673 Shares 7899 views

Lek „Prozhestozhel”. Instrukcje użytkowania

Preparat „Prozhestozhel” instrukcja na wniosek odnosi się do badań klinicznych i farmakologicznych grupy leków stosowanych miejscowo w leczeniu mastodynia.

Jest on wytwarzany w postaci procenta bezbarwnego żelu (widocznych cząstek w nim nie występuje) mające zapach alkoholu.

Aktywny składnik leku – naturalny mikronizowany progesteron. Wśród zależnej – trolaminę, oczyszczoną wodę, etanol, Carbomer 980, oktylododekanol, olej rycynowy.

Lek „Prozhestozhel” Instrukcja w sprawie informuje aplikacyjnych wywiera swój efekt terapeutyczny poprzez działania progesteronu. Związek ten blokuje receptory estrogenu, zmniejszając w ten sposób sprężanie w przewodach mlecznych, a także ulepszonego sposobu absorpcji płynu z tkanki. Również w tkance piersi receptory prolaktyny są zablokowane, co zmniejsza laktopoez.

Instrukcja Medicine „Prozhestozhel” Instrukcja zawiera informacje do stosowania miejscowego powoduje wysoką zawartość głównego składnika aktywnego w danym zastosowaniu. Gdy nie jest to ekspozycja ogólnoustrojowa i bez skutków ubocznych.

Preparat „Prozhestozhel”, których stosowanie eliminuje mastodynia, hamuje rurowy reabsorbatsiyu i zwiększenie filtracji komórek. Zapobiega to zatrzymywanie płynu w konwersji wydzielanie składnika żelaza w gruczołach sutkowych.

Rodzaj przezskórne stosowanie leków sprawia, że można mieć wpływ na układ naczyniowy i nabłonka gruczołowego. To zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych, obrzęk w tkance piersi, objawy znikają mastalgii.

Lek „Prozhestozhel” Instrukcja który zaleca sposób przezskórnego stosowania jest w stanie dotrzeć do ciała pacjenta, tkanki, bez wywoływania niepożądanych skutków w organizmie i nie uległa zniszczeniu w wątrobie.

Nasiąkania główny aktywny składnik w odpowiedniej aplikacji jest dziesięć procent zastosowanej ilości. Najbardziej całkowitej absorpcji w skórze występuje w ciągu jednej godziny po zastosowaniu leku. Poziom hormonów nie ulega zmianom.

Według badań, lek, o którym mowa jest w większości wydalane z moczem (sześćdziesięciu procentach), ich mała ilość opuszczeniu ciała wraz z żółcią.

Wskazania do zastosowania tych środków jest mastodynia, których występowanie jest w wyniku stosowania antykoncepcji (doustnie), obecność syndromu napięcia przedmiesiączkowego, zapalenie sutka, ciąża. Ponadto, lek jest stosowany w leczeniu dysplazję mastopatia.

Lek "Prozhestozhel". Jak aplikować?

Niewielką ilość (około dwa i pół g) żelu jest nakładana za pomocą dozownika-aplikator na obszarach zagrożonych aż do całkowitego wchłonięcia leku. Procedurę powtarza się codziennie kilka razy dziennie, lub XVI dwudziestym piątym dniu cyklu miesiączkowego (drugim etapie).

Kurs leczenia może trwać nawet do trzech cykli. To może być wykonywana wielokrotnie tylko w porozumieniu z ekspertem.

Możliwe skutki uboczne: Ekspresja różnych reakcji alergicznych – obrzęk warg lub szyi, występowania gorączki, zaczerwienienia podczas stosowania żelu, bóle i nudności. Niezwykle rzadki maciczny, zmniejszone libido, bolesne uczucie w piersi.

Lek jest przeciwwskazane sferoidalnego chorobą dysplazji sutka, nowotworów lub formacje nowotworowych jak nieznanego pochodzenia, genitalia monoterapia nowotworu, w drugim i trzecim trymestrze ciąży, a także w przypadku nadwrażliwości do składników tworzących część leku „Prozhestozhel”.