257 Shares 1667 views

Film "Die John Tucker!": Aktorów. Dzhessi Metkalf, Brittany Snow i inni

Każdy widz będzie prędzej czy później ulec pokusie, aby zrobić sobie przerwę od poważnych kina wybierając aby zobaczyć nieskomplikowany, ale zabawną komedię. Liczba takich taśm, niewątpliwie spada i „Die John Tucker” aktorów biorących udział w filmie, znany głównie dzięki rolom w komediach młodzieżowych. Nic dziwnego, ponieważ głównych bohaterów komediowych opowieści – zwykła amerykańskich studentów. Tak więc, kto i kto gra w tym projekcie filmowym?

„Die John Tucker!”: Aktorów i fabuły

Odpowiedź na pytanie, co jest nazwą głównego bohatera historii bezpretensjonalny filmowej, widzowie mogą się po prostu patrząc na nazwę. Tom Jones, kapitan drużyny koszykówki, gwiazda szkoły – w ten sposób dostał Jesse Metcalfe w komedii dla nastolatków „Die John Tucker!”. Aktorzy, którzy brali udział w filmie na zdjęciu, większość z nich ma atrakcyjny wygląd, nie jest wyjątkiem i Jesse. Jego bohaterem jest łatwa sprawa z płci pięknej są również łatwo rzuca dziewczyny.

Wreszcie, istnieją trzy kobiety, które mają chęć zemsty na wietrzny przystojny. Znajomi, z którymi znak Metcalfe spełnione jednocześnie grać Arielle Kebbel, Sofiya Bush i Ashanti. Myślenie poprzez plan zemsty, uczennica decydują się doprowadzić do jego realizacji czwartego urody. Staje się uczeń przybysz – skromny student Kate, która działa jako Brittany Snow. Kate uwieść gwiazdę szkolnej, umieścić go w złym świetle ponad wszystko i wrzucić.

Kto gra główną rolę

Oczywiście fani komedie są zainteresowani przede wszystkim w centralnej znaków obrazie „Die John Tucker!”. Aktor, który dostał dwa główne role – Dzhessi Metkalf i Brittany Snow. Jesse w momencie kręcenia, taśma została już znane dzięki publicznej na udział w popularnym serialu „Gotowe na wszystko”. Projekt ten telewizor był uczeń bohater, moonlighting ogrodnika i składający się w sekretnym romansie z jednym z głównych bohaterów.

Dzhessi Metkalf chętnie wspomina, jak zagrała w komedii „John Tucker Die!” Aktorzy byli zmuszeni grać postacie, które ciągle dostają się do śmiesznej sytuacji. Szczególnie dostał bohatera Jesse Johna. Raz miał nawet biec korytarzem, będąc ubrany tylko w majtki, przed tłumów. Niemniej jednak, jego postać jest łatwym sposobem na wyjście z trudnej sytuacji, przez co trudno jest wdrożyć plan stale podstępny mściciela.

Bohaterka Brittany Snow

Podobnie jak wielu innych aktorów filmu „Die John Tucker!” Brittany Snow na początku kręcenia miał imponującą „bagaż” wybitnych ról. Miała tylko pojawić się w kilku odcinkach wielu komediach młodzieżowych. Pierwsze fani zaczyna natomiast aktorka Kate przyniósł on charakter – „idola” dziewczyna, która staje się bronią w walce o zemsta ex-girlfriends Tucker z jego

Na początku filmu pojawia Brittany Snow przed publicznością w postaci skromny, niepozorny student, który szczerze kocha chemię, starając się osiedlić się w nowej szkole i poznać nowych przyjaciół. Kate jest stopniowo się zmienia, żyć w obrazie podstępnej uwodziciela, który w całej komedii John stara się kochać siebie. W końcu Kate osiąga ten cel, ale pod koniec komedii okazuje bardzo nietypowe.

inne znaki

Oczywiście, fani filmów nastolatków i tych, którzy dopiero zamierzają go zobaczyć, odsetki i inne ciekawostki o komedii „Die John Tucker!” Aktorzy i role grali całkiem jasny. Listy głównych bohaterów, nie można ignorować trzech przyjaciół, którzy są chętni do rozliczenia z gwiazdą szkoły, aby spotkać się z nimi w tym samym czasie.

Heather – dziewczyna z grupy wsparcia, jednego z trzech mściciela. Jej gra Ashanti – American, znany publiczności przede wszystkim jako wokalista. Jako aktorka może ona być postrzegana w takich filmach, jak „Resident Evil 3”, „Sabrina. – nastoletnia czarownica” Kolejny „porzucona dziewczyna” – przekonany wegetariańskie i działaczka na rzecz praw zwierząt Beth. Jej rola jest grana przez aktorkę Sofiya Bush, znany publiczności w pierwszej kolejności dzięki jego roli w popularnym serialu „Chicago Fire”, „Body Parts”, „Chicago Police”. Wreszcie trzecia dziewczyna – Carrie, której głównym hobby jest odwiedzenie różnych środowisk. Carrey gra Arielle Kebbel, który fani "The Vampire Diaries" jest znany jako wampira Lexi, przyjaciela głównego bohatera.

Są to najciekawsze postacie z komedii „Die John Tucker!”. Aktorzy (zdjęcia można zobaczyć w artykule), ich odtwarzania, należy pamiętać o wielu widzów, a niektóre nawet się podobało.