282 Shares 8531 views

Torby podróżne

Który dużo podróżuje, na pewno, często był świadkiem tej sceny, gdy na lotnisku zamiast walizki, swetry, bielizna i przedmioty higieniczne nagle zaczynają płynąć wokół taśmy bagażowej – to znaczy, że ktoś rozdarł torbę w trakcie rozładunku. Tangled torby są stałym bólem głowy dla podróżnych, jednakże, oprócz pioruna i samej tkaniny, w najbardziej niewłaściwej chwili może złamać się uchwyt lub koła.

Więc co to są – torby jakości dla podróży? Przede wszystkim trzeba zrozumieć, że ich szycie to stara łódź, która jest nie mniej trudna niż robienie modnych gadżetów lub samochodów. Dobra torba może służyć przez wiele lat, wytrzymać złe warunki pogodowe, upadki z wysokości i niedokładne przenoszenie ciężarów. Wszystko to umożliwia nowoczesne materiały, które są specjalnie opracowane do tego rodzaju zastosowań. Dlatego dobra torebka nie może być tania i nie trzeba kupować drogich i luksusowych walizów z prawdziwej skóry, ale zaufanie do dobrze sprawdzonej marki ma sens. Ale podobnie jak w przypadku odzieży, istnieje duże ryzyko zakupu fałszywego. Na przykład worek firmowy może mieć podwójne szwy ciągłe, a fałszywy szew. Czasami dochodzi do tego, że szwy po prostu zaciągają się na powierzchnię worka.

Ponadto modele marek mają wysokiej jakości sprzęt. Na przykład te same koła. W oryginale od producenta są wykonane z miękkiego, ale odpornego na ścieranie plastiku lub gumy. Kiedy taka waga rzuca się na podłogę, nie wydaje się prawie żadnego dźwięku. Kiedy tania torba przejeżdża, pokój jest wypełniony buzz. Ponadto, w modelach marki na kółkach są zainstalowane dobre łożyska, a w tanich kółkach są przymocowane prosto do osi. Jasne jest, że plastik zużywa się w czasie, a torba przestaje się poruszać.

Inną zaletą markowych produktów jest obecność dużej liczby tajnych kieszeni i dobra blokada kombinacji. W podróży dużo pomaga, dodatkowo oszczędza się kradzieży na lotniskach.

Niektóre z najlepszych jakości to włoskie torby. Producenci Włoch uważani są za jedne z najlepszych na świecie, oto najsłynniejsze marki. W większości Włochy produkują elitarne modele społeczeństwa arystokratycznego, chociaż w średnim segmencie produktów jest sporo produktów.