185 Shares 7642 views

Lifan Breez – przeglądy właścicieli

Wygodne, przestronne wnętrze i atrakcyjny nowoczesna stylistyka sprawia Lifan Breez, których opinie są bardzo imponujące, idealny wybór tych kierowców, którzy chcą dostać maksimumalnuyu z samochodu.
Lifan Breeze – praktyczny i oszczędny, doskonale łącząc tradycyjne wartości i nowoczesną technologię pojazdu. Odpowiada on do najnowszych norm środowiskowych i norm bezpieczeństwa.

Podstawowa konfiguracja samochodu obejmuje dwie poduszki powietrzne, hamulce tarczowe przednich kół, przednie electrolifts, klimatyzacja, wspomaganie kierownicy, przednie i tylne światła przeciwmgielne, pełnym rozmiarze koło zapasowe.

Przednie zawieszenie typu „McPherson” i niezależne tylne zawieszenie zapewnia gładką jazdy Lifan wietrze.

Właściciele opinie wskazują na przyzwoitą ilość miejsca w kabinie, które mogłyby łatwo wystarczy dla pięciu dorosłych (szczególnie dużo miejsca w fotelu pasażera z tyłu).

Najbardziej zaawansowany cechą tego samochodu jest 1,6-litrowy silnik 16 zaworu Lifan zapewnia doskonałe działanie, bardziej elastyczny i miękki jazdy. Jednak ten samochód czuje się pewniej w cruising autostrad i dróg miejskich niż na drogach krajowych.
Pod względem zużycia paliwa, opinie Lifan Breez opisać jako bardzo ekonomicznego samochodu: na każde 100 km zużywa zaledwie 5,8 litra, który jest całkiem dobre i to kolejny plus.

Nie ma wątpliwości, że Chiny zobowiązały się do rozwoju swojego przemysłu motoryzacyjnego. Według plotek, rozwój Brees projektowych pomógł wykonać japońskich ekspertów dotyczyć Mazdę. Lifan Breez opinii konstrukcyjne właścicieli opisać jako odpowiednie najnowszymi trendami mody: duże reflektory, o standardowym kształcie kratki z chromowaną ramką, pokrywa kaptur, który przychodzi do zderzaka, lusterka boczne zostały zamontowane proizvodtelyami transparentne Regeneratory i załamań. Reflektory są nie tylko stylowy kształt, ale również gwarantuje jasne oświetlenie drogi w ciemności (w nocy, w godzinach wieczornych we mgle). Lampka sygnalizacyjna stop (LED), otoczony przez obrzeże chromu zapewniają sygnał jaśniejsze światła. Na Lifang Breeze to pięć razy jaśniejsze i bardziej widoczny niż światło z stop, wyposażonym w lampę konwencjonalnych.

Warto również zauważyć, że koło z kół samochodowych – stal (rozmiar – 14 cali). Ponadto, dla tych nabywców samochodów rosyjski wykonane pewne modyfikacje: zwiększony prześwit dla łatwego rozruchu silnika w temperaturze -30 stopni Celsjusza zamontowanych baterii o dużej pojemności.

Zalety opinii Lifan Breez obejmują obecność klimatyzację, skórzaną kierownicę, kluczowych napędów okien i luster, przestronnym wnętrzem, aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa.

Ponadto wielu właścicieli wskazują na fakt, że to samochód wykonany jest z wysokiej jakości, tak że objętość prac w ramach TO jest zminimalizowane. Jest to w dużej mierze właściciel oszczędza czas i pieniądze. Lifan Breeze może dać wielką radość z zakupu samochodu. Jego atrakcyjna niska cena i przyjemność z posiadania zagranicznego samochodu przyciąga wielu kierowców.

Cóż, z części zamiennych do Lifan, przeglądy właścicielami są jednomyślni w tym, nigdy żadnych problemów, bo ten samochód jest produkowany od 2008 roku w Rosji, Karaczajewo-czerkieski fabryce samochodów.

Ogólnie rzecz biorąc, to maszyna w pełni zaspokaja potrzeby współczesnego kierowców. Właściciele oczekują znacznie mniej, niż może dać Lifan Breeze faktycznie. Dla tych, którzy szukają prostego, skromny, niedrogi, o wysokim poziomie bezpieczeństwa i komfortu samochodu, kompaktowy Lifan Breeze – najlepszym rozwiązaniem.