119 Shares 8541 views

Jak zrywać brwi?

Moda na kształt brwi zmienia się niemal częściej niż moda na fryzury i fryzury. Był czas, gdy odpowiednie struny były czoło, a potem przyszedł grube i naturalne zmiany w modzie. Przy wyborze formy muszą być określane na podstawie własnych wyobrażeń o pięknie. Jednak niezmienna reguła, że niezależnie od mody, brwi powinny być zadbana, nie mogą być naruszone. Jak zrywać brwi tak, że stają się one idealnym? To dowiesz się z artykułu.

Najlepiej jest trzymać się naturalne i pochodzą z naturalnego kształtu brwi. Jeśli są z natury zbyt szeroka, nie starają się przekształcić je w ciągi. Unikalne brwi rysunek został założony od momentu urodzenia, więc lepiej jest tylko nieznacznie poprawić, nie starając się zmienić radykalnie.

Jak zrywać brwi słusznie, że były piękne, a sama procedura jest dostarczana jak najmniej przykrych emocji? Najprostszym sposobem na zewnątrz – zabieg salon. Samemu zrobić to trochę trudniejsze, ale bardzo realne.

Jeśli nie wiem dokładnie jak zrywać brwi i trzeba zrobić, najpierw uzbroić się we wszystkie niezbędne procedury: lustro, pincety i dezynfekującym. A następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.

Przed rozpoczęciem korekty jest dobry, aby umyć ręce, należy zdezynfekować pęsety dowolny alkohol oparte. Lustro musi być taka, że nie zajmują ręce i może być na stole. Pożądane jest, aby to było świetne – więc widać obu oczu i korekta będzie symetryczna.

Podczas Oświetlenie powinno być tak jasne procedury. Ideal – światło dzienne. Więc widać każdy włos.

Kiedy chwytając kleszcze poszczególne włosy, zrób to jak blisko korzenia. Wyrywanie włosków ostrych ruchów. Więcej niż jeden nie jest ekscytujące.

Jak bezbolesne wyrywanie brwi? Jeśli nie nosić bólu przed zabiegiem można zastosować prosty środek przeciwbólowy w postaci gorącego kompresu (lub odwrotnie, aby lód). Dyskomfort w zasadzie tępe.

Aby ustalić, idealny kształt brwi, który będzie pasował swoje rysy twarzy, jest to niezbędne do korzystania z trzech głównych linii. Po pierwsze – tradycyjnie wykonywane z nosa skrzydeł wewnętrznych kącikach oczu. Punkt przecięcia tej linii z brwią będzie początkiem.

Drugi poziom pokazuje brwi zginanie. To musi być psychicznie wyciągnąć ze skrzydła nosa poprzez tęczówki ucznia. Prawo i na lewo od punktu można bezpiecznie usunąć włosy. Trzecia linia jest rysowana w kierunku od skrzydła nosa do zewnętrznego kącika oka. Umieść skrzyżowanie z brwi – jej zakończenie. Usunąć nadmiar włosy, a jeśli są, wręcz przeciwnie, to nie wystarczy, Doris linia ołówek lub pożądany odcień cieni.

Nie należy polegać na intuicji podczas przenoszenia linie do korekty, ponieważ nieregularny kształt brwi może nagrodzić efekt spuchnięte oko zużywają się (zbyt cienkie brwi), cięższe powieki (linia trójkąt) lub dokonać wulgarne osoba (zadarty brwi łuk), i zrobić wszystko, co jest napisane w zasada tworzenia linii.

Nadszedł czas, aby dowiedzieć się , jak tweeze brwi wątek. Procedura tego typu nazywa się korekcji Treding (gwintowanie – sznurka). W tym przypadku otrzymuje pincety nici. Taki sposób doszła do nas ze Wschodu. Procedura jest dość skomplikowana. Dla niego będzie musiał zwykłej nici bawełniane i tonik do skóry, który jest wymagany dla zwężenie utworzone podczas skubania daleko.

Przędza zrywać kilka włosów. Pierwsze zacheshite brwi do góry. Weźmy ciąg długości 60 centymetrów, powiązanie jej końców. Przymocować wątek do przesuniętego czterema palcami obu rąk nitkę tak, że wolna pozostawiając tylko kciuki. Następnie należy zacisnąć nitkę tak, że środkowa okazało 10 zakrętów. Teraz podjąć wątek kciukiem a palcem wskazującym obu rąk i przesunąć skręcone fabułę do brwi. Zawężenie palcach jednej ręki i wydłużyć palce drugiej. Przędza utworzona pomiędzy wiruje drobne braki, które można chwycić i wyciągnąć włosy razem z korzeniami.

Bardzo ostrożnie należy usunąć włosy z dolnej krawędzi brwi. Dlatego lepiej jest wyciągnąć do minimum, ponieważ możliwe jest, aby radykalnie zmienić ekspresję własnej twarzy.

Po zabiegu przetrzyj brwi alkoholu, kojący balsam lub zastosować krem odszkodowania. Teraz, gdy wiesz, jak zrywać brwi wszystkich zasad.

Jeżeli korekta że brwi są zbyt cienkie, podciąć brak ołówka kosmetycznych. Na ciemne (czarne brwi), należy czarny ołówek, dla zapalniczki – kolor. Zastosuj bez uderzeń ciśnienia i poszczególnych uderzeń. Po zabiegu Korekcja brwi powinny wyglądać naturalnie.