263 Shares 4898 views

Jak zrobić samolot z plastikowej butelki z rękami

Kochający rodzice nigdy nie odmówi zrobić zabawkę z synem. Nawet jeśli pieniądze są na tyle regularne wycieczki do sklepu z zabawkami, ten sam samolot z plastikowej butelki z rękami docenią dziecko więcej niż kupił. Ponadto, te rzemiosła są dobrze tempie szkolenia dla dzieci. A także tworzy między rodzicami a potomstwem silniejszych więzi, wzmacnianie wzajemnego zrozumienia i zaufania. I jak zrobić samolot jest bardzo prosta z plastikowej butelki z rękami, aby angażować się w proces tworzenia może być nawet najmniejsze dziecko. Naturalnie, kontrolując jego obsługę ostrymi przedmiotami i pomoc w razie trudności.

Hack samolot z rękami z plastikowej butelce: kadłub

Podstawą całej konstrukcji będzie butelka litrze i pół. Lepiej wziąć pojemnik z działalności cieczy, na przykład, z szamponem. Po pierwsze, z tworzywa sztucznego ma bardziej gęste i nie marszczyć. Po drugie, jest nieprzezroczysta, co dałoby płaszczyznę więcej niż przekonujące. Po trzecie, z tworzyw sztucznych na zewnątrz produktów niezdatna do picia lepiej leżeć jak farb i klejów.

Przygotowanie kadłub łamie boki szczelin pod skrzydłami, w najgrubszym – pod ogonem. Jeśli chcesz, aby samolot z plastikowej butelki z rękami bardziej żywe i przekonujące, można malować ciała farbami akrylowymi (oni lepiej trzymać na plastiku), wklejone folię lub owinąć pasków kolorowego taśmą klejącą / taśmą izolacyjną. W razie potrzeby, można to zrobić na górze otwór, który znajdować się będzie wtedy pilot – małe lalki lub zabawki zwierzęcia.

skrzydełka

Przeprowadzanie samolot samolot może zrobić na dwa sposoby. Po pierwsze, wyciąć je od innych butelek. Aby to zrobić, należy wybrać pojemność owalu – wtedy skrzydła nie będzie zginać w górę lub w dół. Po drugie, można zrobić je z tektury i ta opcja wydaje się bardziej odpowiednie: do pracy z tym materiałem łatwiejsze, a jego obraz nie jest dokładnie przynieść smutek dziecko. Skrzydełka mogą być oddzielone i wprowadzone do szczeliny w czasie. Ale wtedy istnieje ryzyko utraty regularne, więc lepiej jest posmarować je na wlocie uszczelniacza. I można zrobić jednej płaszczyźnie, a potem nie martwić posiadają blokadę.

Kil śmigła i ogon

Aby mieć pewność, że śmigło musi najpierw wykonać szkic. Z korek butelki jest odkręcana, a szyjka jest ukształtowany na papierze. Zarys plug – błąd, ponieważ musi naprawić śmigło w samolocie, czyli dziura powinna być mniejsza. Następnie rysowane zaokrąglone, ścięte ostrze trzy części. Przeciąć śrubę kładzie się na szyjce butelki i prasowanego korka.

Dla kilu podjąć jednostronną tektury i przyklejony dwa arkusze, jak powinno być pomalowane na wszystkich stronach. Zęby są zwykle wykonane z trzech części: jeden pionowy oraz dwa poziome. Rozmiary wszystkich elementów powinna być co najmniej trzy razy mniej niż rozpiętość skrzydeł. kil gotowy jest wstawiany w miejscu przeznaczenia, a samolot z plastikowej butelki z rąk można uznać za gotowy. Dziecko, jeśli jest entuzjastyczny, można malować automatów jego szczegóły lub rysować gwiazdy na skrzydłach i płetwy ogonowej.

Dodatkowe szczegóły

Leniwe dorosłych nie może dać jeszcze większe rzemiosła wiarygodność i zwiększenia jego funkcjonalności w grze. Trzeba tylko sprawdzić dostępne maszyn: na pewno jest co najmniej jeden, który jest uszkodzony lub stracił zainteresowanie dziecka. Ponieważ jest to konieczne, aby usunąć parę kół z wałem. W dolnej igły kadłuba żarowej przebity otwór i w którym znajduje się oś. Pozostanie umieścić na kierownicy – a dziecko będzie w stanie płaszczyźnie z plastikowej butelki z rąk toczyć na podłodze.