221 Shares 5623 views

Telefon komórkowy „Siemens A35”

Komórka klasa budżet telefony A35 i A36 zostały wyprodukowane przez znanego firmy Siemens. Choć chciała zdobyć przyczółek na rynku urządzeń mobilnych tanich, których cena nie osiągnie sto dolarów. W rzeczywistości, powyższe dwa modele są praktycznie nie do odróżnienia od cech zewnętrznych i funkcjonalności. Wymiary i waga „Siemens A35” są identyczne jak w następnej wersji – „Siemens A36”. Dzisiaj zdecydowaliśmy się dać przegląd telefon budżetu tych modeli i mamy nadzieję, że będą Państwo zainteresowani, aby wiedzieć o wszystkich swoich możliwości.

wersje

Natychmiast warto wspomnieć, że telefon „Siemens A35” prezentowana jest w dwóch wersjach, a dokładniej, operacyjne i oficjalnie dostarczona do realizacji naszego kraju. Są one praktycznie identyczne, a jedyną różnicą jest zmniejszona do obecności dodatkowego logo firmy komórkowego. Początkowo nasz kraj prowadzone urządzenie dostarczające jest tylko jeden projekt wariant, albo raczej było kupić tylko granatową telefon, ale po pewnym czasie stało się kilka kolorów.

Opcje

W obecnym czasie, najprawdopodobniej, nowy telefon model ten nie będzie w stanie kupić, ale on wcześniej udzielone klientom w standardowym białym polu, na którym nie ma absolutnie żadnej etykiety lub oznakowania. Opcje „Siemens A35”: akumulator i ładowarka. Wydaje się dziwne, że producenci nie dostarczają żadnych instrukcji dla użytkownika. Jeśli zwrócić uwagę na ładowarce, można od razu zrozumieć, że aby podłączyć go do gniazda zasilania będzie wymagało użycia specjalnego adaptera. Ponieważ jest on dostarczony przez producenta i nie trzeba go kupić dodatkowo.

bateria

Ładowanie „Siemens A35” telefonu komórkowego trwa średnio około jeden i pół godziny. Bateria w tym urządzeniu jest bardzo duża, ale jego pojemność jest tylko 600 mAh. Jeśli zwrócić uwagę na pojawienie się baterii, można od razu zrozumieć, że jest nieco podobna do tej stosowanej w poprzednim modelu – Siemens C25. Różnica między nimi jest tylko do mocowania obrzeża z tworzywa sztucznego i mocowanie przeprowadza się do dużego korpusu urządzenia.

Karta SIM

Jeśli wierzyć producentowi, podczas gdy działanie urządzenia mobilnego w trybie czuwania może być od sześćdziesięciu do stu pięćdziesięciu godzin, a czas rozmów – do dwieście dziewięćdziesiąt i czterdzieści minut. W rzeczywistości, podczas korzystania z tego telefonu, można zauważyć, że możliwość jej trochę mniej. Ponieważ urządzenie w trybie czuwania może być nie więcej niż cztery dni, jeśli w tym samym czasie każdego dnia będzie można wykonywać połączenia do piętnastu minut. Jeśli masz chęć zakupu naprawdę tanie urządzenie mobilne, aby wchodzić w interakcje, a następnie model jest odpowiedni dla Ciebie we wszystkich aspektach. W odniesieniu do ogólnego wrażenia z „Siemens A35”, zdjęcia, powiedziano nam, że urządzenie wykorzystuje specjalny uchwyt SIM. Jest również stosowany w innych modelach. W tym przypadku, uchwyt wykonany jest w kolorach czerwonym. Jeśli trzeba zainstalować nową kartę SIM, musimy najpierw usunąć element. Następnie ostrożnie włożyć kartę. Powrót umieścić uchwyt do gniazda. W rzeczywistości, rozwój ten jest nie tylko bardzo proste, ale niezawodne.

funkcje

Jeśli jesteś już obeznany wizualnie z tym telefonem komórkowym, to pewnie zauważyłeś, że antena jest zamontowana na zewnątrz. Gładka urządzenie wygina się z czymś bardzo podobnym do tych w wersji C35. Nie myśl, że telefon „Siemens A35” jest niewygodne, to świetnie leży w dłoni, a rozmowa nie będzie miała żadnego dyskomfortu. Antena komunikatora jest stała. „Siemens A35” (rok – +2.000-szy) był jednocześnie bardziej przyjemny wygląd i styl w porównaniu do innych konkurencyjnych modeli innych producentów. Aby przełączyć telefon wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk, gdy nietrwałych red tube. Ale po tym, gdy urządzenie zacznie się uruchamiać, które są wymagane w celu umożliwienia potwierdzenia. Aby to zrobić, trzeba będzie użyć klawisza funkcyjnego, który znajduje się po lewej stronie, tuż pod ekranem. Zastanów się uważnie "Siemens A35". Zdjęcia pomoże Ci zrozumieć dokładnie, gdzie znajduje się ten przycisk. Jednak biorąc pod uwagę trudności z włączeniem urządzenia nie powinny powstać. Nawiasem mówiąc, warto wspomnieć, że urządzenie jest bardzo szybki zarejestrowany w sieci komórkowej, a po udanym kolei można zobaczyć nazwę swojego operatora telefonii komórkowej. Melodie „Siemens A35” wsparcie, ale biorąc pod uwagę wybór tylko piętnaście. Niestety, producent nie dostarczył możliwość użytkownikowi na dodawanie własnych dźwięków. Ten model telefonu komórkowego nie ma problemów i niuanse jakości komunikacji. Po dokonaniu pierwszego połączenia do tego urządzenia do drugiej strony, można od razu ocenić jakość głośnika. Jako źródło, można się nazywa, będzie słychać bardzo dobrze, aw razie potrzeby będzie można ustawić własny poziom głośności.

wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, niektóre punkty ujemne w „Siemens A35” nie mogliśmy zidentyfikować. Jeśli zwrócić uwagę na koszt urządzenia w momencie, będziesz mile zaskoczony. Jednak, aby zakupić nowy telefon ten model, będziesz miał niewielkie szanse, ponieważ nie są już dostępne. Jeśli masz chęć na zakup używanego urządzenia, a następnie upewnij się, aby sprawdzić to dobrze. Główne parametry techniczne urządzenia są następujące: klasyczny przypadek, jedna karta SIM, waga – 122 gramów, wymiary – 46x118x28 mm ekran monochromatyczny na dwie linie 15 wbudowane melodie obsługują standardu komunikacji GSM, pojemność baterii 600 mAh, autonomia – czas rozmów 4 h ., tryb czuwania – 150 godzin, koszt – 2 godz .. Dostępne kontakty książka pamięć 250 wpisów. Wszystkie z nich są umieszczane tylko na karty SIM. Istnieje kilka trybów kodowania dźwięku – EFR, FR, HR. Alarm wibracyjny Funkcja nie jest przewidziane. Brak protokołów dostępu w Internecie.