823 Shares 2071 views

Co to jest erekcja

Podobnie jak większość medycznego punktu widzenia, pojęcie „montaż” przyszedł do nas z łaciny. Tłumaczenie z starożytnym języku oznacza „być mocne”. Rzeczywiście, główną cechą, co się stało jest normalne erekcja jest twardość penisa, jak bezwładne i miękkiego ciała problematyczne wchodzi do pochwy.

Aby dowiedzieć się erekcja powinna skonsultować się z nauki jako anatomii. Mówiąc o normalnych warunkach neispeschrennym języka kiedy podekscytowany penis jest engorged krwią. Tutaj wszystko jest bezpośrednio związane z układem krążenia, ponieważ wzbudzenie zwykle towarzyszy zwiększona częstość akcji serca, zwiększa częstość akcji serca, a wraz z nim zwiększa przepływ krwi do obszaru płciowych. Odpowiadając na pytanie, co erekcji, należy zauważyć, że ciśnienie krwi w okolicy narządów płciowych, które są w stanie normalnym, lekko, ale po osiągnięciu podniecenia seksualnego, zwiększa ponad 20 razy. Tkanki wypełnione krwi zaczynają wąski, więc ściskając działek odprowadzających żyły. Tak więc, penis twardnieje i zwiększa się objętość. Naukowcy udowodnili, że małe rozmiary ciała na podniecenie seksualne jest w stanie zwiększyć o ponad połowę, podczas gdy penis przeciętnego człowieka, osiągając długości 18 do 20 cm, nie jest bardzo dużo zmian w erekcji. To, co erekcji.

Aby osiągnąć dobry erekcja wymaga następujących czynników. Po pierwsze – jest silny, zdrowy i, co najważniejsze, prawidłowo funkcjonujące nerwów. Jest udowodnione, że ośrodki nerwowe systemu, które są odpowiedzialne za pobudzenie seksualne, znajdują się w rdzeniu kręgowym i mózgu. Dzięki pokonaniu pewnych obszarach układu nerwowego lub nieprawidłowego montażu może spowodować poważne problemy.

Po drugie, osiągnięcie normalnej erekcji zależy również od stanu układu sercowo-naczyniowego. Normalna praca serca i naczyń krwionośnych, co z kolei uzyskuje się poprzez odpowiednią dietę, ćwiczenia na świeżym powietrzu, brak stresu i nerwic. Mężczyźni powinni unikać zmęczenie, fast foodów i przejadania się, a także alkohol i nikotynę w dużych ilościach. I jeszcze trzeba odwiedzić kardiologa, aby monitorować pracę układu sercowo-naczyniowego.

Mówiąc o podniecenia seksualnego, powinny również znaleźć się, co stałe erekcji lub priapizm. Większość mężczyzn usłyszał o stałym erekcja może zdecydować, że to jest bardzo dobre, ale to nie jest tak. Faktem jest, że priapizm – niebezpieczna choroba. Stałe erekcja występuje zwykle bez stymulacji seksualnej, to towarzyszy opóźnienie krwi w tkankach prącia. Priapizm często towarzyszy ból, czasami bardzo silne. Jeśli masz objawy choroby należy szukać natychmiastowej pomocy medycznej, jak we wczesnych stadiach priapizm leczonych lekami i fizjoterapii.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego materiału sprawy „Erekcje – co to jest?” Nie musisz.