627 Shares 2582 views

rodzice chrzestni

Narodziny dziecka – ważnym wydarzeniem w rodzinie, ale rodzice będą musiały stawić czoła wielu trudności, zanim będą mogli odetchnąć z ulgą. Wychowującą zawiera dużą liczbę elementów, to jest bardzo ważne nie tylko nauczyć dziecko czytać i pisać, by dać mu wykształcenie, a także podnoszenie poziomu godnego członka społeczeństwa z firmową wartości moralnych i duchowych.


Pod wieloma względami duchowa edukacja dziecka musi wziąć dziecko chrzestnych. Wiele osób nie rozumie swoją misję, ochrzcił dziecko. Po tym wszystkim, to nie prezenty, które będą teraz dać swoje chrześniaka na urodziny, imieniny i inne święta, są obecnie odpowiedzialne za wiarę niemowlęcia, jego chrześcijańskiego wychowania.

Sakrament chrztu jest uważany za jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka i symbolizuje oczyszczenie i duchowe narodziny. Sama procedura wymaga potrójne zanurzenie w wodzie, jako symbol trzech dniach, gdy Jezus był w grobie, a potem był jego zmartwychwstanie.

Chrzestnymi lub, jak się je nazywa, odbiorców, poręczenia dla dziecka, a teraz jest drugi rodzic, więc odpowiedzialność za chrześcijańskie wychowanie polega właśnie na ich barkach.

Trudno jest powiedzieć, jakie motywy kierują się przy wyborze rodziców chrzestnych dla swojego dziecka, ale istnieją pewne ograniczenia, aby zdawać sobie sprawę z wyprzedzeniem. Na przykład, przede wszystkim rodziców nie mogą być chrzestnymi dla dziecka, również nie może przyjmować takich obowiązków niewierzących. Insane i moralnie upadły nie powinny trafiać w czcionce posiadania dziecka, nie są dozwolone i małe dzieci na ceremonię jako chrzestnego. Mąż i żona, którzy są małżeństwem nie mogą być chrzestnymi jednego dziecka, ale może być również nazwany rodzeństwo i jego siostra (na przykład żonę – dziewczynę, a jej mąż – chłopiec).

Ogólnie rzecz biorąc, zgodnie z kanonami Kościoła, wystarczy tylko jeden chrzestnym trzymać chrztów. Chrzestna koniecznie wymagane w przypadkach, gdy dana osoba jest ochrzczonych – dziewczyna i vice versa, ojca chrzestnego potrzebie, kiedy odbyła chrzest chłopca. Jednak zazwyczaj wybrać dwa rodzicom, bo to jest absolutnie sprzeczne z Kartą kościoła.

Uważa się, że ojcem chrzestnym ponosi koszty na Epifanii. Ma też kupić prezent i przejechać jego chrześniaka lub chrześnicą. Jeśli dziecko jest jeszcze bardzo małe, to najlepiej nosić krzyż na szeroką wstążką, dziecko nie boli delikatną skórę na karku.

Chrzestna powinna zakup zestawu chrzcielnej, która obejmuje kapelusz, koszulę i kryzhmu (ręcznik lub pieluchy) – że dziecko owinięte po czcionką.

Jednak w dzisiejszych realiach nie zawsze rodzice chrzestni mają zdolność finansową, aby zapłacić za wszystkie konwencje, najważniejsze – to ich obecność i wziąć odpowiedzialność za dalsze kształcenie duchowego dziecka. Każdy kościół może wymagać własny zestaw obowiązkowy, aby mieć dziecko w chrzcinach.

Normalnie, prezent dla chrzciny dziecka odbiorcami kupić razem, ten sam krzyż i łańcuch ze srebra lub złota.

Jeśli były wśród zaproszonych gości jak rodzinne wakacje, ma tradycyjnie jako prezent można przedstawić na koc dla dziecka, pieluchy, podkoszulki, odzież, itp

Mówi się, że przy wyborze chrzestnych dla dziecka, konieczne jest, aby dać pierwszeństwo tym, którzy następnie być w stanie dać dziecku właściwą edukację duchową, otoczyć opieką i miłością. Rodzice nie powinni szukać korzyści materialnych w wyborze chrzestnych, kierując się poziomem powodów bezpieczeństwa finansowego. Chrzestni – to przede wszystkim mentorów, którzy pomagają dziecku wybrać własną drogę i określić priorytety i wartości w życiu.

Kim jest Pan Bóg?
601 shares 6241 views
Dlaczego prawo swędzi piersi?
713 shares 7618 views