175 Shares 8180 views

Czy ktoś wie co to wygląda jak duch?

Okazuje się, że Casper – złego ducha?

W przeciwieństwie do naszej koncepcji duchów, nie wszystkie z nich wyglądają jak jeden na siebie. Półprzezroczysta postać mężczyzny lub kobiety unoszące się w ciemności – to nie tylko ich sposób. Nawiasem mówiąc, to dobry rysunek przynieść Casper – jest zwykłą fikcją pisarz! Pamiętaj, że dobre duchy nie istnieją! Wszystkie z nich są szkodliwe dla człowieka. Następnie są one złe duchy! Duchy istnieją bardzo, bardzo dużo. Jednak najczęstszym typem jest duchem. Teraz powiemy ci, co wygląda jak duch określonego typu.

zwykły

Duchy prawdziwych ludzi, którzy żyli na ziemi. Osoby te mogły być znane osobistości, a nie bardzo. Siedlisko duchów – starych domów i zamków. Raz mieć wokół zamku w ducha lub zabytkowy dom rodzinny był modny. Zaszczyt być wypadło, nie wszystkie duchy. Stali się żyje, a nie zemsty ludzi. Ich los – wszystko wieczność wędrować w poszukiwaniu sprawiedliwości, skarżąc się wszystkiego na ich sprawców, pokazując swoje krwawe rany i skaleczenia … Również duchy same są zabójcami. W tym przypadku, są dręczeni przez ich okowach strachu przed karą za jego zachowanie, i starają się pokazać wszystkie swoje zakrwawione ręce i narzędzia zbrodni. Ludzki duch, który zmarł w niewoli lub w więzieniu, ma szansę, grzechotanie swoje kajdany i zardzewiałe łańcuchy, obudzić w nocy wszystkich mieszkańców zamku. Wszystkie zwykłe duchy realnego zagrożenia osoby nie reprezentuje. Oni cię przestraszyć, oczywiście, przestraszony, ale nie na śmierć!

To wygląda jak żałobników duchów

Blady, chudy żeński duch. Włosy luźne, szare. Ten duch ciągle płacze, jęki i zawodzenia. Znalezione w Szkocji, Wielkiej Brytanii, na wybrzeżach Francji, a także w krajach skandynawskich. Spotkanie z nimi jest surowo zabronione! Płacząca kobieta pojawia się tylko do tych ludzi, którzy z dnia na dzień będzie musiał umrzeć … Horror!

Anka

Czym jest duch nazywa Anka, lepiej uczyć się tylko z naszego artykułu, nic więcej! Ten Francuz. Znajduje się w północnej i zachodniej Francji. Jest szkielet owinięty w płaszcz z długimi białymi włosami. Rzucony na maskę na głowę, a na jego ramieniu jest zaostrzony kosę. Jego nieodłącznym towarzyszem – grzmi wózek prowadzony przez szkielet konia. Ten trup jest powolny. On jest ślepy. I rzeczywiście, skąd szkielet oczach! Wędruje w poszukiwaniu żywych osób. Francuzi są bardzo boi się go.

Duch Anka – to śmierć. Mężczyzna spotkał ducha, niektórzy mogą rzucić kilka metrów do tyłu, jednocześnie jest on pewien spadać głową w dół. usta ofiary natychmiast wypełniona ziemią … To jest ziemia wkrótce wyrzucony na nieszczęśników trumien, bo teraz będzie żyć nie więcej niż dwa lata … Mówią, że to duch Kaina – pierwsza osoba, która dopuściła się zabójstwa. Od tego czasu jest on skazany na wieczną wędrówkę …

Widzisz siebie – umiera!

Zwiastunem śmierć uważana jest zobaczyć własne podwójnie. Wygląda na to, jeśli spojrzeć w lustro tylko twoje odbicie półprzezroczysty i cichy. Ghosts dwuosobowe są szeroko rozpowszechnione w całej Europie oraz w Rosji, Indii, Chin i Japonii. Ten temat został ujawniony w jego książkach są nie pisarzem. Ghost-double zrodził przesąd – to z tego powodu, że wiele osób nadal kurtyna lustro w domu zmarłego. Jest to środek do ochrony życia od deblu lustrzanych już martwych, jako odbicie zmarłego, podczas gdy jeszcze w lustrze, może prowadzić do refleksji i żyjącej osoby.

Tak, teraz masz przynajmniej jakiś pomysł, co wygląda jak duch. Ponownie, są one bardzo zróżnicowane: niektóre są przeznaczone do straszyć nas, a inni – zapowiadać śmierć … Horror! Nawiasem mówiąc, do tej pory nikt nie potrafi uchwycić ducha! Zdjęcia, w których jest ona obecna, to jest fałszywy lub specjalny lub wynikiem jakiegokolwiek blasku i innych trudności technicznych.