484 Shares 8614 views

Jak narysować piłkarz podczas meczu

Postać ludzka jest jednym z najtrudniejszych obiektów do zdjęć. Przy podejmowaniu decyzji, jak narysować piłkarz będzie ważne nie tylko przestrzeganie przepisów proporcjach, ale także wyrazem obrazu, dynamika ruchów figur. Nie tylko w tworzeniu artystycznego transferu obrazu zajmuje nastrój i charakter postaci.

Jak narysować piłkarz w ruchu: określanie proporcji

Zacznijmy od szkicu podstaw. Narysuj koło głowy, przytrzymaj lekko zakrzywioną linię naprzód, połączyć go z kręgu, który będzie dwukrotnie większy od pierwszego. Aby odpowiednio oznaczają stosunek części ciała, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę kanonicznego od proporcji ludzkiego rysunku uzyskane przez malarzy rzezbiarzy starożytnych. Zgodnie z tym, Canon linii pionowej części tułowia, malejącym od podstawy główki do miednicy kształtu długość powinna być w przybliżeniu dwa i pół wielkości, jakie określono dla głowy. Przed narysować piłkarz, decyduje, jakie będzie wykonywać ruch. Musimy działać z piłką w całej dziedzinie.

szkic podstawa

Z dolnego koła, rysować szeroki rozpędzania nogi piłkę nożną: na kolana, podczas gdy wyznaczony małe kółko, odległość będzie dwa szef wysokość postać, po kolana i niższy cielę nogę wyciągnąć sportowca: długość linii jest również dwie głowy rozmiary. Lewa noga jest zorientowany w piłkę do przodu, prawy tylny zgięta w kolanie. Narysuj swoje nogi tak, że nie są zbyt duże lub małe. Na górnej części linii tułowia, cofnąć się trochę z głowy narysować owal (tułowia), który odbywa się od linii środkowej ręce do tyłu w wyścigu wcześniej. Stawy przedstawiają również kręgi. Poniżej koła, który przedstawia głowicę, kąt podbródek rysować.

Zakończ szkic dane

Teraz musimy dać kwotę rysunku. Okrąg wszystkie części ciała bez zakłócania poprawne stosunki. Nogi w udzie powinna być cięższa niż podudzia i ręce na ramiona szersze niż przedramię. Proporcjonalne do stopy i dłonie. Na naszym odtwarzaczem figura piłkarskiego wyciągnął ręce do tyłu i rozprzestrzenia je jak skrzydła – to dodaje wyrazistości przeniesienia jej szybkiego ruchu. Teraz można umieścić odtwarzacz w kolorze Piłka nożna – szorty i podkoszulek, akcentując zmarszczki w ubraniach gdzie zagięte części ciała. Remis na skarpetkach stóp i butów. Teraz możemy usunąć oryginalne kontury gumki podstaw.

Pracujemy nad szczegółami osoby

Jak narysować piłkarz w gorącej grze walczyć? Musimy do reprezentowania determinację i ostrość w piłce nożnej gracza. Był przez pewien czas trzymał piłkę, a teraz przygotowuje się do uderzenia na bramkę. Zapatrzony w piłkę, był cały spięty i przypomina ściśniętej sprężyny, która ma zamiar rozwijać. Narysuj mocny podbródek, zaciśnięte usta, prosty nos, skoncentrowany oka widok, trochę marszczy brwi. Na głowie przedstawiać włosy. Kontury zrobi, nie jest zbyt naciskając ołówek, ponieważ w procesie ciągnienia na pewno wymagają starannej korekty.

Dodawanie kolorów

Musimy dowiedzieć się, jak rysować ołówkiem etapy piłkarskich. Nadszedł czas, aby uzupełniać kolor obrazu. Można używać kredek, kredki lub farby. Fałdy odzieży przesłaniając bardziej gęsty odcień wybranego koloru. W szczytowej formie piłkarz może być reprezentowany kalkomanie do żadnego konkretnego zespołu.

Dokończyć rysunek

Jak narysować piłkarz w „związku” z piłką? Pod lewą nogą odtwarzacza i przygotowania do strajku prawo narysować okrąg, a więc, że nie wydaje się płaska, wypełnić go w objętości za pomocą cieniu jednej ze stron. Naszkicowanie charakterystyczny wzór, który zdobi piłkę nożną. Rysunek jest gotowy!