117 Shares 1547 views

Szczegółowe informacje na temat jak umieścić blokadę w „Classmates”

Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak umieścić blokadę w „Classmates”. Aby rozpocząć, należy zauważyć, że jest to jeden z najbardziej popularnych sieci społecznych w Rosji. Zgodnie z administracją projektu, jego codziennie odwiedza ponad 10 milionów użytkowników. To nie jest wcale zadowolony z faktu, że osobiste obcy profilu może przeglądać komentarze i zdjęcia. Aby tego uniknąć, można umieścić blokadę na swojej stronie, lub uczynić go prywatnym za pomocą specjalnych ustawień.

Płatne okazja

Aby zrozumieć, w jaki sposób umieścić blokadę w „Classmates”, należy pamiętać, że wszystkie konta domyślne w sieci społecznościowej są otwarte. Niestety, Twój profil pozwala zamknąć specjalną usługę zapłacił tylko. Aby rozpocząć, należy wejść na stronę przedmiotem dyskusji społecznej sieci i wprowadzić odpowiednie okno logowania i hasło. Przypomnijmy, że w pierwszym z punktów powinien być podany adres e-mail użyty podczas rejestracji w projekcie. Po uwierzytelnienie się powiedzie, należy przejść do następnego etapu.

Zamknij profil

W dalszym ciągu odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób umieścić blokadę w „Classmates” i otwórz menu na głównym zdjęciu w lewym górnym rogu. Znajduje się przycisk o nazwie „Zamknij profil”. Dzięki niemu można zawiesić blokadę na stronie. Jak już wspomniano, jest to usługa płatna, i aktywować go w projekcie „kolegów”, sieć będzie prosić, aby zaktualizować swoje konto.

obliczanie

Najbardziej korzystne do wykonania tej operacji za pomocą karty kredytowej. W tym celu należy wprowadzić żądany numer w oknie, a następnie określ trzy cyfry znajdujące się na odwrocie blisko podpisania. Kilka minut od głównego konta będą pobierane tę kwotę, z kolei usługa jest aktywna. Ponadto, możliwość płacenia „zamknięty profil” w sieci „odnoklassniki” łatwo za pośrednictwem terminali płatniczych. Znajdziemy ikonę z logo projektu na ekranie urządzenia do tego celu. Kliknij na „Depozyt” w oknie wynikającej podać swój numer telefonu komórkowego, kod wkrótce iść do niego przyczynić. Gdy otrzymasz SMS z kodem, wprowadź go w zasobach sieci społecznych klikając na funkcję „Zamknij profil”, który znajduje się na stronie osobistej. Gdy środki zostaną odpisane z konta żądanej usługi będą wypłacane, oraz ograniczony dostęp do profilu.

Więc zorientowaliśmy się, jak umieścić blokadę w „Classmates” i że potrzebuje.