84 Shares 6347 views

Przeciwskurczowe lek „Tizalud”: instrukcje użytkowania

Lek „Tizalud” instrukcje użycia odnosi się do grupy leków, które są przeciwskurczowe agoniści alfa-2-adrenergicznych receptorów. Substancja czynna zawarta w kompozycji według narzędzia, pozytywny wpływ na mięśnie szkieletowe, zmniejszając ich zwiększonego napięcia i skurczu usuwania zwiększa wytrzymałość i zmniejsza odporność na dobrowolne skurcze mięśni w tak zwanym ruchu pasywnej. Ponadto antyspastyczne lek „Tizalud” (instrukcja obsługi potwierdza tę informację) zmniejsza spastyczność i kloniczne drgawki. Proces ten znacząco zwiększa ilość aktywnych ruchów. Zatem wszelkie szkodliwe skutki przeniesienia wzbudzenia w synapsach w medycynie nie ma typ nerwowo.

Produkowane przeciwdrgawkowy „Tizalud” w postaci tabletek, zawierających jako główny składnik w jego skład dwa lub cztery miligramach tizanidyna. Elementy dodatkowe obejmują stearynian magnezu, laktopress, karboksymetyloskrobi sodowej i celulozy mikrokrystalicznej.

Weź pigułkę „Tizalud” Instrukcja zaleca, aby wyeliminować bolesne skurcze mięśni związanych ze statycznymi i funkcjonalnych zaburzeń kręgosłupa. Na przykład, dość często jest przypisany czynnik spastyczności u pacjentów cierpiących na syndrom lędźwiowym lub szyjnym. Po operacji (w tym po choroby zwyrodnieniowej stawu biodrowego i operację usunięcia przepukliny międzykręgowy płyty) są również zachęcani do zażyciem pigułki „Tizalud”. Przewodnik radzi używać ich spastyczność mięśni szkieletowych oraz w przypadku chorób neurologicznych. Na przykład, taki stan jest często u osób z przewlekłą mielopatią lub stwardnienia rozsianego.

Ponadto, spastyczność mięśni szkieletowych często występuje w chorobach zwyrodnieniowych rdzenia kręgowego, konsekwencje zerwania układu krążenia mózgowego i porażeniem mózgowym u młodych pacjentów.

Przepisać leki przeciwdrgawkowe „instrukcje Tizalud” do stosowania jest surowo zakazane dla osób z wysokim indywidualnej wrażliwości na tyzanidyny lub innych elementów pomocniczych zawartych w jego składzie. Ponadto, nie należy przyjmować pigułki uwzględnić przy wyrażona naruszeń wątroby, ciężkim niedoborem laktazy lub dziedziczną nietolerancją laktozy. Ponadto, nie należy podawać jednocześnie z lekiem, cyprofloksacyna, fluwoksamina lub innymi inhibitorami izoenzymów. Ze szczególną ostrożnością należy stosować antyspastyczne agent „Tizalud” ludzi z diagnozą „niedociśnienia” lub „niewydolności nerek”. W przypadku bradykardii i podczas przyjmowania doustnych środków antykoncepcyjnych podobnie nie zaleca się używać tego leku.