878 Shares 2164 views

Atrybuty produktu

Ludzie są stale przeprowadzenie sprzedaży i wymiany towarów między sobą. Najważniejsze właściwości produktu jest jego konsumentem a wartość wymiany. Czyli jak to czy tamto produkt jest przydatny do człowieka, a jeśli jest on w stanie stać się odpowiednikiem wymiana między ludźmi, którzy mają produkt w nieruchomości.

Pokrótce rozważyć główne wspólnych cech towaru:

Właściwości 1.Physical towarów (mechaniczne, elektryczne, cieplne, optyczne). Waga, wymiary, masa, gęstość i inne parametry ważne, aby wiedzieć, kiedy z wyłączeniem żywności. Na przykład kategoria jaj zależy od wagi absolutnej. Wybór jaj jest większa niż 60 g, a ci, którzy należą do kategorii 2, nie powinna być mniejsza niż '44

Budynek rejestracja produktu jest przeprowadzane w mb, ton, a średnica określona przez obszar produkcji. Stabilność termiczna niezbędne naczynia do gotowania w domu, jak i wytrzymałość cieplna są brane pod uwagę w procesach produkcji przemysłowej. Po wybraniu aparatów i kamer uwzględniać ich właściwości optyczne.

2. Własności chemiczne (odporność na wilgoć lub rozpuszczalność w wodzie i innych cieczy). Skład chemiczny produktów zależy od ich wartości. Gdy zatory w nich nawet niewielka ilość metali ciężkich i innych szkodliwych zanieczyszczeń, mogą one stać się źródłem zatrucia ludzi i zwierząt. I przy braku składników mineralnych w żywności ingeruje w normalnych procesach w organizmie. Uwzględniać właściwości chemicznych produktu jest konieczne podczas czyszczenia elementów futra, wełna i skóra, tak aby nie zepsuć swój wygląd.

Właściwości takie jak elastyczność, twardości i wytrzymałości są ważne dla ciasteczek, rafinowanego cukru, makaronu.

3. Właściwości biologiczne ustalić, ile produkt jest odporny na działanie mikroorganizmów, gryzoni i owadów. Aby to zrobić, należy prawidłowo przechowywać towary, wykonaj opakowanie i prawidłowo wybrać materiał opakowaniowy, i wziąć pod uwagę warunki przechowywania. Na przykład, mąka szybko pogarszać w wilgotnym pomieszczeniu o wysokiej temperaturze może złamać meble tracą połysk.

4. Właściwości fizykochemiczne produktu ważne jest, aby wziąć pod uwagę podczas pieczenia. W istocie, w wysokiej temperaturze powyżej 250 stopni i zjawisk nieodwracalnych w tłuszczach, zapadają się i podnieść białek. Tak więc, na przykład, przepuszczalność i absorpcja są brane pod uwagę w produkcji filtrów do wody, odkurzacze, przy wyborze butów i odzieży.

Cechy produktu konsument pokazują, jak przydatna jest, gdy jest używany. Mogą również zostać podzielone i opisane szczegółowo rozważając przykład produktów nieżywnościowych i żywności. cechy antropometryczne i fizjologiczne są widoczne w wymiarowym zakresie odzieży, kapelusze, buty w różnych krajach na całym świecie, dla dorosłych i dla dzieci, urządzenia dla sportowców i osób niepełnosprawnych.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę wskaźników zdrowotnych, odzieży, mebli, przedmiotów do pielęgnacji skóry dla małego dziecka ma specjalne funkcje. Estetyczny smak, postrzeganie kolorów, czynnik psychologiczny, pochodzenie etniczne i mężczyzna mają również wpływ na wybór produktów do ich konsumpcji.

Biorąc pod uwagę właściwości konsumpcyjne produktów żywnościowych, należy zwrócić uwagę na ich efektywności i bezpieczeństwa użytkowania. Należy wziąć pod uwagę datę ważności, do przechowywania żywności i przygotować im posiłki.

Wyświetlić właściwości każdego produktu może być na jego specyfikacji. Na wielu z nich, szczegółowy opis towaru, co wskazuje jego nazwa, cena, jednostkę miary, gatunku lub formatu, jest wykonane zgodnie z GOST lub nie.

Specyfikacja jest dokumentem, który jest stosowany do umowy na dostawę i podpisana przez obie strony: kupujący i sprzedający. W niniejszym dokumencie, zgodzić się na ceny towarów, określają warunki dostawy, terminy, tolerancje przeklasyfikowania, wymagania dotyczące opakowań i grafiki hurtowych dostaw.