132 Shares 5377 views

Dziennikarz z Australii, Igor Poryvaev

Teraz dość znany i tajemnicza zarazem osoba jest uważana Igor Poryvaev. Kto jest w rzeczywistości, nie każdy wie.

Historia Igor Poryvaeva

W serialu, jest on przedstawiony jako dziennikarz z Australii. Jak opuścił ojczyznę w 1989 r. Jego wizerunek jest dość interesująca. podmuchy Igor widział dokoła jakby lekko opóźniony klutz, ale on reprezentuje zupełnie bezpiecznie w swoim śnie i zostać dziennikarzem.

Teraz ma okazję przedstawić australijski publiczności z rosyjskimi gwiazdami. Zgodnie z planem przez dyrektorów programowych gości studio nie musiał się domyślać, że transmisja humorystyczny i Igor Poryvaev – fikcyjna postać.

Pierwszy zaproszony

Naturalnie, wszystkie gwiazdy są teraz świadomi tego, co jest rzeczywiście w magazynie dla nich na wystawie, ale w rzeczywistości i pionierów. Jednym z nich był Dmitry Nagiyev. Że był pewien, że przyszedł na rozmowę z dziennikarzem z Australii.

Dziennikarz Dmitrij wydawało dziwne. Z jakiegoś powodu on stale otworzył walizkę i grzebali w nim. Zawsze coś spadło z rąk na podłogę, mógł łatwo zabić gościa i odpowiedzi zapisane w samej notebooka nie jest normalny długopis i brązowy ołówek.

Dmitry lekko protekcjonalny stosunek do ekscentrycznego dziennikarza, który wprowadził wiodącą publicysta autora magazynu „Russian mozaiki”. Ponadto Poryvaev powiedział, że jest wicemistrzem Melbourne kickboxingu.

Czasami, oczywiście, Nagiyev cierpliwość był bilans eksplozji, ale w ogóle, trzymał dość cicho.

Trochę na przeniesienie „Kto jest gwiazdą”

Transfer okazał się dość zabawny i nietypowy. Ta, na pierwszy rzut oka, poważnej rozmowie, ale z wyraźną nutą absurdu. Ten wyjątkowy show, nie ma pełną analogię, chociaż istnieje podobna przelew w Stanach Zjednoczonych i jest nazywany „Ali Dzhi”. Znajduje się ramka z niezrównoważonej psychice mówił na antenie z gwiazdami. Rola tego nienormalnego grał komik z Wielkiej Brytanii Sacha Baron Cohen. Ale potem znowu, że transmisja nie jest identyczna, ale tylko podobne. Wielu ludzi zadaje pytanie: co jest dzisiaj Igor Poryvaev? Fakt, że ten obraz nigdy natomiast zaangażowany, ale może uda nam się jeszcze zobaczyć go na ekranie.

Ogólne został nakręcony szereg programów w ciągu dwóch lat Igor Poryvaev miały dwadzieścia pięć wywiadów. Mówił z Gennadiem Zyuganovym, Tina Kandelaki, Alina Dzhanabaeva Siergieja Zhigunov, Roman Wiktiuk, Nikita Dzhigurda i wielu innych.

Dlaczego nie nowe problemy przesyłowe

Dalsze zdjęcia show jest bezcelowe, ponieważ natychmiast po pierwszym wydaniu wszystkich gwiazd, stało się jasne, że to nie był dziennikarzem z Australii. Złapanych dwadzieścia pięć wydań naszych gwiazd byli szczerze przekonani, że daje wywiadu dla australijskiej kickboxer, czy kontynuować strzelanie transmisję, to wyraźnie zmiana formatu, i to przestaje być interesujące dla widza.

Kto jest Grigorij Kulagin

Wielu widzów lubił Igor Poryvaev. Biografia tego „dziennikarza” był zainteresowany w dobrym połowa fanów serialu. Pozwól nam ich nie zawieść.

Igor, a właściwie Grigorij Kulagin urodził się w 1977 roku w Kołomna. Nawiasem mówiąc, Kulagin – to nie jest prawdziwe nazwisko i pseudonim twórczy. Zgodnie z jego paszportem na nazwisko Grisha Ermolaev. Gregory dorastał w swoim rodzinnym mieście, poszedł do przedszkola, a następnie ukończył szkoły №2.

Grisha Ros osobą kreatywną, lubiący muzykę. Podmuchy wiatru były nawet pisać własne teksty.

W okresie dojrzewania, Ivan Poliszczuk, który był jego najlepszym przyjacielem zorganizował grupę muzyczną o nazwie „bariera”. W pewnych kręgach, grupa miała powodzenie, niektóre nawet uznać, że jest to kult, a piosenka „Gummi Bears” długo brzmiały na festiwalach rockowych i spotkań rowerzystę.

Gregory następnie przeniósł się do Moskwy i wstąpił na Uniwersytet Techniczny Moscow State, a sześć lat później stał się specjalistą w tłoku i silników połączonych. Gregory był dobrze zaokrąglone. Aktywny w sportach takich jak siatkówka, łyżwiarstwo figurowe i karate.

Jeszcze jako student zaczął praktykę w „M-Radio”. Następnie udał się na radiu „Młodzież”. Ale z tej stacji radiowej, został zwolniony w 2000 roku z powodu konfliktu z kierownictwem.

Grisha przeniesione na MTV jako korespondent News. Od 2005 do 2008 Kulagin żył, pracował i studiował w Malezji. Studiował najnowszych osiągnięć systemów nadzoru wideo. Także zainteresowany broni palnej. Plus, teraz Grisha posiada tytuł magistra psychologii, który otrzymał w Malezji uniwersytetach. Ponadto Gregory jest zainteresowany w sztukach walki.

Od 2008 roku, mężczyzna prowadził projekt telewizyjny „małżeństwa Fiction”, a on sam go prowadzi. Ponadto Grigorij Kulagin ma własną firmę. Jego firma projektuje i instaluje systemy bezpieczeństwa.

To, co naprawdę jest Igor Poryvaev. Zagraniczny dziennikarz w rzeczywistości okazał się całkiem udany, samowystarczalny i dobrze zaokrąglone młody człowiek, który był w stanie w pełni realizować się nie tylko w radiu i telewizji, ale także radzi sobie z własnym biznesie.