233 Shares 7712 views

Rajstopy: jak wybrać i co się ubrać

Rajstopy – po prostu niezbędnym atrybutem wizerunku zimy. Na szczęście, wiele modeli, które pomogą Ci wybrać najbardziej odpowiednią parę, a pod postacią i pod ubraniem. Jak nie zgubić się w asortyment rajstop i nie mylić z wyboru, uczyć się.

Jak wybrać właściwy rozmiar?

Tabela miar, w którym decyzja, aby wybrać najlepsze pończochy nylonowe, rozciąga się do ogrzania rajstopy. Jednak kobiety są często mylone o literami alfabetu łacińskiego, wskazaniem wielkości, nie bardzo wiedząc, ich deszyfrowania. Tak, pamiętam, wymiary:

S (małe) – najmniejszy, dla wąskich dziewcząt rośnie do 160 cm.

M (w środku) – średnia wielkość, która może stać się urody nie to parametry modelu i wzrost 170 cm.

L (large) – jak sama nazwa wskazuje, jest to duży rozmiar wysokiej bujny lub pań.

XL (XL) – największy rozmiar rajstopy.

Czasami rozmiary są oznaczone numerami od 1 do 6. Ponadto, opakowanie jest często można spotkać siatkę wymiarową, które można łatwo znaleźć żądane parę.

Gęstość i skład rajstop

Urządzenie grubość den. Ciepłe rajstopy mieć gęstość co najmniej o 50 den. Gęstość bezpośrednio wpływa na ich trwałość i wytrzymałość.

Ponadto, grubość rajstopy mają niewielką przewagę – są one w stanie dostosować się do rysunku ze względu na niewielki wpływ wyszczuplającym. A także zapewniają doskonałą profilaktykę żylaków.

Więc co robi tak istotne w Ubrania damskie rajstopy? Głównymi składnikami są poliamid i Lycra (często określane jako elastanu). Rajstopy na zimę również zawierają w swoim składzie wełny lub bawełny. Jeśli nie chcesz, aby zatrzymać się na śmierć w zaciętej zimnem, wybierać te rajstopy w którym maksymalna ilość włókien naturalnych. Jednak i bez lycry nie może zrobić, ponieważ zapewnia elastyczność produktu.

Grubość i skład rajstopy mogą być nierówne, nawet jedna para. Często producenci obcas zrobić gęstszy. Również niektóre produkty mają wewnętrzną warstwą bawełny, która zapewnia maksymalny komfort podczas noszenia. Zwrócić uwagę przy zakupie w szwach. Szew powinna być płaska, tak aby nie pocierać skórę i być niewidoczne pod ubraniem.

Jak i co nosić ciepłe rajstopy

Na półkach w sklepach Dziś wiele pończoch w różnych kolorach i fakturach. Zanim kupisz, myśleć o tym, co będzie je nosić. Nie należy również zapominać o koszt, że wybór elementów garderoby zależy od rodzaju twojej figury. Na przykład, pełne dziewcząt absolutnie przeciwwskazane odcienie rajstopy lekkie z dużą wzór lub pończochy netto. Jeśli na rajstopy są cienkie pionowa linia, uczyni to wizualnie szczuplejsze nogi. Najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli nemodelnyh parametry są gęste rajstopy czarny kolor.

Smukłe piękno może wybrać absolutnie żadnych opcji. Jednak upewnij się, że kolor i tekstura rajstop dopasować ubrania.

Również w sklepie można kupić ciepłe rajstopy z obniżoną talią. Jest to doskonała opcja nosić spódnicę lub spodnie. Jeśli masz usiąść lub zginać otoczenie nie widzi górną krawędź.

Tendencja tegoroczne sukienki z dzianiny w połączeniu z ciepłych rajstop i legginsów w kontrastowym kolorze. I grube rajstopy wyglądają świetnie, wraz z butami i spódnice. Piękne i wygodne rajstopy mogą być jasny szczegół obrazu.