889 Shares 7040 views

Opanowanie dziania: kobiety kapelusz (klasyczny model wykonany szprychy)

Czapki ręcznie na drutach różnić wykwintne piękno i oryginalność. Każdy szanujący się ekspert zawsze ma w swojej szafie kilka akcesoriów wykonanych własnymi rękami. I bez względu na ogólny schemat kapelusze dziewiarskich dla kobiet nie zostały wykorzystane w pracy, każdy produkt w każdym szwaczka otrzymać ekskluzywny i niepowtarzalny. A wszystko dlatego, że przylega nie tylko do produkcji technologii nakrycia głowy, ale również inwestuje w tworzeniu jego cała dusza, staranności i, oczywiście, fantazję. To właśnie te elementy – podstawą takich dziedzinach jak drutach.

Kapelusz dla kobiet, dzianiny – prosty, szybki, piękny

W tym artykule nasi czytelnicy przedstawiony klasę mistrzowską, która opisuje proces wykonywania klasycznego modelu czapki. To urządzenie jest bardzo szybki, wzory wykorzystywane w pracy, nawet dla początkujących są dostępne w tego typu robótek. Dzięki bujnej przędzy moher i wytłoczony wzór kapelusz daje bardzo ciepłe, przytulne i eleganckie.

Do pracy, trzeba szprychy №6 i 100 gram kłębek, zawierające w swoim składzie moher (70%) i akrylowego (30%). Ujęcia z tego wątku – 200 m / 100 g nie zdziw się, że jest tak cienka, a ilość szprych – duża. Wykonać produkt ma nici w czterech dodatków.

Zaczynamy przygotowania do procesu twórczego

Drutach czapki zimowe dla kobiet, ale jak dla mężczyzn i dzieci, zaczyna się z usunięciem środków. Jak wygląda procedura? Pomiar taśmy zmierzyć obwód głowy przez czoło, szyję i uszy. Rekord wynik. Następnie określić wysokość przyszłej akcesorium głowicy pomiarowej od czoła aż do korony.

W kolejnym etapie – wzór dziania próbki. Wybierania igieł w pętli 10 i wzór dzianiny rzędów 10, z których opis podano poniżej techniki. Gdy próbka jest zakończony, zmierz ile centymetrów jest 10 wzorów pętli. Z tych danych, obliczenia, stosownie do wyniku pomiaru obwodu głowy, liczne pętle trzeba wybierać początkowo rozpocząć dziewiarskich.

Kapelusz dla kobiet wykonano wzór „guma brytyjska” (uproszczony). Wszystko twarzy seria tally następująco: warga (winda), * 1, aby usunąć pętla nie dzianina, 1 Zły *. Następnie powtórzyć wzór ikon * – * do końca rzędu. Purl rzędów wykonuje się w następujący sposób: 1 pętli przednią, 1 błędne. Ta sekwencja przetwarzania pętli powtarzać aż do końca ryadochka.

Dolna krawędź tych wzorów czapek wykonywane twarzy gładkiej powierzchni: twarzy pętle osobistej seryjnej, szmer w backstitches szeregach.

Krokiem wykonywania nakrycia głowy

Zaczynamy od razu na drutach. Nasadki dla kobiet zostanie sposób: rekrutacji zaczepy 67 i provyazyvaem 3 centymetrów (4), rzędy ściegów nominalnej. Następnie postępuj podstawowy wzór produktu. Dzianiny o ile wysokość noża osiąga pożądany rozmiar ty (prowadzone przez wyniku drugiego pomiaru). Teraz możemy zacząć wykonać odejmowanie, tworząc cylinder. Dzianiny wszystkie oczka na 2 razem. Dokonaj serii twarzy ściegu, natomiast w 3. rzędzie ponownie zmniejszyć liczbę pętli dzianiny 2 razem. Wykonać kolejny numer bez ubavok i wykończenie na drutach. Kapelusz dla kobiet gotowych. Pozostaje tylko górna krawędź jest zbierany i nici do szycia ze sobą boków wyrobu.

Ten klasyczny model uniwersalnych nasadek. Będzie on odpowiadał niemal każdy przedstawiciel płci, od dziewczynek, a kończąc na starszych kobiet.