343 Shares 6254 views

Aktorzy z filmu „Biały Bim, Czarne Ucho”. Historia filmu

Może nie w ZSRR, dziecko, które przynajmniej raz zapłakał nad losem bohaterów filmów „Biały Bim, Czarne Ucho”. Opinie po premierze były tak entuzjastyczny i szczery, która uderzyła jeszcze reżysera. Stworzyło to słynny obraz? Aktorzy filmu „Biały Bim, Czarne Ucho”, a także głównych bohaterów z najbardziej wzruszających opowieści o psim oddaniem – Przedmiotem artykułu.

prehistoria

W 1971 roku opublikował książkę Gavriila Troepolskogo. Autor powiedział tragiczną historię psa, który jest aż do ostatnich dni swego życia był przywiązany do swego pana. Książka opowiada również Troepol'skaya ludzkiego okrucieństwa. Bohaterem opowieści – Iwan Iwanowicz. Z zawodu jest pisarzem, ale lubi spędzać wolny czas w przyrodzie. Jeden dostaje szczeniąt setera.

Ivan – samotny myśliwy filozofowanie. Bim staje się jego wierny przyjaciel, jedyny rodzimy stworzeniem. Jednak stare rany otrzymał nawet z przodu, czasami niepokojące szereg Bima. Gdy już się z nim dzieje ataku. Writer hospitalizowany. Bim podczas nieobecności Iwan Iwanowicz kilkakrotnie zmieniał właścicieli. Ale on nie przestaje na niego czekać … Beam staje się ofiarą zdrady, ludzkie okrucieństwo.

reżyser

Po książka zainteresował się historią Stanislav Rostockiy. Reżyser postanowił nakręcić dzieło Troepol'skaya. Ze względu na to było już kilka głośnych filmów. Wśród nich:

  1. „Zaświta Oto Quiet”.
  2. „To było w Penkovo”.
  3. „Będziemy żyć do poniedziałku”.

Aktorzy z filmu „Biały Bim, Czarne Ucho” w przeważającej części były w czasie strzelaniny już doświadczony, dobrze znanych artystów. Patrząc artysta jako Iwan Iwanowicz mieć Rostotsky pojawiły się trudności. To samo można powiedzieć o wyborze podmiotów w rolach nośnych. Ale jako dyrektor udało się rozwiązać problem ze znalezieniem artystę do roli? Jak wiemy, dzieci i zwierzęta, jest niezwykle trudne do usunięcia.

Trudności w realizacji filmu

Rostockiy pisał. Ale filmowanie odroczone na okres trzech lat. Wózki dla psów pomogły dyrektorowi, aby znaleźć wykonawcę do roli Bima. Głównymi aktorami filmu „Biały Bim, Czarne Ucho” – Seter angielski Stepan i jego dubler Dandy.

Ale w tworzeniu filmów Rostockiy obliczu trudności. Studio wymagane dokonanie zmian w scenariuszu. Potem musiał czekać kiedy będzie dostępny za rolę Iwana Iwanowicza. Tichonow był zaangażowany w strzelaniu do innego obrazu, ale i Rostockiy nikogo nie reprezentował go na obraz samotnego pisarza. Ale nawet po niezbędne zmiany zostały wprowadzone do skryptu, a słynny aktor zaczął badać rolę Rostockiy przestał strzelać.

Fakt, że w latach siedemdziesiątych w filmie krajowej użyto folii, która ma bardzo niską czułość. Bez potężnych reflektorów wyraźny obraz był niemożliwy do osiągnięcia. Według Rostotsky, aktorzy filmu „Biały Bim, Czarne Ucho” może znosić takie tortury. Po tym wszystkim, oni wiedzą, co mają zamiar. Ale dyrektor psów było szkoda. I aby nie narażać zwierząt na tortury, szukał ponad rok, aby uzyskać drogiego studia filmowego „Kodak”.

Co artyści Rostockiy zatwierdzony na rolę w filmie „Biały Bim, Czarne Ucho”?

aktorów

Rostockiy zaproszony być gospodarzem Wiaczesław Tichonow wierny pies. „Stirlitz” był bardzo zadowolony z tej pracy. Obraz sowieckiego szpiega w SS tunika był zmęczony z rzędu. Jednak, aby grać rolę właściciela psa, trzeba długiego przygotowania. Zwierzęta nie mogą litsedeystvovat. Dlatego też, w celu sportretowania autentycznie wzruszającą relację między człowiekiem a psem, słynny aktor musiał iść na polowanie w towarzystwie swojego nowego przyjaciela.

Na planie, zawsze uczestniczył psów. Złożoność prac obejmował również: każdy odcinek miał być uzyskane od pierwszej chwili. Po tym wszystkim, pies jest trudne do wyjaśnienia, że dwukrotnie uległ awarii i musi być ponownie strzelać. Warto jednak powiedzieć, że aktor Stepki Rostotsky umiejętności nigdy nie przestał być zaskoczony. Raz nawet zasugerował, że pies jest przeczytaniu scenariusza. W przeciwnym razie, reżyser nie może tłumaczyć niezwykłą inteligencję i pracowitość tego psa.

Konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów na temat innych artystów, którzy brali udział w tworzeniu obrazu „Biały Bim, Czarne Ucho”. Film, którego aktorami są wymienione poniżej, wywołał burzę entuzjastycznymi ocenami. Do życia nie jest każdy aktor w rolach głównych w filmie Rostotsky Powodzenie tej pracy ma pozytywny wpływ. Po zakończeniu tragicznego bohatera. A nieliczne negatywne i nieprzyjemne obrazy przedstawić w filmie „Biały Bim, Czarne Ucho”.

Aktorzy i role

Vladimirova odgrywał rolę złego cioci, której wina umiera Bim. Aktorka przez wiele lat cierpieli z tego negatywnego obrazu filmowego. Wysłała zły listów, sąsiadów zatrzymał powitanie. Gdy aktorka została zaproszona do szkoły dla twórczego wieczorem. Uczniowie nie chciał rozmawiać z aktorką. W celu uzdrowienia samego siebie, Vladimirova zaczął psa.

Irina Szewczuk zagrał rolę Dasha. Ta aktorka wcześniej zagrała w jednym z obrazów Rostotsky. Inni aktorzy z filmu:

  1. Ivan Ryzhov.
  2. Mikhail Zimin.
  3. Rimma Manukovsky.
  4. Witalij Leonow.
  5. Maria Skvortsova.
  6. Anatolij Barantsev.
  7. Raisa Ryazanov.

Film Rostotsky został nominowany do „Oscara”. Mówi się, że po obejrzeniu odcinka, w którym Bim prawie spada pod kołami pociągu, Amerykanie stojąco.