosztujące mniej niż 4000 rubli? Niektórzy użytkownicy są zadowoleni z jakości zdjęć i powiedzieć, że są one w pełni zgodne z przedziału cenowego. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma wyjątkowość.

opinie użytkowników

Jeśli spojrzeć na opinii użytkowników w ogóle, a nie dla każdej funkcji, wszystko jest bardzo dobre. Prawie wszyscy mówią, że Highscreen Zera F droższe w stosunku do ich funkcji. Ale producent jest bardzo zadowolony z ceny. Nawet konkurenci znanych producentów o takich samych cechach nie może konkurować z tego gadżetu.

Istnieje kilka skarg dotyczących słabego odbioru sieci. Problem ten można łatwo rozwiązać poprzez usunięcie pokrywy Highscreen Zera C. Deweloperzy stanowiły niewielką mocą wbudowaną anteną.

Większość problemów, które mogą być identyfikowane z odpowiedzi pojawiają się z długotrwałego użytkowania gadżetu. To i niektóre awarie oprogramowania i przegrzaniem. Dodatkowo można zaznaczyć niezbyt mocny akumulator, który trwa przy maksymalnych parametrów tylko przez kilka godzin.

Ponadto, użytkownicy skarżą się na stosunkowo grubej HIGHSCREEN Zera F. Opinie o niej nie jest bardzo zachęcające. Jeśli bateria została włożona smartphone powyżej 2000 mAh, grubość byłoby uzasadnione, a więc można było zrobić i cieńsze ciała. Innym zarzutem jest rama. Są one również stosunkowo duże i zauważalnie psuje wygląd.

odkrycia

Pierwszy raz zobaczyłem smartphone HIGHSCREEN Zera F, nie od razu zorientował się, że należy do rodziny pracowników państwowych. Piękne, wygodne i wysokiej jakości – to wszystko charakteryzuje gadżet w pytaniu. Ma normalne specyfikacje i nadaje się do codziennego użytku. Najbardziej zadowoleni z ceny, ponieważ podobne smartfony są dużo droższe. Ekran korzysta z bardzo dobrej jakości, ale gdyby były, aby dodać jasności, a potem wszystko będzie dobrze.

Jak w przypadku każdej technologii, to smartfon posiada również kilka negatywnych cech. Przede wszystkim jest to bardzo słaby kamery głównej. Również wiele osób narzeka na bardzo długi czas, że bateria jest w pełni naładowana. Powodem tego jest stosowanie materiałów niespełniających norm. Wszystko inne jest w porządku.