854 Shares 8631 views

Możemy winogrona karmienia piersią? Załóżmy, rozumiem!

Oczywiście, mając dziecko jest radosne wydarzenie w młodej rodziny. To pociąga za sobą szereg przyjemnych obchodzi, ale także niektóre ograniczenia w pewnych preferencji pokarmowych młodą mamą. W okresie laktacji powinna być ostrożni w kwestii zasilania. Latem, kiedy ogród obfitość owoców i jagód, a na półkach supermarketów odmiany owoców z zagranicy, trudno oprzeć się chęć do jedzenia coś z tym wszystkim. Ale, niestety, w okresie laktacji nie wszystkie produkty są dopuszczalne.

Dla wszystkich pozytywnych cech winogron matki karmiące nie powinny być stosowane w nieograniczonych ilościach. Oczywiście, że ma doskonały skład chemiczny: kwas foliowy, witamina P i K. Jest to bardzo doskonały wpływ na organizm ludzki. Winogrona użyteczne wziąć w żywności dla ludzi, którzy cierpią z powodu słabej krzepliwości krwi, w przypadku konieczności wzmocnienia naczyń krwionośnych i normalizują ciśnienie krwi. Niezależnie od koloru tych jagód są równie użyteczne.

Ale nadal wątpliwość tę chwilę, czy winogrona karmiące matki, w przypadku niezrównoważonej diety. Gdy stosuje się go razem z surowego mleka lub mięsa jest dość tłuszczowych. W konsekwencji, w jelitach mogą tworzyć niechciane fermentacji że później poprzez mleko matki jest przekazywana do dziecka i czyni go kolka.

Kolejna negatywna odpowiedź na pytanie, czy winogrona mogą być matką farmacja – cechą charakterystyczną skórki owocu, który jest bardzo długi czas trawienia w żołądku i tym samym powoduje takie nieprzyjemne wzdęcia.

Nowonarodzone dziecko wymaga zgodności z mama dość ścisłej diety ze względu na nie jeszcze w pełni rozwinięty jelita. W ciągu pierwszych trzech miesięcy życia dziecka będzie kategoryczna odpowiedź pediatra na pytanie: „Czy możemy winogrona karmiącej matki?” Argumenty są, oczywiście, wspomniane charakterystyczne cechy tego jagód. Tylko wtedy, gdy dziecko będzie miało co najmniej trzy miesiące, można powoli rozszerzać dietę jedzenie, i obserwując reakcję malucha, jeść różne pokarmy. Kiedy widzisz wysypka lub kolki dziecka powinny w dalszym ciągu wyklucza produkt przez pewien czas. Dla wygody obserwacji tego, co lub wyświetlacze powinny być wprowadzane do menu co najwyżej jeden nowy naczynia w dwóch lub trzech dni. Pomoże to wiedzieć dokładnie, co można jeść bez szkody dla swojego dziecka.

Niektóre babcie na wątpliwość, czy winogrona mogą być karmiących mam, spotkać dość prosta: wszystko, jeśli wiesz, poczucie proporcji. Oczywiście, że mają rację. Jeśli tak, to nadal nie mógł oprzeć się pokusie, można odwołać się do małej sztuczki. Proces trawienia na pewno nie jest jak błyskawica pojawia się średnio trwa około czterech godzin, a zatem należy zaopatrzyć się w mleku matki, pre dekantuje nim. Nie należy się obawiać, że dziecko, które próbował tylko raz jedzenia z butelki, kategorycznie odmawia piersi.

Tak więc, po przeczytaniu wszystkich powyższych, to z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedź na pytanie, czy winogrona mogą być mamą karmienia piersią, jak uniknąć przykrych chwil i poznać cechy stosowania tych jagód.