340 Shares 3115 views

Bliźnięta i Baran: Zgodność w małżeństwie

Zdarza się też, że los niespodziewanie łączy przedstawicieli zupełnie przeciwnych elementów, takich jak powietrze i ogień. Te dwa elementy to Gemini i Baran. Zgodność tych znaków w miłości wynosi 51%, ale różnica między nimi jest ogromna. Baran robi wszystko, co lubi, dodatkowo jest agresywny. Gemini może go przestraszyć.

Bliźnięta i Baran. Zgodność: samiec-Bliźnięta i Broda mężczyzny

Kobieta bliźniacza jest krucha i frywolna. Ona jest kochająca wolność, kocha flirt, często prowokuje do konfliktów, jest elokwencja. W tych momentach, kiedy czuje, że partner traktuje ją niesłusznie, może zranić go "podżegacz".

Człowiek Baran jest bardzo energiczny, niecierpliwy i zazdrosny. Nie toleruje monotonii w stosunkach, chce być podziwiani, chwalić go, za którą jest gotowy wykonać więcej niż jeden wyczyn.

Bliźnięta Kobieta docenia zaangażowanie, stabilność i lojalność partnera. Z łatwością może dostarczyć niezbędnego "wstrząsnąć" Baranem. Obaj partnerzy mają wspaniałą wyobraźnię.

Ta para zawsze ma dużo przyjaciół. Gwałtowna energia tych partnerów sprawi, że będą stale poruszać się naprzód.

Kompatybilność psychologiczna: Man-Baran – Kobieta-Gemini

Człowiek-Baran może drażnić frywolność i niezręczność kobiety Gemini. Jej z kolei może zostać zniweczona przez jego nadmierną wytrwałość i determinację.

W ich relacjach zawsze będzie mała rywalizacja. Są oboje wesoły i bardzo lubią wolność. Twin Woman ma wielu wielbicieli i prześcignąć ich wszystkich, człowiek Baran będzie musiał ciężko pracować.

Z powodu zazdrości obaj partnerzy mogą doświadczyć nieufności, zorganizować nadzór i sprawdzić numery telefonów. Aby zachować to zjednoczenie, każdy z nich musi nauczyć się szanować prawo swojego partnera do wolności, nie prowokując do kłótni.

Bliźnięta i Baran. Zgodność w wychowaniu dzieci

Zarówno Gemini, jak i Baran rozumieją dzieci doskonale, są doskonałymi wychowawcami i mają dobry smak. Ci, którzy urodzili się z tą parą, będą bardzo otwarci, towarzyscy i inteligentni.

Bliźnięta i Baran. Zgodność w sferze zawodowej

Przedstawiciele tych znaków najlepiej umieszcza się w statusie profesjonalnych partnerów. Razem mogą rzucać górami. Baran jest twórczy, dynamiczny, twórczy we wszystkim. Był przyzwyczajony do działania. To prawda, najpierw robi, a potem myśli. Bliźnięta wiedzą, jak nadać priorytet i postawić wszystko na półkach. Potrafią umiejętnie prowadzić działania Baran.

Zgodność Baran i Gemini-mężczyzna

Kompatybilność tej pary nie jest dobra. Podczas ugięć Gemini-man jest uprzejmy i uprzejmy. Zasypia ukochanymi kwiatami i prezentami, ale po pewnym czasie traci zapał i zaczyna irytować swojego partnera. Związek ten będzie obowiązywał tylko wtedy, gdy bliźniak spełni wszystkie zmysły jego małżonka.