505 Shares 9879 views

Co się dzieje w czasie ciąży, gdy żołądek jest opuszczona przed porodem

Kiedy opuścił żołądek przed narodzeniem, co oznacza, że dno macicy, spoczywa wcześniej w membranie, również spadły. W tym przypadku, przyszła mama staje się nieco łatwiej oddychać. Również może zniknąć tak nieprzyjemne uczucie w narządach trawiennych jak zgaga i wzdęcia. Określonym terminie, liczba dni przed porodem spada żołądek, nie, bo ciąża płynie indywidualnie dla każdej kobiety. Ale są średnie.

Dla tych, którzy będą rodzić po raz pierwszy, brzuszek może spaść do 2-4 tygodni przed porodem. Jednocześnie ci, którzy zamierzają ponownie rodzić, okres ten ulega skróceniu do dwóch dni, ale może się zdarzyć, że żołądek spadnie bezpośrednio w dniu dostawy. Wizualnie laik nie jest tak łatwe, aby zobaczyć, jak żołądek opada przed porodem. Uważa się, że to się dzieje, gdy pierś jest umieszczana na brzuchu dłoni.

Niektóre kobiety, gdy opuścił żołądek przed porodem, jest to uczucie, które nie istniały wcześniej. Na przykład, zachęcam WC stają się jeszcze bardziej powszechne w brzuchu wystąpić dokuczliwy ból podczas chodzenia lub w pozycji siedzącej może czuć się tak, jakby coś naciśnie i zatrzymuje – jest bezpośrednio sama macica. Sen staje się bardziej poszarpany jak trudno znaleźć wygodną pozycję. W celu przewracać, trzeba najpierw wspiąć.

Kiedy opuścił żołądek przed porodem, nie ma nic się martwić, ponieważ oznacza to, że procesy fizjologiczne są normalne, a następne dziecko jest stale w ruchu w kierunku wyjścia, biorąc najwygodniejszej pozycji (często do góry nogami) w miednicy do w odpowiednim czasie, aby być bliżej wyjścia. ptosis brzucha nie oznacza, że praca ma się rozpocząć. Chłopak właśnie przygotowuje się on decyduje za siebie, kiedy musiał się urodzić. W odpowiednim czasie będzie on przeznaczyć hormonu, który wyzwoli przysadkę mózgową swojej matki do wydzielania hormonu, który wyzwala proces dylatacji.

Ograniczyć aktywność ruchową, gdy żołądek jest obniżony przed narodzeniem, to nie jest konieczne, aby organizm nie jest zrelaksowany przed załadowaniem być w formie i wytrzymał cały proces dostawy do końca, ale jest również indywidualnie. Aby poradzić sobie z uczuciem naciśnięciu można uczestniczyć w zajęciach aerobiku wody: gdy ciało znajduje się w wodzie, jakby w stanie nieważkości, pozwala mięśnie dna miednicy, aby odpocząć od presji macicy.

Należy wyeliminować długie spacery lub wycieczki, ponieważ na dłuższy pobyt w tym samym miejscu sprawia, że ciśnienie jeszcze bardziej. A jeśli nie można zmienić pozycję, dyskomfort może wzrosnąć, dlatego ciśnienie wzrasta, a stan zdrowia ogólnie pogarsza. Nie trzeba chodzić żwawo, a nawet więcej, aby uruchomić na czas transportu. Krótkie spacery wieczorami z mężem w parku – najlepszym rozwiązaniem, ponieważ istnieją miejsca, gdzie można usiąść i odpocząć. Jeśli uczucie bólu był silny, zatrzymać lub usiąść na to czekać. Kid przewrócenie dyskomfort odejść, i można bezpiecznie przejść. W ciągu ostatnich trzech lub czterech tygodni przed narodzinami kosztuje więcej, aby dbać o siebie, aby stosować się do spokojnego i relaksującego tempo życia. Staraj się być w zgodzie ze sobą w jak najmniejszym stopniu do młota głowy wyimaginowane problemy. Ciąża – czas na odpoczynek przed niekończącymi dni powszednie rodzicielskich.