828 Shares 2266 views

Chińskich oper mydlanych z rosyjskiego aktorstwa głosowego: nazwa, lista najlepszych

Chiny w przeszłości uznano tajemniczy stan zamknięty, ale przemysł filmowy wszedł na jego terytorium na początku jego dystrybucji na całym świecie. Pamiętając chiński serial, większość publiczności krajowej kojarzy im pokaz kung fu, nie zważając na fakt, że kino i telewizja w Chinach są dość aktywnie rozwijających się, a pomysły reżysera nie ogranicza się do sztuk walki.

egzotyczne Telewizor

Błędne jest twierdzenie, stwierdzając, że chiński serial telewizyjny, nakręcony aż do lat 60., nie były znane każdemu. Oddzielna telepesy, powszechny i popularny w krajach azjatyckich, a udało nam się dostać do zachodniego odbiorcy. Są one jednak w przeważającej większości zostały sklasyfikowane jako „święta” i do szerokiego grona odbiorców w Ameryce i Europie pozostawały egzotyczne.

intensywny rozwój

W ostatnich dziesięcioleciach Chiny nie osłabiło tendencję szybkiego rozwoju serii produkcyjnej. Teraz średnia krajowa codziennie produkowane prawie 40 odcinków, co potwierdza roczny wzrost produkcji. Jednocześnie, rozwija z dnia na dzień, poprawa przemysł telewizorów. Chiński serial, którego produkcja stała się ciągła scalony tym kapitału inwestycyjnego, tłumaczenia, sprzedaż, produkcja, reklama, telewizja stała się głównym źródłem dochodu.

Jedną z form życia kulturalnego

We współczesnych Chinach, oglądając serial stał się jedną z form życia kulturalnego, liczba fanów tego produktu przekracza setki milionów zwykłych ludzi, każdy z nich średnio ogląda opera chińska mydło jedną godzinę dziennie. Obecna sytuacja, to pokazuje, że Chiny niedawno stały się nie tylko konsumenci, ale także producentem serialu telewizyjnego autorytatywny na świecie. Rosja wzrosła również popyt na produkcji telewizyjnej i filmowej Chinach. W telewizji krajowej nadawane rzadkich chińskich oper mydlanych z rosyjskiego aktorstwa głosowego, są one dostępne do oglądania w Internecie. Ich struktura gatunek jest zróżnicowana – od bojowników do dramatów historycznych i animacji. Najbardziej znanym wspólny pomysł chińskiej i rosyjskiej produkcji uznaje projekt Mao Weining „zaświta Oto Quiet …” (2005). Format TV produkt będzie pogłębić i poszerzyć znaną historię przeciwlotnicze Strzelec dziewcząt i starszych Waskowo, aby skupić się na szczegółach i konsekwencjami fabuły, co można zrobić wspaniały film Stanisław Rostocki.

Żywej pamięci w telewizji

Znaczące miejsce wśród wszystkich produktów telewizyjnych w kraju są chińskie historyczny serial telewizyjny. Ich tworzenie wymaga dyrektorów wysokiego profesjonalizmu, umiejętności, erudycji i talentu. Rzeczywiście, seria historyczna – nie jest to prosta opowieść o realizowanych wydarzeń z przeszłości, jest to filozofia w przykładach. Jednym z najbardziej znaczących projektów w kategorii historycznej badanym chińskim serialu „Czyngis-chan”. Dyrektor Chzhu Ventsze ustawione dość skomplikowany i wrażliwy zadanie, ale z powodzeniem rozwiązać go. Jego przywiązanie do znanych historycznych zachwyca prawdziwych źródeł. Kinolyapy i absurdy żaden projekt w ogóle. Wykonawca udziałem Sen zha Ba Bu może wydawać się nieco statyczny, ale który może również wiedzieć, jak właściwie zachowywać Wielkiego Chana. Gaova Sytsin było przekonujące, tworząc spektakularny obraz mongolskiego urody. Oprócz tego istnieją inne telepesy chiński serii historycznych, które zasługują na uwagę publiczności, „Dynastia Qin”, „Empress of China”, „Three Kingdoms”, „Legendary Hua Mulan”.

Chińska opowieść

„Palace” – chiński serial, jak pięknej średniowiecznej bajki, aczkolwiek z bardzo niejednoznacznym zakończeniem. dyrektor praca Anji Pan zaskakująca gra kolorów, kontrast, dyskretny i stosowanego w miejscu organicznego grafiki komputerowej. Traktuj to jako produkt Telewizor powinien być piękną historię lub przypowieść, ale w każdym razie nie jako dokument historyczny i dokładny obraz. Chociaż projekt odnosi się do kategorii „Najlepsza chiński serial”, historii, położył podstawy do jego historii, zbyt uniwersalny, jest bardziej podobna do romanticized historyków kroniki panowanie starożytnych cesarzy. Częścią historycznego dziecka Anji Pan zasugerować luksusowe garnitury, właściwie ustalone ceremonie, spektakularne sceny batalistyczne (zwłaszcza zajęcie pałacu) wykonana na odpowiednim poziomie.

historia

Zdarzenia są ruchome w cesarskim pałacu starożytnych Chinach. Panujący cesarz jest otoczony przez wielu książąt, synów, wśród których znajdują się tajne waśnie, powodem jest to walka o tron. Na dworze znaleźć niezliczonych młodych urzędników przeszkolonych w dworską etykietę. Każdy piękne sny stają się żona jednego z książąt. Główny bohater, przyjaciel Chen i Liu Xiang Li, nie jest wyjątkiem. Jeden dzień Chen Syan, pod osłoną dziewczyną Chusteczka pomógł 13th Książę przyciągają motyle, mężczyzna postanawia ożenić asystenta. I gospodyni zdecyduje chusty – Liu Li. Dziewczyna, zmieniając ich status, nie tylko milczenie o błędzie, ale również stał się w każdy sposób, aby pokazać swoją wyższość nad byłą dziewczyną (zdrady i zdrady – jeden z najczęstszych rzeczy, które używane chińskich melodramatyczne opery mydlane z rosyjskiego aktorstwa głosowego). Trzynasta książę, zmęczony czekaniem na śmierć ojca, postanowił go zabić, ale Liu Li przynosi spiskowców i ich plany nie spełnią się. Książę wypada z łask cesarza, jego los i na więcej niż tragiczne, jak niefortunne w nim zakochana Chen Syan.

serial animowany

Chiński kino już dawno pokazał drogę do ekranów domowych. Kolorowe stylu fantasy i epickich historycznych seriali jak wielu rodaków. Ale z chińskim animacji postaci, zainspirowany chińską rycerskości, a jeszcze bardziej z kulturą obrazu, prawie nikt, z wyjątkiem specjalistów nie znane. W związku z tym, bardzo niewiele osób wie, że rodzą się na styku nowych technologii i tradycyjnej sztuki chińskiej, nie bez wpływu japońskiego anime. Oprócz uwalniania własnych produktów, Chin animacja studia są gotowi do współpracy z kolegami z innych krajów. Już wiele europejski serial animowany USA i rysowane w Państwie Środka. Z dużej liczby chińskich serialu animowanego najwyraźniej wyróżniać „Walka Pszczoły”, „graficzny”, „Kung Fu: 12 Znaki zodiaku”, „Królik Jazz”, „Port Cockleshells”, „Niedźwiedzie-sąsiedzi” i”Przygody kung- nadrzędnego Fu ".

dramat

W przeciwieństwie do tego samego innych serialach telewizyjnych, dramat koncentruje się na konkretnych odbiorców – młodych ludzi. Dlatego ich odtwarzanie większości młodych talentów. Jednak wśród chińskich dramatów, istnieje wiele projektów, które są przedmiotem zainteresowania różnych grup społecznych i wiekowych populacji – jest romantyczny, detektywi, komedia społeczna. Wszystkie z nich są pełne po brzegi chińskich przysłów i powiedzeń, które dają szczególnym sensie filozoficznego każdego zachowania i działania bohaterów. W swojej wspaniałej muzyki i całej fabuły jest tradycyjnie trzeźwy. Najlepsze chińskie seriali drama są następujące: „Szef i ja”, „Rycerz of Dreams”, „uderzając na każdym kroku”, „Czas na Love You”, „Heir mld” i inne.