507 Shares 9212 views

Nazywamy rzeczy związane z Hiszpanii

W Internecie rozłożyć grę o nazwie „94%”. Zgodnie z jej warunkami, konieczne jest, aby znaleźć słowa, które dają wyobrażenie o pewnych zdarzeń lub zjawisk. Znając odpowiedź na ewentualne przypisanie: „Rzeczy, które są skojarzone z Hiszpanii.” Lista jest na podstawie rzeczywistej percepcji kraju przez cudzoziemców. Southern States European nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym – prestiżową wypoczynkowego, w którym chcesz wracać do odświeżenia wrażeń. Ale najbardziej uderzające jest niewątpliwie byków.

Corrida de Toros

Sprawy związane z Hiszpanii – to przede wszystkim obywatelem hiszpańskim spektakl, który sami mieszkańcy po prostu nazywa Toros (byki «"). Istniejąca od epoki brązu, kiedy Półwysep Iberyjski Bull przyznał zwierzęta święte, a jego zabójstwo był charakter rytualny, walki byków ma kilka rodzajów. Ta stopa i koń wyścigowy torero z młodych i dorosłych byków, a bieg byków – byki prowadzony ulicami miasta. Po przyszłego hokeista Valery Kharlamov doświadczył w dzieciństwie strachu podczas konfrontacji z byka, staje się mimowolnym uczestnikiem Bieg byków. Test hartowane jego charakter ( „Legend №17»).

W grze „94%” to słowo może przynieść 32% jako jednej trzeciej respondentów zjawisko zwane corrida, co daje wyobrażenie o Hiszpanii.

Top 5 innych rzeczy

Jeśli trzeba było uporządkować sprawy związane z Hiszpanią, to okazały się następującą listę pięciu najbardziej popularne:

  • Piłka nożna. Kto nie wie, Madryt „Real” lub „Barcelona”? Reprezentacji Hiszpanii – mistrz świata w 2010 roku, a Professional League Primera Division – jeden z najsilniejszych na świecie. Z tej odpowiedzi w grze mógł zdobyć 14%.
  • Morze. Daje głównej plaży sezon napływ turystów do słonecznego kraju, gdzie 1,660 km wybrzeża Regionu Morza Śródziemnego (13%).
  • Barcelona. Stolica Katalonii, każdy wie, ponieważ jest tutaj oparta FC „Barcelona” – legenda hiszpańskiego futbolu (10%).
  • Flamenco. Ta muzyka ludowa, taniec i zapalające, której początki sięgają do kultury mauretańskiej. Na styl pod wpływem muzyki cygańskiej dziedzinie (10%).
  • Madryt. State Capital jest wybitnym ośrodkiem kulturalnym, na terytorium którego ogromna liczba obiektów, w tym Muzeum Prado, zawarte w top 10 największych muzeów na świecie (8%).

Jakie inne rzeczy związane z Hiszpanią, można zadzwonić?

dodatkowa lista

Ten południowy kraj w Europie – na obszarach lidera, dano do winnic. Świat docenione hiszpańskiego wina, paella ryżu, które można zjeść w europejskich food. A przecież Hiszpania – monarchia, ośrodki narciarskie, miejsce narodzin Pabla Picassa i niezapomnianych Wyspach Kanaryjskich. Sprawy związane z Hiszpanii – jest wizytówką kraju, co czyni go rozpoznawalnym.