830 Shares 8387 views

Shocking news: trup dinozaura pojawiło się w Zatoce Perskiej

Dinozaury i duże pryszczycy dawna przestały zamieszkują naszą planetę. Ale świadkowie próbują dostarczyć zdjęć i filmów podejrzanych gdzie prehistoryczne stwory są widoczne. Najnowszy news, który wzbudził ludzi – jego fotografie z telefonem komórkowym. Jest postrzegana jako dinozaur trup pojawiło się w Zatoce Perskiej.

36 sekund dziwny wideo

Na terenie Emiratach Arabskich był naprawdę tajemnicze wydarzenie. W 2013 roku, choroba olbrzymia usta został wykryty. Trup dinozaura pojawiło się w Zatoce Perskiej, gdzie miejscowi rybacy łowili ryby. Twierdzą oni, że nigdy nie spotkał się z takim stworzeniem, a nawet nie może sobie wyobrazić, jak to było w tych wodach.

Świadkowie wziął słuchawkę i zaczął robić zdjęcia dawnych mieszkańców głębin morskich. To tylko HR jest trudna do określenia, co przedmiot lub istota. Można powiedzieć, że wielkość jego piętnaście metrów. Ale społeczeństwo nie jest szczególnie wierzą w wiarygodność tych ramek. W przypadku zwłoki dinozaura pojawiło się w Zatoce Perskiej, dlaczego jest tylko jeden nagrany świadectwo? To pytanie jest zadawane wielokrotnie kanał TV-3, który pokazał ten film w Rosji.

Sarkozuch – kto to jest?

Pomimo faktu, że nie było żadnych wyjaśnień, niektórzy naukowcy zaproponowali własne wersje wyglądu tego mistycznego stworzenia :

  • To nie jest trup ogromnego dinozaura pojawiło się w Zatoce Perskiej, a osnowa z ogromnym prehistorycznego krokodyla. Jego nazwa naukowa sarkozuch, długość ciała wynosi 15 metrów. Szkielet protoplastę współczesnego krokodyla wielokrotnie znaleźć, często archeologów wykopać czaszkę starożytnych stworzeń.
  • Odkrycie może być mięczak, który jest nieznany naukowcom. Czasami ośmiornica ulegają naturalnej mutacji i może przyjmować skomplikowane kształty. Jest możliwe, że jest to jeden z tych mieszkańców dnie morza. Naukowcy pewność, że głębokie ryby morskie skolonizować straszny ogromny rozmiar.
  • Układ potwór – bardziej prawdopodobne wyjaśnienie. To nie jest prawdziwy trup dinozaur pojawiło się w Zatoce Perskiej. Jest możliwe, że układ wykorzystywany do kręcenia filmu z fantastycznej opowieści.

Takie pomysłowe świadków

Opierając się na najnowszej wersji, można zapamiętać wiele strzałów, które na pierwszy zaszokował społeczność, a następnie rozczarowujące. Wiele osób chce stać się sławny dzięki globalnej sieci i chętnie strzelać wystawił materiał, informując publiczność w historii rzeczywistości. Wykorzystuje kamer i telefonów komórkowych z niskiej jakości.

Każdego roku, nie ma informacji na temat potworów, które zostały złowione w morzach i oceanach. Syreny i dziwni ludzie amfibia bardzo często pojawiają się na kamer konsumenckich. Zazwyczaj jest to przemyślany historia, który filmował grupę ludzi z wyobraźnią. Nie są one tylko dyrektorzy i reżyserzy, ale również świadków.

minimalna dowody

W przypadku zwłoki dinozaura pojawiło się w Zatoce Perskiej, to pojawiły się dowody fotograficzne. Ale sensacyjne wieści na fakt, że tylko w niskiej jakości wideo z wyborem dziwnych zdjęć pojawił się w sieci. W dzisiejszym świecie technologii komputerowej nie jest łatwo stworzyć statek UFO lub potwora z Loch Ness. Potrzebne są takie ramki, aby przyciągnąć turystów i ciekawskich reporterów telewizyjnych. Miejscowi czasami nawet uzgodnić z zarządcą naslennogo pozycji stworzyć prowokacyjny strzały.

Naukowcy nie są w pośpiechu, aby odwiedzić te miejsca, ponieważ rozumieją, że film o wątpliwej treści nie mogą być podstawą do ekspedycji naukowej. Można spekulować bez końca o niezawodności tych ramkach, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna. Oceany – jest Uncharted przestrzenie, które objęły nie tylko tajemnicę, ale także niebezpieczne.