245 Shares 9029 views

228 Co to za liczba?

228 – jeden z najczęstszych logo na odzieży. Ta ikona miga na ulicy i w Internecie. I w większości przypadków u młodzieży. Wysokie uczniowie starają się gotować brutalnego wyglądu, pokaż koszule, czapki, kapelusze, pozowanie do foty na awatarze. Te trzy wartości są często słyszany z głośnika fonyaschih przejeżdżających samochodów. Ponadto, mogą one być wysłuchane, czy przypadkiem ich słuchać wierszyków, które odtwarzają fanów rap siedząc w przedpokoju.

Zainteresowany?

„No, no, dzisiaj była młodzież z wygrawerowanym 666 na koszulkach. Dziwne, z długimi włosami. Ale 228 – to coś nowego. Tak, a oni patrzą na niektóre niezdrowe. Ilość chorób, co? 228, co to w ogóle znaczy? „- o takie komentarze dać przechodniów w różnych badań dotyczących spraw młodzieży. I nic dziwnego. Do niedawna znaczenie tych tajemniczych postaci nie był znany nawet do tych, którzy są ponad dwudziestu. I to spowodowało wzrost zainteresowania liczby tajemniczej (wszystkie z wyjątkiem posiadaczy rodzica logo na ubraniach).

W wyniku tego, poprosiliśmy.

I zapytał zdumiony. Po prostu zadowolony zniknięcie subkultury emo, ponieważ został zastąpiony przez nowy! Nie mniej przerażające.

Pierwsza wzmianka

Wszystko prawdopodobnie kiedykolwiek zamówił tani taksówkę lub złapać jazdy kruszenie. Jeśli są realizowane cud, i to było radio, to na pewno odegrał chanson, klubnyak (zwykle 90 lat), albo monotonne gadanie jak „Spojrzałem w niebo w tym samochodzie. To jest wyższe niż ziemia, nad moją głową. Beautiful!”. Nawiasem mówiąc, jest to również muzyka. Przynajmniej tak wielu naszych dzieci myśleć. Tak wśród tej „twórczości” w całej takich rymów takie jak „papierosów – dwa dwa osiem”, „Dla tych proszków wylewką – strach dwa dwa osiem” i wiele innych rzeczy, gdy wzmianka o tej liczbie, i że znaczy.

„228-kultura”, podobnie jak to, czy nie, ma swoje początki z tekstów współczesnych artystów rapowych.

Co to jest?

Do tej pory istnieje wiele wartości dla liczby 228. Co to znaczy, jakie jest jego pochodzenie, aby rozważyć najbardziej znanych przykładów:

1) całkowita pośredniej między numerami 227 i 229.

2) 228 "228 zdarzenie", znany także jako "uboju 228". To zdarzenie miało miejsce na Tajwanie w 1947 roku.

3) 228 – ten artykuł kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej, ostrzegając, że czeka na tych, którzy będą zaangażowani w jego przechowywania, dystrybucji, sprzedaży i transportu narkotyków.

4) 228 – symbol tych, u pacjenta. To odnosi się do narkomanów, handlarzy narkotyków, ludzi w jakiś sposób związanych z tym brudnym biznesie.

Cóż, należy podkreślić wartość piątego, który ukazał się dzięki staraniom osób w wieku szkolnym:

5) subkultur młodzieżowych, jest używany w odniesieniu do ich liczby kodowej 228. Co to za liczba? Podziw dla klubach, stosowanie leków ciężkie / lekkie prace rap znanych osób uzależnionych. Ten znak jest powszechne u młodzieży w wieku od 11 do 17 lat.

Jeśli w pierwszym i piątym akapicie jest jasne, potem drugi, trzeci i czwarty należy rozważyć bardziej szczegółowo. Po drugie – dla ogólnego rozwoju. Inne – zakłócić syn ubrania z logo 228 i rzucać je w piekarniku.

Incydent na Tajwanie

Oznacza to, że liczba 228 osób na Tajwanie? W 1945 roku Tajwan dołączył z powrotem do Chin, bo wcześniej było około pięćdziesięciu lat w stanie japońskiego kolonii. Oczywiście, pod koniec II wojny światowej, Chiny skorzystał z okazji, w sprawie praw jednego z mocarstw zwycięskich kopię ich ziemię. Jednak populacja Tajwanu nie jest szczególnie zachwycona, bo wierzę, że rząd chiński jest pogrążone w biurokracji, korupcji, chciwości, i tak dalej. D.

Naturalnie, z tego sposobu myślenia kłopotów było nieuniknione. Wszystko gotowane na urazy w zwykły dzień, kiedy sprzedawczyni papierosów zmagały się z władzami. Incydent zamienił się w masakrę, w którym zginęło około trzydziestu tysięcy cywilów. Następnie przez szereg represji, aresztowań i egzekucji linków. Co oznaczają numery 228 w tym przypadku? Jest to data incydent – luty 28-ta (02,28).

Prawdopodobnie większość studentów zakładanie koszulki i czapki z daszkiem z napisem 228 wyrażona w ten sposób swoje kondolencje braterskich mieszkańców Tajwanu. I białka ich oczu stają się czerwone od czasu do czasu z chłopakami pod prysznic o tym emocji i łez.

Sproszkowany nos – Bój się dwa-dwa-osiem!

Zwróćmy się teraz do kodeksu karnego kraju. Co ma się stać 228? Rozważenia.

Artykuł 228 czyta nielegalnego charakteru składowania, transportu, marketingu i produkcji środków odurzających i substancji psychotropowych, a także przechowywania, transportu, zakładów dystrybucyjnych, które zawierają środki odurzające i substancje psychotropowe.

Tak więc, wszystkie te działania pociągają za sobą karę w wysokości czterdziestu tysięcy rubli, która ma być wypłacona w ciągu trzech miesięcy. Jest to również naruszenie art obarczona celów pracy korekcyjnej na okres około dwóch lat. Lub winny kierować do czasu trwania robót publicznych czterystu osiemdziesięciu godzin (naturalnie z wytchnienia). Ponadto, i pod warunkiem, takich jak kary „uslovka” lub „obozu” na trzy lata.

W większych rozmiarach winny napotyka się na podawane przez trzy lata. Plus grzywna w wysokości pół miliona rubli.

W przypadku szczególnie dużych ilościach zdaniu będzie od dziesięciu do piętnastu lat. A kara jest już półtora miliona rubli i powyżej.

Jeżeli sprawca zgłosił się, przeszedł wszystkie są jego narkotycznych lub psychotropowych substancji lub poinformowane o miejscach, gdzie są one przechowywane, a także osoby, które są takie substancje, to uważa się za niewinnego, nie rozpocznie postępowania karnego.

Ale jeśli to nawrócenie pochodzi od dealera narkotyków, powiernika, nośnik podczas dochodzenia, zajęcie jego substancji psychotropowych lub środków odurzających, nie zwalnia go od odpowiedzialności karnej.

Duże i bardzo duże rozmiary substancji odurzających lub psychotropowych są ustalane wyłącznie przez rząd rosyjski.

W przypadku opóźnionego analogi substancji odurzających lub psychotropowych, jest to równoważnik wymienionej, przechowywania.

Ci, którzy są „w temacie”

To już należy do wyżej wymienionych opiekunów, dystrybutorów i sprzedawców narkotyków. nie jest to rzadki przypadek, gdy na swoich stronach na portalach społecznościowych można spotkać kod 228. Co to jest? W tych kręgach jest to symbol. Teraz osoby te swobodnie handlować na ulicach można spotkać bardzo rzadko, dla których wiele dzięki nacjonalistów, sportowców i tylko fani zdrowego stylu życia. To oni w swoim czasie „uderzył na wieczku i” działaczy tej kultury.

Jednak codziennie istnieją przedsiębiorców działających incognito. Złapać ich jest bardzo trudne, ponieważ prowadzone przez gorzkie doświadczenia kolegami rannych oni obserwować różne środki tajemnicy.

Istotą pracy jest oferowanie towarów za pośrednictwem Internetu, odbieranie funduszy na jego e-portfel i pozostawiając sprzedane (zakładki) w określonym miejscu. Gdy przedsiębiorca opuszcza go, jak mówi, jest to miejsce do kupującego.

Ci, którzy są „w szkole”

Generalnie, jeśli okaże się, dziecko to symbolizm (zwłaszcza jeśli sami nieświadomie kupić za nim niczego z tej symboliki), to nie ma powodu, aby alarm.

oznacza 228 na pokrywie dziecku, że? Najprawdopodobniej jest to tylko imitacja większością a nie więcej. Jednak prędzej czy później mogło przekształcić się w prawdziwy i „podziw” tego bożka. Nadszedł czas, aby prowadzić rozmowę o tym, co jest dobre a co jest złe. Najważniejsze – dyskretnie.

Mówiąc o „dote '

Wydaje się, że nie jest tematem. A w rzeczywistości to ona dostać ich sieci znacznie więcej studentów niż „przyprawa” lub „koksu” (mamy na uwadze, narkotyki).

228 w rzeczywistości ma zupełnie inny charakter niż to, co te liczby oznaczają w grze komputerowej. Tutaj mówimy o zjawisku „nagibatorov 228”, co znaczy „DotA” system włamania nieodłącznym niezbyt fair w stosunku do graczy.

Chociaż, jeśli spojrzeć z drugiej strony, że dziecko jest bardziej przydatny do spędzenia czasu na ulicy niż przekształcić warzywo, siedzący z tyłu monitora, to nie będzie zbędny wyrzucić jednostkę systemową w oknie. Cóż, albo rozbroić cały klip do niego z pistoletu traumatyczne. Wybierz, co jest lepsze dla Ciebie.

pozostawiając problem

Na szczęście moda przychodzi i wtedy zmienia. Ci, którzy wczoraj na sobie obcisłe dżinsy i farbowane włosy, teraz pchnięcie żelaza w bujanym fotelu. Ma to zapewnić, że jeśli dziecko jest narażone na tylko przylega do przepływu masy, to jest jeszcze jedna dobra wiadomość – Dziś w modzie sportu i zdrowego stylu życia.

Jeśli on nie zauważył, że nadszedł czas, aby je uporządkować (w sensie dosłownym – obsesja jest tylko nadmiar) niniejszego podpowiedź.