441 Shares 1989 views

Asystent w kuchni

I źle nie lubią myć naczynia. Nie wiem co to jest podłączone, ale całkiem jak tego działania nie jest przyjemność. I bez względu na to, jak bardzo starał się nauczyć się skupić na rozwiązaniu ich problemów podczas tego procesu – nadal nie rozprasza. Poza tym lubię gotować, konsekwencje w postaci naczyń mytych byłem trochę przestraszony.

Nie jestem jedynym, który czuje się w ten sposób. Myślę, że wszystkie kobiety nie lubią mycia naczyń, a nawet ze względu na fakt, że ludzie uważają, że nasza bezpośrednia odpowiedzialność.

Ale pod koniec 19 wieku, jedna z kobiet nie przeżył … i stworzył zmotoryzowany zmywarkę. Wydała straszny huk i ryk i nawet porozbijane płyty. Ale Dzhozefina Kokran – była nazwa wynalazcy – nie rzucony swoje dziecko i użył go 10 lat, o ile otrzymał patent na izobretenie.Seychas kobiet może odetchnąć z ulgą. Po tym wszystkim, ogromny wybór zmywarek, który jest przedstawiony w sklepach, nie tylko doskonale radzą sobie z tym zadaniem, dzięki szerokiej gamy funkcji, ale również doskonale pasuje do Twojego wnętrza. I mimo, że zmywarka nie jest dość popularny wśród ukraińskich użytkowników, jestem pewien, że wkrótce stanie się on nieodzownym urządzenia gospodarstwa domowego w kuchni.

I mogę nawet powiedzieć – niewidoczny, ponieważ wbudowane naczynie do mycia maszyny stają się coraz bardziej popularne. Są one ozdobione meblościanki i taka technika nie jest postrzegane w kompleksie mebli kuchennych. Oczywiście, tyle bardziej kameralne i bardziej komfortowe, ponieważ maszyna jest i radzi sobie z jego obowiązków, ale w rzeczywistości nie zajmuje więcej miejsca na kuhne.Glavnaya charakterystycznych zmywarek – wymiarów i cech konsumenta. Wysokość i Głębokość z nich jest prawie taka sama, a szerokość może być 60cm lub 45cm, więc ważne jest, aby zwrócić uwagę na wielkość niszy w meble kuchenne, zarezerwowanej dla cech konsumpcyjnych posudomoyki.Sredi oczywiście najważniejsze – liczba potraw, które można prać w danej chwili. Maksymalne obciążenie standardowej tabeli zamieszczonej w ogólnym maszynie -12, aw wąskim 8. Należy również zauważyć, że wpływ na cenę modelu jest nie tylko funkcjonalność zmywarki, ale marka producenta.

Wbudowany do zmywania naczyń Maszyn Smeg ST1FABNE. Wartość jej około 16 tisyach hrywien, więc nie wiem, że przeciętna rodzina może sobie pozwolić na zakup takiej maszyny. Ma programów i 10 na cykl jest w stanie umyć 14 nakryć. Klasa mycie – A. To jest definiowana za pomocą testu podczas kontroli mycia naczyń. Klasa A – idealnie czyste naczynia, klasa C – moll zauważalne zanieczyszczenie. Zintegrowana zmywarka Ardo DWI 45 AE – klasa mycie również A, 5 programów i 9 kompletów naczyń będzie czysty w jednym cyklu maszyny. Tak, to jest łatwiejsze niż jego poprzednik, ale z ceną – ok 3tisyach hrywien – to jest dobrym rozwiązaniem.

I bez względu na to, jaki model wybrać, jestem pewien, że nie pożałujesz, że w kuchni nie było zmywarka do naczyń, które w znacznym stopniu ułatwiają codzienne życie.