854 Shares 7316 views

Jak wybrać kwiaty ślubne poprawnie?

Bez kwiatów nie można zrobić żadnego istotnego zdarzenia w życiu człowieka. Jasny i radosny dzień ślubu, odgrywają szczególną rolę. W dniu ślubu, kwiaty wykorzystywane do dekoracji, bukiety panny młodej i druhny, produkcji boutonniere młodego. Goście przedstawiony bukiety podczas pozdrowienia w urzędzie stanu cywilnego.

Bukiety ślubne dla panny młodej, aby być wybrany w zależności od koloru i stylu ubierania, wiek panny młodej i jej preferencje.

Rodzaje kwiatów dla panny młodej.

Okrągłe. Klasyczny bukiet róż umieszczonych w bazie tworzywa sztucznego, wewnątrz której jest umieszczona gąbka wilgotnej.

Kosz. The Wicker basket umieścić kompozycję różnych kolorach.

Berło. Dla niego wykorzystywane kwiaty o długich łodygach. Pączki są połączone ze sobą, aby utworzyć kulisty, i tym łodygi są ściśle połączone ze sobą.

Wodospad. Dla niego, aby wybrać kolory z elastycznym długie łodygi, które czasami kaskadowo w dół do ziemi.

Upuścić. Wygięty pręt w postaci kropli tkane kwiatów. Większe pąki tkać od góry do dołu, są zastąpione przez mniejsze.

Długi bukiet. Kilka kwiaty na długich szypułkach zapiąć piękny łuk.

Sprzęgło. Kwiat splot sprzęgło, które panna młoda nosi na ręku.

Mieszany bukiet. Pierwsze kwiaty zostało oddzielone do indywidualnych boiska, a następnie te płatki są składane jeden główny kwiat i mocowana za pomocą kleju.

Oprócz nich, bukiet panny młodej dekoracja może być w formie parasola, torebka lub wrzeciona.

Wybierając bukiet na wesele, należy zwrócić uwagę na znaczeniu kolorów i ich zgodności ze sobą.

Czerwone kwiaty ślubne symbolizować miłość i namiętność. Jeśli chcesz, aby tylko bukiet czerwonych kwiatów przynieść im lepiej w kształcie serca i uzupełniają zielone gałęzie. Na bukiet ślubny nie powinien używać czerwonych goździków, czerwone róże, ale będzie doskonałym rozwiązaniem.

Białe kwiaty. Najczęściej są one znaleźć w bukiet ślubny. Symbolizuje czystość, niewinność i panny młodej. Białe róże i lilie najwłaściwsze bukiet kwiatów dla panny młodej. A małe pąki lilii są dobre dla dodatkowej dekoracji ślubnych bukiet.

Pomarańczowe kwiaty ślubne wyglądają dobrze tylko w przypadku, gdy są komplementarne bukiet. Zbyt dużo kwiatów pomarańczy może przekształcić kompozycji w jasnym miejscu, co jest mało prawdopodobne, aby być w zgodzie z sukni panny młodej.

Żółte kwiaty. Skompilować bukiety lepsze wykorzystanie żółtych kwiatów w bladych i pastelowych odcieniach. Jako jasno żółty kolor jest symbolem zdrady.

Fioletowe kwiaty. Zazwyczaj są one ozdobione bukiet ślubny z bardziej dojrzałym wieku. W niewielkiej liczbie doskonale podkreślają tkliwość jasny róż.

Bukiet panny młodej Według tradycji jest dać młodej. Bukiet na weselu nie powinno być trudne, ponieważ panna młoda będzie trzymać go w rękach całej ceremonii. Oprócz przygotowania bukiet ślubny powinien unikać silnych pachnące kwiaty.

Szczególną uwagę należy zwrócić na kolorów użytych do dekoracji panny młodej włosy. W tym celu odpowiednie zarówno kwiaty sztuczne i prawdziwe. Najważniejsze jest to, że nie są one zbyt duże, a mecz styl bukiet ślubny. Najczęściej, kwiaty ślubne wplecione grzebienia, który jest przymocowany do tylnej części głowy lub u podstawy zasłoną. Czasem biżuteria panny młodej wykorzystuje wieniec kwiatów.

Bukiet dla świadka, musi pasować do stylu bukiet panny młodej. Ale aby im to samo, to jest niepożądane. Lepiej jest używać różnych kolorów.

Butonierka dla pana młodego lub świadka, co do zasady, to jest w postaci małego kwiatka, białym lub różowym. Boutonniere oczyszczenie i świadek musi być inna.

Głównymi kwiaty na wesele – jest, oczywiście, róże. Jednakże, lilie, storczyki, żonkile, tulipany, fiołki i piwonie są również godne zająć honorowe miejsce w kompozycjach kwiatowych.