537 Shares 7684 views

Unikalnych użytkowników portalu „VKontakte” – to … Jak szukać unikalnych użytkowników „VKontakte”

Więcej niż inni ludzie, jesteśmy zainteresowani … osobiście. Rzeczywiście, przedstawiciele rasy ludzkiej są tak rozmieszczone, że przez większość czasu mają tendencję do myślenia o sobie io wrażenie robią na innych. Dzisiaj, ze wzrostem popularności sieci społecznych, możemy cieszyć się dużą wagę do swojego życia, aby umieścić coś na ekranie, oferuje coś lub skarżą się, aby uzyskać wsparcie. I, oczywiście, chcemy wiedzieć, czy ktoś nas obserwuje się w przestrzeni wirtualnej, jest zainteresowany tym, czy nasze życie. Aby to zrobić, istnieją strony osobiste portalu „VKontakte” lub inne środki, które mogą pochodzić z naszymi przyjaciółmi lub innymi użytkownikami. W razie potrzeby, możemy zobaczyć, ile razy w ciągu dnia nasza strona przeglądane i czy jej unikalnych użytkowników. „VKontakte” jest możliwe dzięki naprawiać „Statystyka”. Czytaj więcej na ten temat oraz możliwości, jakie oferuje, patrz poniżej. Ale najpierw niech nam oznaczać, że takie poglądy, i jaka jest różnica między nimi i unikalnych użytkowników.

Unikalnych użytkowników i odsłon: co to jest i jaka jest różnica

Zrozumieć, co poglądy nie mają większego wysiłku. Jest to ilość razy, że inni ludzie patrzyli na swojej stronie. Nie ma znaczenia, czy była to jedna i ta sama osoba. Albo było niewielu. Każda nowa wizyta – plus jeden do liczby wyświetleń.

Kolejna rzecz – unikalnych użytkowników. Użytkownicy portalu „VKontakte” jest to, że przez pewien okres czasu (w tym przypadku na dobę) po raz pierwszy odwiedził swoją stronę. To wyróżnia ten komputer na bazie IP, z którego zostały podpisane, a także wyjątkowość swojego konta z pewną parę login / hasło. Tu warto zastanowić się, co następuje: jeśli ten sam człowiek przyszedł do strony dwa razy z różnymi urządzeniami lub z jednym, ale pod różnymi kontami, będzie odnotowany przez system jako dwa unikalnych użytkowników. Z tego powodu mogą wystąpić rozbieżności z danymi realnych i rzeczywistych.

Zatem unikalnych użytkowników i odsłon „VKontakte” – nie jest to samo. Mogą się one różnić. Liczba wyświetleń jest zawsze większa lub równa liczbie unikalnych użytkowników w statystykach, ale nigdy odwrotnie.

Statystyki portalu „VKontakte”: jak zdobyć

Zobaczmy, jak możemy wziąć te statystyki, aby je analizować. W celu uczynienia go pojawiają się na stronie, trzeba wykonać warunek – trzeba mieć przynajmniej 100 zwolenników. W przeciwnym razie usługa nie będzie dostępna. Kiedy określona liczba statystyk sygnatariuszy automatycznie pojawi się w lewej kolumnie strony (w tym samym miejscu, gdzie nagrania audio i wideo, fotografie, itd.). W grupie, jeśli jesteś jego administratorem, jest on dostępny od razu po jego utworzeniu.

Co mówi usługę „statystyki”?

Więc, co dane w celu dostarczania statystyk stronę „VKontakte”:

  • unikalnych użytkowników i odsłon (Popularność);
  • pokrycia widowni;
  • aktywność odwiedzających.

W każdej sekcji są grafiki, które wyraźnie świadczą o kiedy i ile razy swoją stronę z innych kont. Geograficzne i demograficzne wykresy, można śledzić co krajach i miastach odwiedzających jakie są wiek i płeć. Jednocześnie unikalnych użytkowników „VKontakte” – jest niższa wykres, i widoki – góry (zawsze jest więcej, co najmniej – jak dużo). Jeśli wizyty nie są zbyt wiele, można próbować określić (za pomocą tych danych), dokładnie kto z Twoich znajomych spojrzał na swojej stronie. Jeśli Twoja popularność jest wysoka, to byłoby trudne, prawie niemożliwe.

Docieranie do odbiorców

W „Zakres” można uzyskać informacje o odbiorcach. Tutaj możesz zobaczyć wszystkich użytkowników, którzy przeszukali mur na swojej stronie, a także zainteresowany wiadomościami. Te mogą być otrzymywane jako dziennie (w określonych dniach) oraz dla całego miesiąca.

Aktywni goście

„Aktywne” powie Ci, w jaki sposób odwiedzający stronę aktywne. To jest określana na podstawie nagrań i adnotacjami zdjęciami umieszczonymi jak i REPOST wykonane. Można również zobaczyć, kto ukrywał się od kanału informacyjnego. Dla niektórych jest to okazja do refleksji, o ile stanowią one treść i zdjęcia są interesujące dla innych ludzi.

Czy to możliwe, aby dowiedzieć się dokładnie, którzy odwiedzili tę stronę?

Wielu użytkowników brakuje informacji, które dostarcza danych statystycznych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ tajemnica jest najważniejsze – konkretne nazwiska gości. Jak zobaczyć odwiedzających „VKontakte”, uzyskać więcej informacji na temat swojej tożsamości? Prosta odpowiedź brzmi „nie”. Niestety (a może na szczęście) dokładnie wiedzieć, co użytkownicy spojrzał na swojej stronie „VKontakte” nie, i nigdy nie było to możliwe.

Ktoś teraz nie zgadza się, w rzeczywistości istnieje kilka aplikacji, które pozwalają gościom złapać, na przykład, „Moi fani i goście” innego. Najczęściej tego typu aplikacji jest następująca: zbierać statystyki dotyczące różnych działań, które sprawiają, że goście na stronie użytkownika. To może być husky i komentarze, odśwież i inni. Następnie, użytkownicy, którzy zainstalowali aplikację, daje informację o swoich fanów i turystów, na podstawie takiej statystyki. Większość aplikacji ostrzegają o tym, ale niewiele osób przeczytać wszystkie szczegóły. Zgadzam się prześledzić powyższe kroki i można mieć.

Wnioski o śledzeniu użytkownik może być niebezpieczne

Ponadto, podawanie miejscu ostrzega użytkowników, aby wystrzegać się różnych aplikacji i programów, które oferują wątpliwą usługę przy „chwytaniu” gości. To może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji, na przykład takie programy często kradzieży haseł z kont użytkowników i rozpoczyna wysyłanie spamu do swoich stron, blokując dostęp do niego, i tak dalej. N.

Większość aplikacji, które obiecują, aby odsłonić wszystkie karty i pokazać odwiedzającym z ich nazwami / linki do profilu stworzonego przez wzgląd na zarabianie pieniędzy. Naiwnych użytkowników zainstalować je, dając dostęp do danych osobowych, a potem drugi, a także wysyłać wiadomości SMS lub zarejestrować swoje numery telefonów na podejrzanych stronach, a ostatecznie z niczym – i bez pieniędzy i bez informacji o odwiedzających.

Pułapki dla ciekawskich

Jest to kolejny serwis, który cieszył się dużym zainteresowaniem ze ciekawi ludzie szukają sposobów, w jaki sposób, aby zobaczyć odwiedzających strony „VKontakte”. To była pułapka dla turystów przybywających do strony i szukają czegoś ciekawego. Pułapka wspólne ogniwo było podobno na osobistego pamiętnika użytkownika. Odwiedzających pochodzących przez to, że wpadł w pułapkę – w zastosowaniu do śledzenia użytkowników. Znamiennym przykładem takiej usługi można nazwać aplikację „Tracker”, który został wydany aż w dwóch częściach. Jednak podawanie miejscu „VKontakte” stale blokuje go, więc skorzystać z usług jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces.

Statystyka i nic innego

W związku z tym pytanie, jak spojrzeć na unikalnych użytkowników „VKontakte” i zobaczyć, ile razy dziennie strona oglądany jest jedynym rozwiązaniem. Wykorzystywać dane uzyskane ze statystyk. Inni nie sposób. Wszystko, co musisz zrobić – aby zdobyć 100 lub więcej abonentów, a usługa pojawi się automatycznie. Jak uzyskać więcej informacji, to jest niemożliwe do uzyskania. I jest to konieczne? Po wszystkich unikalnych użytkowników „VKontakte” – to często po prostu przypadkowe osoby, które były na stronie pierwszy i ostatni raz. Niech to będzie dla ciebie trochę tajemnicy.