634 Shares 1795 views

Żeby marnować rękami we śnie – do ciąży lub bogactwa?

To bardzo rzadkie, że interpretacje tego samego marzenia o różnych książkach są takie same. Jeśli jednak marzyłeś o marzycielach swoimi rękami we śnie, jest to dobry pomysł.

W zależności od źródła, do którego się odnoszą, lub z innych szczegółów i wydarzeń we śnie, albo bądź bogaty, albo w najbliższej przyszłości zajdziesz w ciążę. Nie ma najmniejszej różnicy w zasadzie, nie. Nasi przodkowie, w ramach których powstały pierwsze interpretacje, wierzyli, że dzieci są zyskiem. Zysk w rodzinie.

Ale porozmawiajmy o tym, co marzymy o połowach z naszymi rękami. To naprawdę skomplikowane działanie w rzeczywistości. Dlatego, jeśli weźmiemy pod uwagę sen, jako podświadomie sygnały, sen oznacza pewne skomplikowane przedsięwzięcie. Najprawdopodobniej, aby osiągnąć sukces i zarobić, będziesz musiał podjąć wysiłek.

Wracając do szczegółów snu, należy zauważyć, że najważniejsze jest, w którym stawie trzeba marnować rękami we śnie. Jak pamiętasz, złapanie ryb w trudnych wodach jest idiomem. Ile ryb, które widzisz w stawie, jaka jest wielkość, ma znaczenie. Zauważ, czy masz satelity i asystentów, czy ktoś próbuje zabrać zdobycz.

W niektórych książkach marzeń można znaleźć osobne interpretacje różnych gatunków ryb. Drapieżna ryba we śnie niemal zawsze zwiastuje jakieś zagrożenie. Zwłaszcza, jeśli ma duże zęby i próbuje cię ugryźć. Żywotność z "męskimi" nazwami – okoń, leszczyna, sumy – oznacza narodziny chłopca.

Wędki, sieci, rąk – czy jest różnica?

Jeśli korzystasz z książek sennych, możesz zauważyć, że nie zawsze zależy Ci na tym, jak marnować we śnie. Czasami to naprawdę nie ma znaczenia. Ale jak ważny jest ten lub ten symbol we śnie, za każdym razem, gdy musisz ocenić siebie. Zwykle najważniejsze rzeczy to te, które są po raz pierwszy pamiętane po przebudzeniu.
Być może zacząłeś marnować dłońmi we śnie, ponieważ nie masz niezbędnego urządzenia? Możesz stracić wędkę i sieci lub przyjść bez nich do miejsca, gdzie inni już łowią ryby. Oznacza to dezorganizację Twoich działań.

Wielbiciele Freuda mogli zauważyć, że wędka jest symbolem fallicznym. Tak jest. W starożytnych dialektach słowiańskich słowo "ud" oznaczało część ciała i później używane jako jedno z imion penisa. Woda z kolei jest archetypem zasad kobiecych. Wiele legend mówi, że świat i wszystkie żyjące rzeczy rodziły się z wody.

Znalezienie lub złapanie ryb po schodzeniu na dół dla kobiety na pewno oznacza, jeśli nie ciąża, myśli o dzieci i ich kobiecy początek. Jeśli kobieta musi łowić się sama w swoim spaniu, może potrzebować więcej, aby zajść w ciążę.

Jaki jest wynik snu

Zwykle sen nie jest od razu przypomniany, ale od końca lub z ciekawszego wydarzenia w środku. Staraj się pamiętać, jakie rezultaty przyniósł twój rycerz nocny, a co uczucie pozostawiło sen. Łapanie ryb rękami lub czymś innym może nie być tak ważne jak pozostanie z połowu.

Wiele rzeczy może się zdarzyć: ryba zostanie zwolniona z powrotem, zostanie zepsuta, zostanie zabrana lub oddana sam, gotowana, lub ryba w śnie przekształca się w inny obiekt. Jak można się spodziewać, pozytywne wydarzenia i emocje snu oznaczają pozytywne wydarzenia w życiu.