202 Shares 5675 views

Lek „Prostagut forte”: przewodnik cena, analogi i opinie

Łagodny przerost gruczołu krokowego, rak prostaty (lub w skrócie BPH) jest chorobą, w obecności łagodnego, które wyewoluowały ze składnika podścieliska prostaty lub nabłonka gruczołowego.

W przypadku tej choroby charakteryzują się niewielką guza (guzów), lub wielu. Stopniowo rośnie i ściska cewkę moczową. W wyniku tego ciśnienie występuje upośledzona proces oddawania moczu.

To powinno być natychmiast zauważyć, że BPH nie daje przerzutów. Innymi słowy, nie jest chorobą jest rak gruczołu krokowego. Chociaż w niektórych przypadkach jest to złośliwy przemiana nadal mogą wystąpić.

Do leczenia chorób wymienionych zastosowanie całkowicie różnych leków, w tym na bazie roślin. Najbardziej efektywne sposoby zawierają biologicznie czynny dodatek „Prostagut forte”. Cena orientacyjna leku, jak i jego analogi są przedstawione poniżej.

uwalnianiu, kompozycja, opakowanie

Jaki kształt jest charakterystyczny narzędzia takiego jak „Prostagut Forte”? Opinie donoszą, że ten lek można kupić w formie kapsułek. Są one umieszczone w blistrze i kartoniku polach.

Konstrukcja zawiera zespół uważane naturalnych składników, takich jak suchy ekstrakt z owoców pił bocznia pełzania Piła Palmetto, 90% etanolu i suchy ekstrakt pokrzywy korzeni.

Ponadto, stosuje się jako substancje pomocnicze: triglicerydy, koloidalny dwutlenek krzemu i uwodorniony olej sojowy.

W odniesieniu do powłoki kapsułki, składa się z 85% glicerolu (gliceryna), żółty tlenek żelaza, E 131, polisuktsinata żelatyna i E172, błękit patentowy V

działanie leku

Preparat „Prostagut forte”, którego cena zawiera ponadto jest złożony z substancji biologicznie czynnej, która ma działanie androgenne, przeciwzapalne, przeciwproliferacyjne i immunomodulacyjne działanie przeciwobrzękowe.

Leki zmniejszające przekrwienie i właściwości przeciwzapalne środka z uwagi na hamowanie kaskady kwasu arachidonowego jednostek, jak również w syntezie prostaglandyn, leukotrienów i w konsekwencji zmniejszenie ich przenikalności. W wyniku oddziaływania zmniejszonym bólu pacjenta, likwiduje stan zapalny i obrzęk tkanek prostaty.

Immunomodulacyjne działanie tego leku ze względu na jego zdolność do hamowania autoimmunologiczne działanie na tkankę gruczołu krokowego w procesach zapalnych, jak również ograniczenia rozprzestrzeniania aktywnych limfocytów.

W stosunku do anty-androgenów i anty-proliferacyjne pączek, a następnie są one związane z hamowaniem enzymu 5a-reduktazy i aromatazy, który zapobiega syntezie DHT z testosteronu i estradiolu, promowanie wzrostu tkanek gruczołu krokowego.

Lek „Prostagut Forte” szybko i skutecznie usuwa oznaki oddawania moczu, co spowodowało BPH. Ponadto środek ten zmniejsza uczucie pieczenia i bólu podczas oddawania moczu i zmniejsza występowanie fałszywych nocnej parcia na mocz, a także przyspiesza szybkie opróżnianie pęcherza.

Trzeba też pamiętać, że kapsułki nie mają żadnego wpływu na aktywność seksualną pacjenta.

świadectwo

BAA „Prostagut forte” jest stosowany do leczenia upośledzonej proces oddawania moczu pierwszego BPH i drugiego stopnia, oraz gruczołu krokowego.

Ponadto środek ten często stosowane do zapobiegania nawrotowi po operacjach BPH.

Przeciwwskazania

Lek „Prostagut Forte” nie zaleca się przyjmować w przypadku nadwrażliwości na jego składniki. Inne przeciwwskazania on nie robi.

dawkowanie

BAA „Prostagut Forte” powinna być podjęta dopiero po konsultacji z lekarzem. Kapsułki należy połykać w całości w wysokości jednego kawałka dwa razy dziennie (śniadanie i przed snem).

Lek może być spłukiwane z małą ilością wody. Czas trwania leczenia wynosi co najmniej jeden miesiąc.

skutki uboczne

BAA „Prostagut forte” analogi, które są podane poniżej, mogą przyczyniać się do rozwoju niepożądanych. zwykle występują one w postaci reakcji alergicznych.

Należy również zauważyć, że w rzadkich przypadkach, środek ten powoduje podrażnienie żołądka (np podczas przyjmowania leku na pusty żołądek).

Interakcje i objawy przedawkowania

Wzajemne oddziaływanie z innymi lekami, które nie są opisane w podręczniku.

Przypadki przedawkowania narkotyków „Prostagut Forte” Do tej pory nie zostały zarejestrowane.

konkretne zalecenia

BAA „Prostagut Forte” nie jest lekiem. Dodatki mogą zmniejszać nasilenie objawów spowodowanych przez wzrost guzów prostaty. W tym przypadku, sam guz nie eliminuje. Dlatego pacjenci powinni regularnie odwiedzać lekarza w celu przeprowadzenia badań następczych, w tym ostrego zatrzymania moczu i pojawienie się krwi w nim.

Analogi i koszt

Cena uważany dodatek zaczyna się od 750 rubli (60 kapsułek). Jeśli to pożądane, substancję fitodrug można wymienić takie środki, jak „Węża”, „Palprostes” palm ekstraktu owocowego pełzania „Permikson”, „Prostamol Uno”, „Prostagut Mono”, „Prostaplant” suchy ekstrakt z Serenoa pełzanie.

Należy od razu zauważyć, że właściwości i cechy wyżej Analogi mogą się różnić od tych „Prostagut forte” preparatu. Dlatego muszą wyznaczyć tylko doświadczonego lekarza.

opinie konsumentów

Referencje O suplementów Prostagut Forte”, którego cena została określonego powyżej są tylko pozytywne. Przedstawiciele silniejszej płci pamiętać, że regularne przyjmowanie kapsułek dość skutecznie eliminuje objawy BPH. oddawanie moczu u mężczyzn wraca do normy niemal natychmiast po pierwszym użyciu leku. Ponadto, pozostawiając charakterystyczny ból BPH, a także pieczenie i dyskomfort.