636 Shares 7371 views

Neonowe kolory z powrotem w szeregach!

Moda powraca – zasada ta ma długie postrzępione każdego, kto choć trochę śledzi trendy w ubrania, buty i makijaż. Oczywiście, każda nowa epoka wnosi o zmianach w zmartwychwstałym z przeszłości modnego wizerunku. Daje to powiew świeżego raz rzeczywistej stylu, który wraca do światowych wybiegach w kolekcjach znanych projektantów. Tak szalenie modne w kolorach neonowych 80s są już w eksploatacji i wypełnione szafami nowoczesne piękności. Ale wydawało się, że ich czas minął i nie wróci. To jest tak nieprzewidywalna tego moda.

Modne być proste!

Pamiętaj, że za 3-4 lata temu były u szczytu popularności łagodnych pastelowych kolorach w ubrania, makijaż naturalny i minimum akcesoriów, aby zakończyć wygląd. I co teraz? Moda obrócony o 180 stopni, i zaprosił nas do wykorzystania w podejmowaniu łuki jasne neonowe kolory. Chociaż – nie. Teraz bardzo trudno jest być „niemodne”: daje nam szerokie pole do eleganckiego fantazji i zdolności nosić coś, co nas wyróżnia, sprawia, wszechstronne i opłacalne podkreśla godność. W godzinach porannych może być ścisły dress pastelowe odcienie popołudnie podarte dżinsy z białej koszulce rozciągniętej, a wieczorem elegancki strój Jaskrawopomarańczowy z niebieskim paskiem. I za każdym razem wyglądać okładce świeżym wydaniu magazynu. Zatem pytanie „jaki kolor trend w 2013 roku?” nie ma dokładnej odpowiedzi. W modzie wszystkich kolorach!

Jasne kolory lato

Jeszcze latem chce wyglądać szczególnie jasne, ale chłodne. Delikatne odcienie światła nie idź nigdzie, a na upalny dzień, nie mogli być lepiej, aby na swój sposób. Ale, jak można się nudzić. Dlatego swoją garderobę rozcieńczyć dodając neonowe kolory w nim. To może być sukienki, spódnice i szorty, topy, buty i akcesoria jasny czerwony, żółty, niebieski, fioletowy, i innych przyciągających wzrok kolorach. Oto one, kolory lato 2013! Stworzyć im śmiałe kombinacje i raduyte otaczające rozcieńczenie tępy tłum przechodniów.

Łącząc odzież, kontrastu lub monochromatyczny?

Jak łączyć neonowe kolory? W ubiegłym roku, zwłaszcza kontrast uznano modne ubrania: można nosić niebieską spódnicę i pomarańczowy top i udostępnić go wszystkim jasne światło zielone pasek. Nie zapominaj, że obuwie i akcesoria również mile widziane kolorowe.

Obecnie trend uległ zmianie. Neon nadal jest liderem wśród palecie modnych odcieniach. Ale teraz projektanci powinni tworzyć stylowe obrazy monochromatyczne. To ubrać w całości w jednym kolorze, takich jak różowy lub żółty. Taki łuk ma szereg zalet. Jest on widoczny rysunek wydłuża i cienki. Ponadto, stosowanie kolorów pozwala wybrać ubrania z różnych fakturach, dzięki czemu połączenie ciekawy i skomplikowany. Make-up w tym samym czasie powinny być naturalne. Ale na lakier do paznokci może odzyskania: stosować śmiałe jasne odcienie w kolorach strojów.

Pastelowe i neonowych kolorach – idealne dopasowanie

Jeśli ostatniej mody sezonu masz dużo ubrań w pastelowych odcieniach, a teraz kupił stylowy neon rzecz – nie bój się łączyć je ze sobą. I nie zepsuć łuk, należy użyć przykładów z magazynów mody i być inspirowane pokazy znanych projektantów. Co ważne, nie zginać z liczbą kolorów i faktur – wszystko powinno być z umiarem, nawet neon. Niech będzie jasne jeden lub dwa przedmioty: ubrania, akcesoria, buty i paznokci polski. Według poniższych wskazówek, można stworzyć idealny obraz współczesnej mody.