487 Shares 6282 views

Motorower Alpha – najlepszy wśród „chiński”

Alpha specyfikacje motorowerów nie powiodło się. Zmusza wszystkich konkurentów, aby spojrzeć na niego z zazdrością. Albo raczej zróżnicowane firma produkuje motorowery. Załóżmy Zbadajmy wszystkie cechy tego chudotehniki szczegół, począwszy od silnika.

Motorowery alfa wyposażony w silnik czterosuwowy, który jest chłodzony przez strumień powietrza uderza w powierzchnię głowicy cylindra. Objętość choć jest niewielka – tylko 72 centymetrów sześciennych, ale rozwija się stosunkowo dobrą moc, która podoba wszystkich fanów szybkiej jazdy.

Maksymalna kwota, jaka może wydać Alpha motoroweru – to pięć koni mechanicznych. Jednocześnie rozwija się co najwyżej siedem tysięcy pięćset obrotów na minutę.

Jednym z pozytywnych cech motoroweru uważa się, że jest on położony na rozrusznikiem elektrycznym. Ponadto zapewniono możliwość ręcznego uruchomienia Alpha motorower, używając kick-rozrusznik. Po nawinięciu ruchu silnika odbywa się za pomocą czterech stopnia przekładni mechanicznej.

Charakterystyka motorower Alpha

Przenoszenie mocy z silnika na koła odbywa się za pomocą łańcucha. Długość motorowery jednego metra osiemdziesiąt centymetrów, a szerokość – pół metra. Sam (bez dodatkowego obciążenia), waży 81 kg. Przednie i tylne koła są tej samej wielkości – siedemnaście cali, natomiast tylna większa objętość w porównaniu z przodu. Hamowanie przy takim osuszanym przez naciśnięcie dźwigni na kierownicy hodowane. Hamulce są typu bębnowego konstruktywnie.

Pojazd ten jest wyposażony w przednie amortyzatory hydrauliczne. Objętość zbiornika paliwa jest stosunkowo niewielka – zaledwie 4 litry. Wynika to z faktu, że zużycie paliwa w samochodzie tylko dwa litry na sto kilometrów.

Aby wypełnić motorower może być dziewięćdziesiąt sekund benzyna, ale jeśli ktoś dba o swoją technikę, można wypełnić i 95-ty. Pojemność motoroweru osiągnie sto dwadzieścia kilogramów, co sprawia, że można jeździć na nim, nawet grubych ludzi.

projekt

motorower projekt nie powiodło się. Tutaj do podjęcia, na przykład tłumik. Ma ciekawy kształt i doskonałe saksofon wycisza dźwięk. Brilliant stojaki są również wygodne i piękne. Szczególnie efektowny motorower Irbis Alpha, na którym dużo chromowanymi elementami.

na desce rozdzielczej wyglądają imponująco i sprawnie. Powiadomiony wszystkie tryby pracy silnika i stan: blisko i daleko kolor, szybkość i prędkość na biegu jałowym, itd. Obecny i dwa lusterko wsteczne, które jest również ważna.

Jak to stało się modne w ostatnich latach, na każdym obszarze modelu motoroweru na pniu szafa, która jest zamontowana za kierowcą. Jest również stosowany jako wygodne oparcie.

do kierowania bezpieczeństwo jest szczególnie mówić o tym „Iron Horse”. Tak, motorower Irbis Alpha 50 jest wyposażony nawet w produkcji łuków bocznych fabrycznych, które nie podlegają odkształceniom nawet gdy spadł. Są one wykonane ze stopów o wysokiej wytrzymałości z różnych metali w jego właściwościach.

Oczywiście, wiele pozytywnych chwil. cechy negatywne, w ogóle, to nie jest. Dlatego też, każdy decyduje za siebie. Jak stwierdzono w tym przypadku: „Choć nie będzie widać, nie wszystko rozumie.”