399 Shares 5611 views

Gemma Atkinson: Biografia i filmografia

Gemma Atkinson Louise – znany angielski aktor i udany model. Ten piękny i uroczy dziewczynka urodziła się 16 listopada 1984 roku w Wielkiej Brytanii, w małej miejscowości Bari, który jest w pobliżu Manchesteru. Gemma Atkinson, córka „Jaś Fasola”, był tam przez większość swojego życia.

reality show, serial, „Święte dęby”, pierwsza sesja zdjęciowa

Zwrócił uwagę, że przez przypadek na tyle, podczas kręcenia show o nazwie „I – sławna … Zabierzcie mnie stąd!”, Na którym praca była w australijskim lesie, w trudnych warunkach. To było w 2004 roku.

Gem zaproszony do udziału w kręcenia telenoweli „Najświętszego dębów”. Ten film seryjny podawane dla dziewczynek rozpocząć z nim i zaczął historię jej wejście do gwiazdy Olympus.

W ciągu następnych pięciu lat, Gemma (Gemma), Atkinson wystąpił w serialu „Święty dęby” tak trudne nastolatka i starał się jako model. Zdecydowała, że musi osiągnąć sławę i stać się prawdziwą gwiazdą.

Pierwsza miała miejsce strzelanina z udziałem Gemma jeszcze na początku 2006 roku, a w tej dziedzinie jest zawsze towarzyszy powodzenia i sukcesu. Jej zdjęcia teraz, a następnie pojawił się w takich znanych kolorowych magazynów jak Arena, załadowany, FHM, Maxim Nutssize i Zoo.

akcja charytatywna

W dzisiejszych czasach każdy wie, że piersi elegancki modelka i aktorka – wynik chirurgów nakładu. W 2006 roku zdecydowała się zwiększyć jej rozmiar biustu aż do szóstego. Gemma Atkinson sobstvennolichno powiedział o tym w programie telewizyjnym.

Wczesną jesienią 2007 roku, model brał udział w imprezie charytatywnej – specjalny wyścig na pięć kilometrów, z pieniędzy, które dano, aby pomóc chorym na raka piersi funduszy. Gem nie jest obca szlachty.

Aktywna w kolejnych latach

W przyszłości, ona w dalszym ciągu uczestniczyć w sesjach zdjęciowych dla kolorowych magazynów, w różnych wzorach i seriali, jest bielizna. Jej fani mają wiele możliwości, aby cieszyć się nim. Gemma Atkinson, którego zdjęcia są zawsze bardzo sexy, dużo pracy. Między innymi, że nie zapomni o miłości.

Gemma pojawił się także w telewizji, w programie „Gwiazdy serii mydlanej” i pojawia się pod nazwą Eva Makkena jako porucznik w grze Red Alert 3. Ponadto zdobyła rolę miał go w filmie „Boogie Woogie” w 2008 roku , Miała szczęście pracować z Heather Graham, Dzheymi Uinstonom i Christopher Lee. Film został pokazany pod koniec lata 2008 r.

Relacje z Cristiano Ronaldo

Wkrótce wszedł w związku z bardzo słynny piłkarz Cristiano Ronaldo. On nie chciał powiedzieć, że spełnia Gemma. Związek zakończył się po tym, jak dowiedział się, że Ronaldo zatrudniony prostytutki.

Do tej pory, Gemma Atkinson zyskała ogromną popularność nie jest tajemnicą, że zarabia dużo. Przede wszystkim jej obecny zawód – to reklamuje bieliznę drogie.

Każda dziewczyna zdjęciowa jest uroczy i seksowny. Po tym wszystkim, że zawsze działał w eleganckiej bieliźnie lub bikini. Należy jednak zauważyć, że Gemma nigdy nie fotografować zupełnie nagi – pewnie zrobi to później, kiedy zdajesz sobie sprawę, że zainteresowanie jej osobowości zaczął słabnąć. Najprawdopodobniej, zdaje sobie sprawę, że nie można od razu wystawiać wszystkie swoje zalety.

Relacja z graczami

Kilka lat temu, Gemma Atkinson został uznany jako nowej osoby w przepychu, a ona miała zaszczyt reprezentować w Tour de France. Co można powiedzieć o jego osobiste piękno hoża życie? Poznała i rozstał się z wieloma mężczyznami, ale korzystne są zawsze podane do piłkarzy.

Początkowo próbowała budować relacje z brytyjskiego aktora Klivelandom Campbell, a następnie jej serce zdobył słynny pomocnik Cristiano Ronaldo, a wkrótce został zastąpiony przez Alan Smith, który mieszka w Newcastle.

Ale najważniejszą rolę w życiu uroczej modelu grał napastnik Marcus Bent. Nawiasem mówiąc, właśnie z powodu swojego nowego kochanka w 2007 roku położył kres długiego związku z jego byłej pani, z którą ma wspólnego dziecka. Gemma Atkinson nie był zażenowany takim obrotem wydarzeń.

Ale ten człowiek jest inny zmienność. Więc po prostu zerwała z Gemma kiedy poznał Danielle Lloyd, która została Miss Anglii 2004 i miss Wielkiej Brytanii w 2006 roku. Ale wkrótce, z jakiegoś nieznanego powodu, że miał wypadnięciem i wznowił związek z piłkarzem Gemma, który zapomniał spowodowane urazy. Może ona po prostu kocha bardzo. Oczywiście, wiele potępili ją za to, co było tak łatwo po prostu wybiera, ale dziewczyna może zrozumieć. Jej czyn może oznaczać silne i szczere uczucia. I jak można sądzić człowieka do miłości?

Gemma Atkinson: Filmografia

Spójrzmy na obraz, który został zastrzelony tę wspaniałą dziewczynę. Oto ich lista: "Morderstwa w Midsomer", "katastrofa", "święte dęby", "Ulica Waterloo", "Law & Order: Londyn", "Boogie Woogie" linii bazowej "Trzynaście godzin", "The Black Book" „Jak przestać być frajerem”, „Born to fly”, „Dyatlov przekazać Tajemnicę”, „słodki sklep”. Film nie jest bardzo dużo, ale wszystkie są bardzo ciekawe, a każdy z nich może rozjaśnić nudny wieczór. Wielu po raz pierwszy zobaczył Gemma w filmie „The Secret of Diatłowa pass” i to wtedy, że zainteresowany. Dlaczego tak się stało? Najprawdopodobniej dlatego, że ten film zyskał popularność w Rosji i innych obrazów wyposażone Gemma mieszkańców naszego kraju nie przeszkadzało szukać. Miejmy nadzieję, że gwiazdą będzie nadal zachwycają nas swoją pracę w pędów filmowych i fotograficznych.