218 Shares 5280 views

Erozja żołądka. Leczenie i dieta.

Powierzchowne uszkodzenie błony śluzowej wewnątrz żołądka, z udanym i właściwego leczenia, gojenie bez blizn, jest erozja żołądek. Ich leczenie należy rozpocząć od pierwszego pojawienia się objawów. Pomimo faktu, że choroba nie wpływa na mięśnie narządów, jest uważane za bardzo niebezpieczne. Pojawienie się nadżerek często sugeruje, że w organizmie istnieją onkologiczna choroba płuc, wątroby, naczyń krwionośnych, serca lub jelit.

Eksperci twierdzą, że to z powodu operacji, bolesne wstrząsy, uszkodzenia termiczne lub wstrząs nerwowy powstać erozję żołądka. Leczenie powinno być natychmiastowe, ponieważ choroba często poprzedza rozwój wrzodów. Czasami choroba może być uważana za słabą odpowiedzią organizmu na wpływ na niego silnych leków. Dokładnie z tego samego powodu może się okazać, i erozja dwunastnicy. Generalnie, tworzenie się erozji, aby zapewnić, że organizm rozkłada równowagi pomiędzy ochronną śluzu i wpływu agresywnych mechanizmów w różnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych. czynniki agresywne – to jest, przede wszystkim, kwasy żółciowe, enzymy trawienne i kwas solny. Przez śluz ochronny klasyfikowana jako dobrego ukrwienia, komórki nabłonka stałej aktualizacji i wydzielanie śluzu.

Erozja 12 wrzód dwunastnicy i żołądka mogą towarzyszyć dość silny i rozdzierający ból podczas jedzenia. Jeśli żołądek jest pusty, nie mogą być nudności, wymioty, a nawet odbijanie treści żołądkowej. Nawet jeśli dana osoba nigdy wcześniej miał zgagę w tej chorobie to zawsze będzie. Te objawy są typowe dla erozji, ale nie zawsze występują. Dość często odsłania ukrytą erozję żołądka. Leczenie w takich przypadkach zaczyna z obowiązkowym jelita połykaniu, tj gastroskopii.

W tej chorobie jest bardzo skuteczny w leczeniu środków ludowej. Zawody twierdzą, że erozja można szybko eliminowane poprzez codzienne mumię rozcieńczony wodą. Wstęp odbywa się każdego ranka obowiązkowego postu. Jeśli wykryte erozja żołądka leczenie oleju uzdrowienie daje doskonałe rezultaty. Musisz uliginose i sinica niebieskawy. Wlać te zioła z oliwy z oliwek i wieku na łaźni parowej przez co najmniej dwie godziny. Po schłodzeniu, uzdrowienie oleju, filtr i używać tak często, jak to możliwe do przygotowania różnych sałatek i innych potraw.

Dawna i sprawdzonym rozwiązaniem jest nasion lnu. , Ponieważ sprawia, że rosół z dodatkiem propolis. Przygotowuje bardzo proste. Nasiona lnu trzeba dodać wody i gotować, aż galareta. Pić powinno być tak często, jak to możliwe, bez względu na to, kiedy jesz. Pół szklanki bulionu musi być siedem kropli we wlewie na propolisu alkoholowych. W ciągu trzech lub czterech dni, choroba przestanie przeszkadzać i podzhivut rany znikają. Oczywiście, że nie pojawiają się tylko w przypadku, wraz z niezbędną leczenia będą miały zastosowanie prawidłowego żywienia w erozję żołądka. Jest to główne narzędzie prewencyjne w tej chorobie, która nie tylko zapewnia poprawę układu pokarmowego, ale również na cały organizm.

Jedzenie powinno być zawsze świeże i najbardziej bogate w witaminy. Pamiętaj, aby wykluczyć z diety wszystkie zbyt ostre, pikantne, wędzone i słonych potraw. Posiłki są tylko ułamkowo i niekoniecznie w postaci ciepła. Brak dużych i stałe fragmenty Weź 12 dwunastnicy i żołądka. Odżywianie na erozję żołądka koniecznie zawierać tłuszcze roślinne i mleko. Wykluczyć puszkach żywności i alkoholu, ograniczenie spożycia mięsa i tłustych ryb. Cieszymy się, aby cieszyć się non-kwaśne soki, galaretki, makaron, płatki, owoce i warzywa. Pamiętaj, że efekt terapeutyczny nie przynieść właściwego rezultatu bez staranne przestrzeganie diety.