184 Shares 6891 views

Sofy transformatory kątowe oszczędzania przestrzeni pokoju

Dziś zrobił ogromną ilość mebli tapicerowanych. Istnieją dwa i trzy osobowa sofy, wygodne i przestronne transformatory Narożniki. Co to za meble?

Wybierając sofę, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne szczególne cechy. Przed dokonaniem zakupu fotelika na modelu automatu, słuchać swoich uczuć. Niepożądane jest, że tylna była zbyt niska – to powinno być łatwe do spoczynku. Cóż, jeśli to ma niewielkie nachylenie. W tej pozycji, kręgosłup będzie odpocząć.

Transformatory Sofy kąt może ozdobić każde pomieszczenie. Ale są one najczęściej stosowane w salonie. Takie modele są uważane za najbardziej wygodne miejsce na relaks w ciągu dnia, a na dobry sen, ponieważ jest to najbardziej przestronny z opcji dostępnych w montażu i demontażu. Do tej pory, sofa-transformator jest dostępny w kilku wersjach:

– "evroknizhka";

– "akordeon";

– "click-clack";

– "francuski clamshell";

– "Delfin".

Znane wielu modeli „książki” stopniowo zanika w tle. Jeśli planujesz sofa-transformator (zdjęcie można zobaczyć w tym artykule) demontować dzień, najlepiej dla ciebie „evroknizhka”. Mechanizm jest trwały i łatwy w użyciu. Jest łatwy w obsłudze osób starszych i dzieci. proces składania wymaga absolutnie żadnego wysiłku.

Można wybrać model, który zapewnia wyjątkową możliwość zmiany kąta nachylenia oparcia.

Bardzo popularne wśród konsumentów sofy transformatorów róg „akordeon”. Z nazwy można zrozumieć, że kanapa rzuca się do przodu i rozwija się jak akordeon. Mechanizm ten jest uważany za najbardziej trwałe. Ponadto, zapewnia całkowicie płaską powierzchnię dla komfortowego snu, a to zgodzą, jest bardzo ważne.

Uważany za najbardziej krótkotrwały transformatory Narożniki z „clamshell”. Taki model nie jest przeznaczony do częstego otwierania, ale jeśli nie planujesz używać tej opcji jako stałego cumowania, będzie to dla ciebie idealnie.

Niezależnie od wybranego modelu kanapę, trzeba zwracać uwagę na szczegóły transformatora i jego montaż przesuwnych. Najlepiej, jeśli wszystkie elementy mocujące wykonane są ze stali.

Narożnik „Lira” – nowa generacja transformatora. Jest to praktyczny i stylowy sofa, która ma wiele opcji transformacji. On jest bardzo atrakcyjny Prostota jej wierszy i rygor formy. W skład zestawu wchodzą dwie duże poduszki. zdejmowane osłony. Jest pole do bielizny. Model Rama jest wykonana ze sklejki i drewna. Do napełniania materaca stosowane pianki poliuretanowej bloku sprężyn, wyściółka poliester, filc. Te produkowane transformatory Narożniki w fabryce „Borowicze-meble”. Ich cena waha się w ciągu piętnastu tysięcy.

Transformatory sof połączyć przestrzeń do przyjmowania gości, na relaks i prawidłowego snu. Są one bardzo popularne wśród konsumentów ze względu na swoją praktyczność i oryginalnym wzornictwem.