231 Shares 8264 views

Balneologiczna ośrodek Sergievskie Woda mineralna – unikalny kompleks medyczny

Centrum Spa Sergievskie Mineralne Wody to małe miasteczko położone na wzgórzu górskich, 120 km od centrum miasta Samara, blisko rzeki i Surgut tylko dwa kilometry od autostrady. Składa się z kompleksu budynków dla różnych celów. Obszar posiada obudowę dla dzieci, standardowy hotel z Suites-klasy, a także specjalistycznych budynków, uzdrowisk i kąpiele błotne.

Sanatorium Sergievskie Woda mineralna – unikalny kompleks, który nie ma sobie równych w całej Rosji. Jego oficjalne otwarcie odbyło się w 1833 roku, aw ciągu tego długiego okresu czasu Resort, odwiedzanym przez wielu turystów z różnych zakątków globu. Wiele osób było w stanie odzyskać utraconego zdrowia i leczenia chorób przewlekłych.

Nawet otaczająca przyroda, w opinii pracowników i gości, ma działanie terapeutyczne, łagodzi i dostosowuje się do korzystnego sposobu. Główną atrakcją centrum – siarkowy jezioro, woda jest niezwykły jasny turkus. Odżywiają jezioro to cztery siarkowodór sprężynę, która pokonać z dolomitu skał.

Układ zasilania na podstawie Sergievskie Mineralne Wody

menu pacjenta starannie zaprojektowany przez specjalistów od żywienia i jest różny. Ale to nie znaczy, że pacjenci są zadowoleni z chudego i jedzenie bez smaku, każdy urlopowicz jego smak może wybrać dla siebie pewną potrawy z menu Widok lub na żądanie.

Każdego dnia na stołach prezentowane świeże warzywa, owoce, kilka odmian, a także ryby, wędliny i drób. Dla osób z dietą jedzenie: odmian zbóż, gulaszu warzywnego, dania niskotłuszczowe pierwszy.

rozrywka

Na zielonej okolicy znajduje się basen. Goście mogą zrelaksować się w saunie i solarium. Wspaniałe wakacje w godzinach wieczornych jest złożonym Sergievskie Mineralne Wody. Sanatorium oferuje wziąć udział w ciekawych konkursach, tańczyć i bawić się i swobodnie w klubie disco. W auli co wieczór pokaz filmów. Dla miłośników książek biblioteka jest otwarta. W weekendy organizowane wycieczki autobusem w okolicznych miejsc i Holly Springs.

Tam na podstawie siłownię, salę do poprawy kultury fizycznej, korty sportowe, salę bilardową. W zimie, goście mogą jeździć na nartach, łyżwach i sankach. Cały teren jest położony specjalnych ścieżek przeznaczonych do chodzenia, pacjentów z zaburzeniami układu ruchu.

Jakie choroby są traktowane na podstawie Sergievskie Mineralne Wody

W centrum spa leczeniu urologicznych i ginekologicznych schorzeń i chorób układu moczowo-płciowego. Wraz z sukcesem zwalnia ludzi z chorobami krwi, przewlekłych zatruć. Tu przychodzą pacjentów cierpiących na choroby ośrodkowego układu nerwowego, krążenia krwi, skóry.

W leczeniu aktywnego używania siarczku-błota mułu, siarczan kwaśnego węglanu, siarkowodór, wapnia i magnezu w wodzie, które są uzyskiwane z jeziora „mleko”. Ze względu na wyjątkowy skład gojenie siarczek poprawia ogólną kondycję człowieka, normalny przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, narządów wewnętrznych i skóry, obniżenie ciśnienia krwi.

Przebieg leczenia obejmuje: dwutlenek węgla i suche gorące wanny, fizykoterapii, Bicze, fizykoterapii, aromaterapii, psychologicznych i Speleoterapia. W razie potrzeby, pacjent stosuje girudoterapija. W centrum Mineralne Wody Sergievskie wielu innych procedur: Pakiety błota, podwodne i klasyczne masaże, nawadniania dziąseł, twarzy i narządów kobiecych siarczkowej wodzie.