563 Shares 7634 views

Alisa Krylova: modelka, znana i Ambasador Dobrej Woli

Zdjęcie Alisa Krylova, dziś umieszczone w każdym innym czasopiśmie błyszczącym. Jej osoba zainteresowana prowadzące nośnik w naszym kraju. Wentylatory Army blond piękności codziennie wzrasta. Nie wiem, kto to Alisa Krylova i co ona jest znana? Zalecamy zapoznanie się z treścią tego artykułu. Tutaj zebrane najbardziej interesujące i wiarygodne informacje.

życiorys

Alisa Krylova urodził się 21 czerwca 1982 w małej miejscowości Mirny (Republika Sacha, Jakucja). Jej rodzice – zwykli ludzie. Zawsze są zepsute córkę, kupił jej najlepsze zabawki i modne ubrania. Okazuje się, że Alice od dzieciństwa miał zamiłowanie do pięknych ubrań. Ona przebrałem kilka razy dziennie i kochał, aby zobaczyć się w lustrze. Teraz Alicja ma dwie siostry i dwóch braci.

W naszej bohaterki nauczyła się wyłącznie na „pięć” szkoły. Rodzice nie mają wątpliwości, że ich rozsądne i celowe córka otrzyma złoty medal. To jest dokładnie to, co się stało. W Moskwie, Alisa Krylova miał 16 lat. W stolicy, była w stanie wejść Uniwersytecie Przyjaźni Ludowej w Wydziale Ekonomicznym. 5 lat później otrzymał z rąk dyplomem ukończenia studiów. Wkrótce ona myśli o drugim szkolnictwa wyższego. Jej wybór padł na stołecznej Institute of Service.

Alisa Krylova – "Pani Świata 2011"

Natura obdarzona nasza bohaterka zewnętrzną i wewnętrzną piękno urok. Te cechy pomogły Alice wygrać kilka konkursów piękności. Ale jej droga do sukcesu jest bardzo różni się od sposobu, w jaki wiele przejść Centerfolds. W przeciwieństwie do tego, że nie wyczerpuje się ze ścisłą dietę, nie szukał pomocy u najlepszych chirurgów i nie wypełnić ich portfela efektowne zdjęcia. Wsiadła do modelingu przez przypadek.

Najstarsza córka Alicja bierze udział w pokazach mody dla dzieci. Mama jest zawsze tam dla nich i wspierania ich krovinochku. Na jednym z tych koncertów Alice podeszła agencji modelek zarządzania i zaprosił ją spróbować swoich sił w konkursie beauties matek.

Nie miała pojęcia, że mógł wygrać konkurs, „Pani”, Moskwa 2010. Ale to była jej zwycięzcą. Powstały stan Alice zobowiązany wykonać w konkursie All-rosyjskiej „Pani Rosji”. Jest również wygrał, po podbił jury oszałamiające dane i doskonałą wydajność hiszpańskiego tańca.

Kolejnym etapem był udział w międzynarodowym konkursie Mrs. Globe-2011. Rosyjska piękność przekroczyła 39 dziewcząt, które pochodzą z różnych krajów i zdobył zaszczytny tytuł. Jak konkurs piękności została zorganizowana przez fundację charytatywną, Alice ma nie tylko koronę, ale również szansę stać się ambasadorem dobrej woli.

życie osobiste

Bogaci i samotni mężczyźni w naszym kraju chciałby wiedzieć, czy serce jest znany Centerfolds darmo? Raporty: blond piękność od kilku lat jest teraz w małżeństwie prawnej. Alisa Krylova mąż – zamożny biznesmen Denis Usikov. Stale rozpieszcza swoją ulubioną małą żonę z diamentami, futer i markowe stroje.

Para ma dwie piękne córki – Wiktoria i Ewę. Para myśli o kolejnym dziecku. Denis chce pojawić się w dziedzica rodzinnego i następcy rodzaju. Wcześniej mówiliśmy o tym, że starsza dziewczyna uczęszcza agencja modelek dzieci. Aby wziąć udział w pokazach i sesjach zdjęciowych lubi. Ewa przewidują wielki sukces w branży modelowania. I nic dziwnego, bo odziedziczyła urodę i urok jego matki.

Alice robi teraz?

Jeśli uważasz, że po wygraniu konkursu „Pani Rosji” i pani Globe-2011 nasza obecna bohaterka wyblakłe, coś bardzo złego. Działania te stanowią pierwszy krok do sukcesu. Tytuły produkowane przez Alice na konkursach piękności, uczynił ją rozpoznać i omówić osoby. Ona nie marzą, aby być na okładkach znanych rosyjskich i zagranicznych czasopismach. To nie znaczy, że zawody zostały radykalnie zmienił jej życie. Po tym wszystkim, do nich, Alice, wszystko było w porządku: przestronny dom, dwójkę dzieci i męża warunkiem. Co jeszcze można chcieć?

Do tej pory, Alice jest oficjalną twarzą domu mody Hayari Couture w Paryżu, a także rosyjska firma „Evromeh”. W 2012 roku zdobyła nagrodę „Best Rosjanki.” Alice jest stale zapraszany na pokazy mody, programów telewizyjnych i radiowych. Twierdziła, w różnych sferach życia. Na przykład, że niedawno postanowiłem spróbować na temat roli producenta. Jej podopieczni byli muzycy grupy młodzieżowej „FrikButik”.

Posłowie

Alisa Krylova – piękna, inteligentna i ambitna dziewczyna. Pomimo faktu, że ona ma bardzo bezpieczny człowieka, który jest gotów spełnić każde życzenie żony, była używana do osiągnięcia wszystkiego sama. W przeciwieństwie do wielu „Rublow” żony, Alice nie zamierza siedzieć w domu i nic nie robić. Ma wiele ciekawych pomysłów i idei, które ostatecznie będą koniecznie realizowanych. Pozostaje życzyć tę uroczą rodzinie dobrobyt i wielki sukces we wszystkich swoich przedsięwzięciach!