756 Shares 5945 views

Katarzyna Direktorenko. Aktorka białoruskiej duszy

Aktorka z wyjątkowej energii, szczerości i białoruskiej duszy zakochać się w pierwszych fanów oczach sztuki teatralnej. Katarzyna Direktorenko 2004 pozostaje wierny do teatru i rzadko spotykane w filmach.

Miłość do muzyki i teatru

Ekaterina Vyacheslavovna Direktorenko z małego białoruskiego miasta ze śmieszną nazwę Gorki. Jej zainteresowania od dzieciństwa różniły wszechstronność: Katarzyna marzył o zostaniu dziennikarką, można siedzieć godzinami w bibliotece książek, studiowała śpiew profesjonalnie, ja od dawna zaangażowany w modelingu, ale w końcu, niespodziewanie dla siebie od 16 lat, wybrał teatr. Młoda aktorka miała szczęście – w GITIS w warsztacie przy Leonida Heyfetsa pozostał niski miejsca, a po wysłuchaniu Katarzyny Direktorenko stał szczęśliwy student główny teatralny instytucja kraju. Miała szczęście nawet dwukrotnie – po pierwszym przebiegu Moscow Art Theatre School ona przebiegała od razu na drugi rok.

Oczywiście Katarzyna była naprawdę „gwiezdny”. Wraz z jej nauczył Arthur Smoljaninov Maxim Zykov bracia Panchiki Anna jest zdrowa i inne utalentowanych aktorów naszych czasów. Arthur Smolyaninovym Ekaterinu długi romans.

mezalians

Prawdziwy szok dla publiczności było małżeństwo z Katarzyną Direktorenko z aktorem Kirill Emelyanov, który w czasie obchodów skończył właśnie 18 lat. Żonaty Katarzyna i Cyril miał dwóch synów. I Catherine powiedział, mimo młodego wieku, znakomicie z roli ojca i żywiciela rodziny męża.

Niestety, małżeństwo rozpadło się niedawno, ale według Katarzyny siebie, to wszystko wydarzyło się z powodu wyczerpania emocjonalnego, że często kreatywnych ludzi. Byli małżonkowie byli współpracownicy i często znajdują się na malowniczym miejscu.

Wysłany na zdjęciu poniżej można zobaczyć Katarzyna Direktorenko Kirill Emelyanov.

Praca w sztukach i filmach

W filmach aktorka Direktorenko Ekaterinu znaleźć dość trudne – częściej jest epizodyczne role. Na przykład, aktorka zagrała w jednym z odcinków słynnego filmu „Shadow Boxing” w 2004 roku.

Prawdziwa miłość jest dziełem aktorką w teatrze. „Szkoła Współczesnej Play” tworzy ciekawe, w duchu wystawach czasowych, często działa przez współczesnych. Prace Katarzyny w spektaklu „rosyjski Jam” na produkt Ludmiła Ulicka na zawsze zapadły w sercach miłośników sztuki teatralnej żywy charakter. Wrażenie niedawnego wykonania młodego reżysera Nikity Prank Betekhtin, jest rodzajem „przełom” w teatrze. Prezentowane w kawiarni i na dziedzińcu teatru, widzowie mogą oglądać go bezpośrednio z ich stołach, nie odrywając wzroku od posiłku, a nawet wziąć niewielką część akcji. Bonus jest jedzenie i picie, który jest już wliczone w cenę biletu. W tym teatrze są „jadalne” odgrywa tradycja.

Również uderzające są dziełem ról Katarzyna Direktorenko w produkcjach „Babim House” Aleksandra Demahina „Moskwie. Psycho „Andrew Zholdak,” To choy, to jesteś w wieczorowej sukni? „Dmitrij Sukharev,” Rosyjski góra „Siergiej Nikitin i inni.