428 Shares 3316 views

Co zapasy na zapasach wybrać? Recenzje producentów

Istnieją przypadki, gdy młodzi sportowcy, zapaśnicy wrzucić sesje, nie tylko ze względu na brak przygotowania, ale także odpowiednio dobrany strój. Aby uniknąć tego ostatniego problemu, konieczne jest uzyskanie pewnego stopnia teoretycznej, a dopiero potem rozpocząć swoje badania na dywanie.

Spróbuj zrozumieć, co stanowi zapasy na zapasach, jak wybrać je, a niektórzy producenci skupić swoją uwagę.

zapasy

Jest bardzo zwinny i aktywny sport, więc buty na zapasach powinny różnić się przede wszystkim zwiększoną odpornością na ścieranie. Innym ważnym czynnikiem jest materiał podeszwy wykonana jest: uchwyt – bardzo ważny punkt dla każdego zapaśnika. Podstawą do buta jest lepiej wybrać bardziej miękki i elastyczny, na przykład wysokiej jakości skóry syntetycznej i naturalne są idealne.

Sporo są tendencyjne do wszystkich rodzajów skóry, ale w tym przypadku należy zauważyć, że zapasy na zapasach z jakości syntetyczne materiały sprawiają, że buty bardziej niezawodne i trwałe. Wysokiej jakości skóra syntetyczna w wielu punktach na przodzie z naturalnych materiałów, dotyczących przeszłości wydają się tracić swój pierwotny wygląd i rozciągliwość. Aby nie przeliczyć się z wyboru, to lepiej, aby zatrzymać się na zaufanych marek – są dobrym sędzią, jak one działają na rynku od dziesięcioleci. Na przykład, przez kilka kolejnych lat wrestlingu drużyny Rosji w freestyle wrestling zakończone Asics – uznanym liderem w odzieży sportowej.

Zalety Sambo przed adidasów

Wielu początkujących sportowców często stają przed trudnym wyborem: co kupić – profesjonalne buty lub trampki są już znane. Jeśli ktoś uważa, że zapasy (trykoty, zapasy, zespół – jego podstawowe atrybuty) – jest powszechnym sportem tutaj odpowiednie wyposażenie standardowe, jest on głęboko myli. Zaletą specjalistycznego sprzętu sportowego jest oczywista.

Rozważmy pasemka gdzie widoczne wyraźne zalety wysoce wyspecjalizowane buty, w porównaniu z konwencjonalnymi, choć drogie, trampki. Ponadto, elementy te pomogą ustalić na wybór Sambo.

tworzywo

Jakościowa i wystarczająco wytrzymały materiał różni się od tej z wąskim profil buta, które są sprzedawane na rynkach i zwykłych sklepach. Zapasy na zapasach wykonane wyłącznie od sprawdzonych materiałów i technologii, w której czcigodni firm produkujących buty sprawiają, że trwałe, wygodne, a co najważniejsze – czysty.

ochrona

Specjalistyczny sprzęt chroni kostkę i palce od wszelkiego rodzaju urazów lub uszkodzeń. Sporo producenci, radeyuschie dla swoich produktów, szytych w zapasach na zapasy specjalne ochraniacze na obszarach nasion i palców. Znaczący plus modyfikacji technologicznych – minimalny ból i obniżony poziom ryzyka. I pomimo tego, że te buty do noszenia jest prawie niewidoczny.

podeszwa

Specjalistyczne buty i materiał, z którego jest wykonana, obliczone na obciążenie, że zawodnik będzie musiał doświadczyć. Na przykład, młodszy zapasy na zapasach (dzieci) są wykonane w pierwszej kolejności, z naciskiem na nogach wygodne, ponieważ obciążenie mocy na dziecko podczas wrestlingu zajęciem jest znacznie niższa niż w przypadku osoby dorosłej, więc najważniejszą rzeczą w tym przypadku – w celu zapewnienia właściwego opakowania materiału, a zatem gładkie krążenie krwi.

Waga i grubość podeszwy są również ważne i są bezpośrednio zależne od rodzaju sztuk walki. Ci, zapasy dla wrestlingu Asics czy Adidas, wykonane są z cienkiej i lekkiej gumową podeszwą, która zapewnia FIGHTER nie tylko dobrą przyczepność, ale wystarczającą mobilność. Innym rodzajem walki lub gigantów lepiej jest dawać pierwszeństwo obsady i solidnej podeszwie, czyli podeszwa wytrzymywać stałe obciążenie, w połączeniu z dobrym wskaźnikiem trwałości.

sprzęgło

Przy wyborze Sambo (i nie tylko) na zapasach chwyt jest krytycznym czynnikiem, który koniecznie należy zwrócić uwagę. Prawie wszystkie buty takiego planu ma opiekuna, podobną do tej, która znajduje się na oponach samochodowych. Każdy rysunek jest przeznaczony do różnych celów, a więc w momencie zakupu należy zapytać modele sprzedającego bieżnika tylko dla wrestlingu.

miękkość

Nie można lekceważyć tego czynnika, ponieważ wielu specjalistów umieszczenie go na drugim miejscu w prowadzeniu udanego meczu. Przed zakupem należy sprawdzić jakość materiału buty, a mianowicie miękkości. Wielu producentów szanujący i ich konsumenci uzupełniać buta certyfikaty zgodności, określając kryteria testowe praktyce Sambo.

Jak wspomniano powyżej, skóra, choć materiał szlachetny, niestety, jest kruche i podatne na odkształcenia, natomiast ostatnie substytuty syntetyczne (szczególnie opatentowane znanych marek) będą Ci ostatni bardzo długi czas i najważniejsze – jakość.

sznurowanie

Solidne i wysokiej jakości koronki zapewni sportowca nie tylko komfort w klasie, ale także zabezpieczyć się przed wszelkiego rodzaju stłuczenia i skręcenia. Najlepszym rozwiązaniem dla zapasach stylu wolnego będzie sznurowanie syntetycznych zmodyfikowanej. Tworzy trwałą jednostkę i jest bardzo odporna na zużycie.

Warto też zwrócić uwagę na długość sznurowadeł: zbyt krótkie, aby być niewygodne w użyciu, a zbyt długie i przeszkadzają powiesić w klasie. Istnieją przypadki, gdy myśliwiec otrzymał poważne obrażenia, tylko wejście na kabel, i stracił równowagę.

Oznaczają najwyższe jakości producentów, których nazwa jest zdobi na pierwszych miejscach prawie wszystkich sklepach sportowych towarów.

"Adidas"

Ta firma nie trzeba przedstawiać. Produkty marki są liderem w sporcie od dziesięcioleci i jest uznanym liderem w dziedzinie sportu. Takie pozazdroszczenia Sukces firmy wynika nie tylko ze względu na szeroki zakres i jakość, ale także stosunkowo niedrogich towarów sportowych.

Marka nie dba tylko o specjalistów, ale nie zapomnij o przybyszów, amatorów i dzieci. Dlatego wraz z drogich władców premii można znaleźć stosunkowo tani zapasy na zapasach „Adidas”.

Należy również zauważyć, że marka ma numer pozazdroszczenia opatentowanych technologii, które sprawiają, że produkty firmy bezpieczniejsze i bardziej popularne. Wielu właścicieli „Adidas” buty bardzo ciepło o zakupie, dając przykład do konkursu doskonale wyważone cechy: miękkie i wysokiej jakości syntetycznych, doskonałe sznurowanie, dobrą przyczepność i oczywiście komfort. nie zaobserwowano żadnych krytycznych uwag na forach sportowych dotyczące Sambo.

"Asics"

Podobnie jak w poprzednim marki Asics „inwentaryzacji” liderem na rynku artykułów sportowych. Ta japońska firma powstała w 1949 roku z powrotem i nadal cieszy się popularnością szalony, jak profesjonalny i amatorów sportu. Słynna fraza „Zdrowe ciało – zdrowy duch” jest rozszyfrowania skrótów „Asics”.

Ponadto, nie będzie źle mówiąc o tym, że rosyjski zespół preferuje zapasów na okres zapasach „ASICS”, a to mówi samo za siebie. Dodatkowym atutem firmy jest fakt, że główne wydarzenia odbywają się na podstawie Sports University, bezpośrednio zaangażowanych w badania i badania potrzeb sportowców.

Większość właścicieli butów „Asics” bardzo ciepło o produktach firmy. Wszyscy miłe jakość materiału, z którego bortsovki, dobra przyczepność jedynego, komfortu i łatwego sznurowania. Niektórzy narzekają na zbyt wysokie metki od marki, ale to jest zupełnie inna sprawa.

"Bigser"

Bigser – to lokalna firma, która wielokrotnie zapisywane naszych sportowców w skąpych 80 lat, nie tylko w zapasach. W tym czasie odległym, nawet specjaliści zostali zmuszeni do dzielenia się ze sobą buty jakości, zakupione za granicą.

Ale „Bigser” postanowił (nawet jeśli nie w pełni) ten problem i nadal jest jednym z wiodących producentów towarów sportowych na rynku rosyjskim.

Rosyjscy sportowcy kochał buty „Bigser” dla odpowiedniej polityki cenowej, jakości materiału, dobrej przyczepności podczas zajęć i komfort Sambo. Warto również zauważyć, że firma nie zapomina o sporcie dziecięcych, produkując modele odpowiedniej wielkości. Jedyna wada, która wielu właścicieli narzekać – sznurowanie buta marki jest przeciętna, ale problem jest rozwiązany przez zakup sznurowadła z tej samej „Adidas” i „Asics”.