667 Shares 4175 views

Papierosy elektroniczne: Opinie lekarzy. Elektroniczne papierosy są szkodliwe, czy nie

Do tej pory, liczba palaczy gwałtownie rośnie. W zwalczaniu tego szkodliwego i uzależnienia wielu krajów co roku przeznaczyć dużo pieniędzy. Oczywiście, każdy palacz wie, że palenie jest szkodliwe, a to nie jest najlepszy sposób wpływa na jego ciało, ale nie udało się rzucić wszystko.

Dlatego wiele osób szuka alternatywnych sposobów zastąpienia nietypowe papierosy papieru. Ale czy kiedykolwiek myślał o tym, jak elektroniczne papierosy są szkodliwe, czy nie? W tym artykule dowiesz się o opinii medycznych, gdzie kupić te papierosy i tak dalej.

Elektroniczny papieros – konkurentem tradycyjnych papierosów

Jak można zrozumieć, najbardziej lub jeden z elektronicznych papierosów są alternatywne sposoby. Można zapytać: jak to działa? Wszystko to jest prosta w przypadku konwencjonalnego papierosa nikotyna jest przepuszczany przez tytoń w postaci dymu, e – doprowadza się do roztworu, który został przekształcony w gotowy zwrócić pary. Warto zauważyć, że można się będzie niezależnie określenia ilości nikotyny w roztworze, które mogą później zostać zmniejszone lub usunięte całkowicie. Warto więc rozumieć wszystkie takie same: elektroniczny papieros jest szkodliwy czy nie? W tym artykule podajemy kilka poglądów i opinii, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Papierosy elektroniczne: Opinie lekarzy

Najbardziej właściwe lekarze i eksperci odnoszą się do elektronicznych papierosów jest niespójna, ponieważ pojawiły się niedawno i jak to powinno nie były badane. Ze względu na fakt, że przestrzeganie warunków otwartości w tej kwestii, lista wszystkich poglądów, które znajdują się na różnych osiach.

Na przykład, lekarz z Portugalii uważa papierosy elektroniczne pomocne, ponieważ są one skutecznym sposobem zwalczania tradycyjnego papierosa, a ponadto ich skuteczność, i powiedział, że wzrost popularności sprzedaży w samej Portugalii.

Amerykańscy naukowcy uważają, że dopuszczalny poziom substancji szkodliwych i niebezpiecznych została przekroczona w elektronicznego papierosa.

Jak widać, o papierosa elektronicznego opinii lekarzy zostały podzielone na pozytywne i negatywne. Pozytywne widoki obejmują: w elektronicznego papierosa ma nieprzyjemny zapach; z pomocą swoich ludzi wyrzuconych bezpiecznie palenia tradycyjnych papierosów; brak zawartości szkodliwych produktów spalania, co powoduje zanieczyszczenie mniej światła. Wady nadana: zwykłe papierosy zakaz palenia w miejscach publicznych, ale nie dotykać elektronicznych (Non-palacze mogą być irytujące sztucznego dymu); możliwość w zależności od takich papierosów; wzrost w procesie palenia ze względu na fakt, że człowiek zaczyna myśleć – nie są one szkodliwe i są bezpieczniejsze; brak dostępności certyfikatów istotnie prawdopodobieństwo wystąpienia podróbki, które mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego.

pozytywne opinie

Na przykład organizacja społeczna Zjednoczonego Królestwa w sprawie kontroli tytoniu uważa, że elektroniczne papierosy są dostępne dla wszystkich palaczy, którzy nie chcą lub nie wykracza zamknąć.

Według organizacji-producent elektronicznego papierosa, to stawia na innowacje, tak jak w tym przypadku okazało się, że prawdopodobieństwo użycia nikotyny prawie bezpiecznego formularza: brak szkodliwych toksyn. Ponadto inną zaletą jest brak dymu, który zazwyczaj znajduje się palaczy podczas palenia tradycyjnego papierosa.

Według badania, które zostało przeprowadzone w Afryce Południowej, stwierdzono, że 45% osób biorących udział włączeniu do elektronicznych papierosów, stop palenia tytoniu w ciągu pierwszych 8 tygodni. W tym przypadku lekarze musieli przyznać, że te papierosy są doskonale radzić sobie zarówno z dziedziny uzależnienia fizycznego i psychicznego. A jednak 52% uczestników stały się bardziej energiczny i czuł, że ich stan fizyczny poprawia.

Osoby, które czeka

Do tego typu należą Światową Organizację Zdrowia, jako że jest sceptyczny wobec wszystkich nowych produktów przed końcem laboratorium i badaniami klinicznymi. Ponadto, ich zdaniem, że elektroniczne papierosy nie były badane dokładnie. Nie wiadomo, w jaki sposób wpływają glicerynę i glikol propylenowy w organizmie ludzkim na stałym wdychanie oparów generowany. Elementy te nie są związane z czynnikami rakotwórczymi, ale jest to wyzwanie, aby rozwiać wszystkie wątpliwości, ekspertów.

Ci, którzy są przed rozwojem innowacyjnym

Negatywne opinie na temat elektronicznych papierosów zostały podniesione przez amerykańską organizację FDA, która po przeprowadzeniu i testowanie produktu wykazała obecność rakotwórczych składników w nim. Z tych badań stwierdzono, że stężenia, które zostały przez pierwiastków, ale jest 1000-krotnie mniejsze w porównaniu do tytoniu. Ta niewielka ilość znajduje się jedynie w cieczy do papierosów elektronicznych opartych na nikotynę. Typowo, roztwór z tytoniu odbywa różne procedury oczyszczania do wielokrotnego użytku, w związku z czym pozostały element tych czynników rakotwórczych, tak, pozostaje i jest uważana za zupełnie normalny. W przypadku korzystania z ciekłego-smak, który jest wykonany w 100% na naturalnych składnikach, nawiasem mówiąc, otrzymała niezbędne certyfikaty i jest często używany w przemyśle spożywczym, wyżej wymienione czynniki rakotwórcze w niej zawartych nie będzie.

Jak dla rosyjskich naukowców, jeszcze nie poradził, aby przełączyć się od zwykłych papierosów elektronicznych do ostatecznych wyników różnych badań dotyczących tego produktu.

Spór w interesie

Jak wiadomo, producent elektronicznych papierosów są Chiny. Ze względu na kategorycznych zaleceń FDA amerykańskiej firmy, która nie jest zalecane, aby przejść do elektronicznych papierosów, w organach utrzymywane są aktywne działania w celu utrudnienia dostaw tego produktu z Chin. Wyniki są kontrowersyjne badania przeprowadzone przez amerykańskich naukowców, którzy nie dokonali analizy porównawczej laboratorium, zgodnie z wynikami można ocenić różnice w konkretnej zawartości szkodliwych substancji w tradycyjnego papierosa i e.

Jest oczywiste i logiczne pytanie: dlaczego jest amerykańska firma mówi nic o tym, że podczas palenia tradycyjnego papierosa w organizmie człowieka dostaje 68 różnych substancji rakotwórczych, ale podczas korzystania z elektronicznego papierosa jest nasycony tej samej nikotyny, ale bez wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Nie ma sporu o zagrożeniu i szkodliwości nikotyny, ale w tej chwili osoba musi wybrać jego alternatywny sposób jego przygotowania.

Jak się okazuje, US FDA firma jest finansowane przez firmy, które produkują produkty, takie jak nikotyna wymiany plastrów nikotynowych i gumy. Jednak skuteczność tych narzędzi nie będzie wymienić. I tak okazuje się, że amerykańska firma ponosi ogromne straty w związku z pojawieniem się elektronicznych papierosów, ponieważ są one bardziej popularne i preferencji. Warto zauważyć, że większość palaczy już wie, gdzie kupić papierosa elektronicznego.

Opinie palaczy

Jak pokazują statystyki licznych forach dotyczących elektronicznego papierosa, to jest uważany za zbawienie dla większości palaczy. Zgadzam się, że zwykły palacz znajdzie się nieświadomie zakładnika tytoń i często musi czuć się nieswojo, próbując uniknąć niepalące spółki w celu utrzymania ich samoocenę. Dlatego przejście do papierosów elektronicznych stają się bardziej wygodne korzystanie z nikotyną nie są już konieczne, aby szukać palarni, nie więcej nieprzyjemnych zapachów.

Stwierdzono również, że za pomocą rozwiązania najsilniejsze, lub jak to jest zwany pojemnik nikotyna wchodzi płuc trzy razy mniej niż w przypadku palenia konwencjonalnych papierosów, lecz nasycenia zachodzi natychmiast, niektóre z nich mogą być na tyle 2-3 zaciągnięć.

To nie jest pytanie, gdzie kupić papierosa elektronicznego. Po tym wszystkim, sklepów internetowych, które sprzedają ten produkt, dzisiaj ogromna ilość.

Minusy e-papierosów

Oczywiście, w elektronicznego papierosa, jak zostało powiedziane wcześniej, o wiele mniej szkodliwe zanieczyszczenia, ale nadal zawiera nikotynę. On jest głównym składnikiem w zależności od palacza.

To tajemnica nie będzie, że nikotyna – trucizna, która hamuje funkcję nadnerczy i prowadzi do zniszczenia ludzkiego układu sercowo-naczyniowego. Przede wszystkim jest to niebezpieczne dla ludzi, ponieważ ma ona negatywny wpływ na naczynia krwionośne, co może prowadzić do impotencji w młodym wieku. Nikotyna nie jest również najlepszy sposób wpływa na układ nerwowy. Częściej od zwykłych palacz brzmi „powinien iść na papierosa”, ale to wybaczyć przerwę aby zrobić sobie przerwę od pracy, prowadzi do jeszcze bardziej zmęczenie, szybko przepracowania.

Podsumowując, można zauważyć, że papieros elektroniczny nie może być w 100% bezpieczne. Z jednej strony, to zmniejsza szanse na raka i innych groźnych chorób, ale z drugiej – nadal łykać nikotyny, co jest bardzo niebezpieczne dla organizmu. Oczywiście, wiele osób może powiedzieć w obronie elektronicznego papierosa: dlaczego nie eliminacji nikotyny? Zgadzam palacz uzależniony od nikotyny, to papieros nie spowoduje żadnego zainteresowania.

Należy zauważyć, że dla wielu ludzi, którzy korzystają z elektronicznych papierosów, opinie lekarskie są najważniejsze.

instrukcja

Bardzo popularny elektroniczny papieros, instrukcja do niego jest bardzo proste. Papieros składa się z trzech części: baterii, rozpylacza i kasety. Zgodnie z atomizerem oznacza urządzenie, które zamienia specjalny płyn do stanu pary. Wkłady do elektronicznych papierosów zawierających nikotynę może być, iz braku.

Można zapytać: co o ładunku elektronicznego papierosa? Oczywiście, przed pierwszą operacją jego baterii jest prawidłowy, to zwykle wystarcza 8 lub 12 godzin, to nie jest konieczne stosowanie ładowarkę 220V.

Po naładowaniu akumulatora, rozpylacz jest załączony, wówczas zużycie kasety. Wszystko gotowe! Jak widać, nic skomplikowanego.

Jeśli chodzi o czas palenia e-papierosów, należy wykonać te same okresy, jak podczas palenia tradycyjnego papierosa, to znaczy, w czasie nie więcej niż dwadzieścia obłoczki. Co do zasady, w kasecie elektronicznej papierosów może trwać 150-200 zaciągnięć, kwota ta jest równoważna zwykle palili papierosy. Pamiętaj: jeśli dym stał się bardziej skąpe, konieczność wymiany kasety.

Należy stosować się do następujących zaleceń:

1. Nie należy wystawiać e-papierosa i jego komponenty dotknięte przez światło słoneczne.

2. Elektroniczny papieros jest surowo zabronione używać u dzieci i kobiet w ciąży, a osoby, które są uczulone na nikotynę, żywności gliceryny lub glikolu propylenowego.

3. Wskazane jest, aby korzystać z elektronicznego papierosa z taką samą częstotliwością, co palenie palić zwykłych papierosów.

Jak widać, papieros elektroniczny (z instrukcjami zawartymi w artykule) w zastosowaniu dość prosta. Przyjrzymy popularnych modeli takich papierosów.

Najbardziej popularne e-papierosy

Elektroniczny papieros EGO-T pojawił się w 2011 roku. Przy opracowywaniu tego modelu producenci zebrali wszystko co najlepsze od swoich poprzedników. Elektroniczny papieros EGO-T ma następujące cechy:

1. stosuje się ulepszony pojemnik, który jest wypełniony płynem.

2. Posiada specjalnie przystosowaną atomizera.

3. Ma potężną baterię.

4. Ten papieros ma podwójny obieg powietrza.

Elektroniczny papieros Joye ego. Charakterystycznymi cechami tych papierosów są następujące:

1. Wymienna elementy grzejne rozpylacz. Nie ma potrzeby zakupu nowego atomizera jeśli upłynął okres użytkowania, jest teraz po prostu wstawić nowy element, par.

akumulatora (Sygnał LED) – 2 Nowa funkcja została dodana.

Elektroniczne papierosy «Joye ego» – jest to nowa inwestycja, która jest najbardziej prosty i ekonomiczny w użyciu.

Elektroniczne papierosy bez nikotyny. Jeśli chodzi o papierosy, pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to nikotyna. Obecnie jednak, były papierosy bez nikotyny, co oznacza, że nie zawierają tytoniu, takie papierosy idzie wypełnianie różnego rodzaju ziół leczniczych.

Jak wspomniano powyżej, elektroniczny papieros opinie o różnych lekarzy. Unlearning od nikotyny jest więcej o uzależnienia psychicznego niż fizyczne. Jako osoba przyzwyczaja się do określonego czasu lub w dowolnej sytuacji, palić papierosa, bez względu na to w jakim stanie jest: w radości lub smutku, on nadal to robić. Dlatego, elektroniczny papieros bez nikotyny dużo łatwiej nie łatwym proces eliminuje stosowanie szkodliwych substancji. Kto będzie wyjaśnić, jak to działa: gdy palacz pali papierosa bez nikotyny, to następuje jego zwykły nawyk wdychania gorącego dymu, który był tak znany, ale jego ciało nie dostaje szkodliwych substancji, innymi słowy, substancje rakotwórcze. Tym samym palacz uspokaja ciało i pozbyć się tzw załamania psychicznego.

Papierosy elektroniczne Eroll mają wielki projekt, wielką zaletą jest obecność przypadku papierosów z ładowania. Ten papieros jest mały koszt i miniaturowa konstrukcja. Wielu powie, że stanie się bestsellerem w stosunku do innych modeli. Kiedy jego wady konstrukcyjne swoich poprzedników zostały uwzględnione.

Elektroniczny papieros EGO C jest najbardziej popularna i duże zapotrzebowanie wśród palaczy. Przydzielić następujące jej cechy: zdolność do blokowania baterii; Obecny system wymiany wkładu i parownika. Najciekawsze jest to, że zestaw papierosów model ten obejmuje 2 papierosy. To wszystko zależy od chęci: chcą nosić zapasową baterię z 2. papierosów i chcą palić je na przemian. Idealny dla osób, które paliły paczkę lub więcej dziennie.

Elektroniczny Papieros Armango założona pod popularną marką „Armangor”. Główną cechą, która wyróżnia go spośród innych, jest to, że posiada przycisk blokujący, służy jako ochrona przed przypadkowym prasowaniem. Warto również podkreślić, że nie jest w chip papierosa, który stabilizuje napięcie.

Teraz masz kompletny i wdrożony prezentację na temat papierosów elektronicznych. Uznano różnorodność poglądów i opinii, w tym opinie zwykłych palaczy. Opisy niektórych z najbardziej popularnych modeli elektronicznych papierosów. Ponadto, teraz wiesz jak naładować papierosa elektronicznego, znaną z instrukcją. Jak widać, w tym materiale mają swoje plusy i minusy. Wybór i decyzja należy do ciebie: palić bardziej tradycyjnych papierosów lub przełącznik do e.