239 Shares 3960 views

Instrukcja „Tsetrina”: Wskazania do stosowania analogów. Czy to możliwe, aby dać „Tsetrin” dzieci

Preparat „Tsetrin” wytwarzane w postaci zawiesiny w ciemnej butelki szklane 30 ml. Pakiet jest dołączony do kubka pomiarowego medycyny dla dokładnego dozowania. Wytwarzany lek w postaci tabletek. Substancja czynna – cetyryzyna.

farmakodynamika

Lek jest blokerem antagonistów receptora H1-histaminy (na przykład informacja zawiera instrukcje). „Tsetrin” ma działanie przeciwalergiczne. W dawkach terapeutycznych leku nie przechodzi barierę krew-mózg, a zatem nie wpływa jakiekolwiek uspokajających. Lek nie blokują receptorów serotoniny i cholinergicznych. Stosowanie leków tak skutecznie jak w później i we wczesnych stadiach rozwoju choroby alergicznej.

Farmakokinetyka

W przypadku podawania doustnego wskazane dobre wchłanianie z przewodu pokarmowego, środków oddechowych. Z wykorzystaniem żywności jednocześnie z szybkością wchłaniania leków nie jest zmniejszona. Maksymalne stężenie leku we krwi obserwuje się po upływie godziny po spożyciu. Leki chciwie wiąże się z białkami osocza. Metabolizm ulega niewielką ilość dawki. Proces zanikania występuje w komórkach wątroby. Wywnioskowywanie większość leku odbywa się bez zmian w moczu.

świadectwo

Instrukcje „Tsetrin” zaleca całoroczny alergiczny nieżyt nosa i typ sezonowy katar sienny (katar sienny) , obrzęk naczynioruchowy. Od wskazań do zastosowania obejmują atopowe zapalenie skóry, pokrzywka (przewlekłe samoistne włącznie) neurodermit. Przepisać leki na alergiczne zapalenie spojówek. Dodatkowo, jako część leczenia kombinowanego zalecane (np informacja zawiera instrukcje) „Tsetrin” w postaci zawiesiny z astmą oskrzelową (atopowe).

schemat dawkowania

Medycyna „Tsetrin” (tabletki), których stosowanie jest dozwolone do szóstego roku życia, wyznaczyć na zewnątrz , w zależności od jedzenia. Zalecane Dzienne podawane pacjentom 12 lat i 10 mg (raz), 6 – pięć mg dwa razy dziennie. Oczywiście leczniczy – od jednego do czterech tygodni. Podczas przewlekłego czasu odbioru patologia może zostać zwiększona maksymalnie do sześciu miesięcy. Instrukcja syrop „Tsetrin” zalecana dawka leku u pacjentów z 10 ml sześciu, od dwóch lat – liczba narzędzi jest zmniejszona o połowę. W pierwszym przypadku, gdy przewidziane środki, w drugim – dwa razy dziennie. W przypadku pacjentów z niewydolnością nerek, należy zmniejszyć dawkę.

Przeciwwskazania do leku „Tsetrin”

Dla dzieci instrukcja ustawia limit wieku – nie zaleca się lek w postaci zawiesiny do dwóch lat. Wspólne przeciwwskazania obejmują Nadwrażliwość na składniki. Tabletki nie są przepisywane pacjentom aż do sześciu lat. Kobiety nie są zalecane leki w czasie ciąży. W przypadku konieczności przeprowadzenia terapii w okresie karmienia piersią, lekarz musi ostrzec pacjenta o zaprzestaniu karmienia piersią.

Aby uzyskać więcej informacji na temat skutków ubocznych, który zawiera instrukcje

„Tsetrin” może powodować zmęczenie, bezsenność, bóle głowy, pobudzenie. W oparciu o zażyciu leku opracowana nerwowość, niepokój, euforia, zawroty głowy, amnezję. Niektórzy pacjenci doświadczają depresji, depersonalizacji, paraliż, zaburzenia myślenia, zaburzenia koncentracji. Jak wynika z oświadczenia, „Tsetrin” wywołać niepożądane skutki z układu pokarmowego. W szczególności obróbki gleby występuje niestrawność, zapalenie jamy ustnej, jadłowstręt, zmiany odczucia w ustach. Efekty uboczne to bóle brzucha, zapalenie żołądka, wymioty, pragnienie, obrzęk języka. W niektórych przypadkach, może zakłócić działanie wątroby, powodują biegunkę, wzdęcia, krwawienie z odbytu, hemoroidy. Lek ma negatywny wpływ na narządy wzroku. Po odebraniu może rozwinąć się zapalenie spojówek, jaskra, ból w oczach. Rzadko motywację podawanie leku występuje niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, kołatanie serca. W praktyce zarejestrowanych przypadków krwawienie z nosa, nieżyt nosa, zapalenie gardła. U niektórych chorych wzmocnienie wydzieliny oskrzelowej. Wśród niepożądanych skutkach ekspertów wskazują na prawdopodobieństwo infekcji górnych dróg oddechowych, zapalenie płuc, hiperwentylacji. Lek może powodować opóźnienie oddawania moczu, wielomocz, obrzęk, zapalenie pęcherza moczowego, bolesne miesiączkowanie, krwotok miesiączkowy, zapalenie pochwy, krwawień międzymiesiączkowych. W niektórych przypadkach nie było osłabienie libido z otrzymanych funduszy (jak wskazano w instrukcji). „Przyczyna bólu pleców Tsetrin”, bóle mięśni, stawów, osłabienie mięśni. Na podstawie terapii mogą wystąpić pęcherze, zwiększają potliwość. Gdy nadwrażliwość jest wysokie prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęku naczynioruchowego. Działania niepożądane obejmują łojotok, nadwrażliwość na światło, rumień, nadmierne rogowacenie. Wśród często występujących innych skutków ubocznych, które mogą być wymienione zmiany (wzrost, szczególnie masy), cukrzyca, gorączka, złe samopoczucie „płukaniem”, bolesność w gruczołach sutkowych, odwodnienie. Na podstawie leczenia może pojawić się szum w uszach, zaburzenia węchowe, głuchota, chwiejność emocjonalna. Gdy negatywne skutki spożycia leków powinny skonsultować się z lekarzem. W zależności od ciężkości stanu może wymagać wymiany „Tsetrina”. Analogowy lek wyznaczyć lekarza. Specjalista może, w szczególności, aby polecić lek jako „Zirtek”.

przedawkować

Kiedy naruszono zaleconego schematu wynika senność, wysypki skórne i świąd, niepokój, opóźnienie oddawania moczu. W przypadku przedawkowania u pacjentów również zauważyć drżenie, zwiększonego zmęczenia, tachykardia występuje. W przypadku braku określonej odtrutki, leczenie prowadzi się zgodnie z obrazem klinicznym. zalecenia powinny być przestrzegane, który zawiera instrukcje, aby zapobiec zatruciu. „Tsetrin” odnosi się do środków wystarczająco silny, więc niekontrolowane spożycie może prowadzić do poważnych negatywnych konsekwencji.

Interakcje z innymi lekami. środki ostrożności

Eksperci zalecają ostrożność podczas stosowania leku jednocześnie z uspokajających, a także środków wpływania na aktywność OUN. Streszczenie nie zawiera informacji na temat ujemnego oddziaływania pomiędzy terapeutycznych dawek leku z etanolu. Jednak eksperci zalecają podczas terapii, aby wyeliminować stosowanie alkoholu. Ostrzega instrukcji „Tsetrin” może wpływać na szybkość reakcji psychomotorycznych. Dlatego nie zaleca się spożycie środków do osób, których działania są uważane za potencjalnie niebezpieczne i jest związane z zarządzaniem transportem, lub skomplikowanych mechanizmów. Leczenie dzieci odbywa się pod ścisłym nadzorem lekarza pediatry. W przypadku braku efektywności, rozwój objawów niepożądanych lub zaostrzenia objawów należy wstrzymać leczenie i wizyty u specjalisty. Lek może korzystać przez dwa lata. Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z ekspertem i dokładnie zapoznać się z adnotacji.